Musím mať chlapca - rady

monky0608
27. júl 2015

Velmi velmi tuzime po chlapcovi. Prosim vas vsetky rady, ktore ste to skusali tiez a vyslo vam to, dakujem!!!

danjelca
27. júl 2015

no raz to nebude chlapec ci dievca raz sa nebude podobat na teba ci na muza ale och na svokru ci svokra raz bude mat zdravotne problemy alebo neprijemny rys povahy po preboha pokom z rodiny, vlasky bude mat riedke a nie huste no aj nozky sa ti budu zdat krivsie uska odstavajucejsie akoby mali..skratka deti jedno velke sklamanie..ironia ...pre niektorych muzov plati radsej deti nemat

zimmi1
28. júl 2015

@monky0608 nechce sa mi citat celu konverzaciu, tak ak to uz niekto pisal, nevadi 🙂 spermie nesuce gen.pre muzske pohlavie su vraj rychlejsie, a s zenskym genom vraj dlhsie preziju 🙂 takze odporucam popracovat pocas ovulacie 🙂
inak moj muz chcel zas prevelmi prve dievcatko a bol trocha sklamany, ked sme sa dozvedeli, ze to bude chlapec, normalne sa s tym zopar dni vyrovnaval, ale teraz je ten najstastnejsi otec 🙂 ked uz budte mat toho krpceka, tak uvidis, ze na pohlavi vobec nezalezi, hlavne nech je zdrave a budete mat z neho kopec radosti 🙂

zuzanames
28. júl 2015

@monky0608 predpokladám, že si si tému vymyslela, pretože pred rokom v júni si v tejto téme https://www.modrykonik.sk/forum/2-trimester/som-v-4-mesiaci-tehotenstva-a-neznasam-deti/ písala, že si v štvrtom mesiaci tehotenstva a neznášaš deti. A zrazu dnes píšeš ako by manžel chcel prvé dieťa chlapca. S tým minuloročným dieťatkom ste čo spravili, predpokladám, že darovali, asi to nebol chlapec. Prajem príjemnú zábavu, asi sa dobre bavíš.

lucymk
28. júl 2015

@reni1512
@stellamaris .tiez som pocula ze pred ovolkou je dievca a v najsilnejsi plodny den je chlapec.p 🙂 rvu aj druhu dceru sme si spravili 10den od zaciatku mendzesu. chlapceka uz tiez mame,ale kedy prisiel ten, tak to sami nevieme.

mihula
28. júl 2015

@zuzanames mozno sa jej narodila opica,a velmi sa podoba na nu,preto ta obava od chlapa 😀

charlie1980
28. júl 2015

@zizanames Mozno to je to uz druhy manzel a prve dieta je u prveho manzela 🙂 A mozno aj treti 😀

bambulalala
28. júl 2015

Koceny takzmd ak toto spravne xapem tak by sme mali robit chlapca tak 14.den od zaciatku menzes...ked je predpoklad ze vajicko je usalasene a caka...hej?(mam doma 3 dievcatka,tak sa informujem 😀 )inak ja som raz pocula ze chlap ma mat pri tom obute ponozky a bude chlapcek 😀

sheila72
28. júl 2015

Podľa mňa sú to všetko řvásty a tlachanice.

charlie1980
28. júl 2015

@bambulalala 😀 Tak neviem,teorie su vselijake. Ja som pocula, ze musi byt zena hore 😀 Ale prezradim postup u mna 😀 Presne na ovulaciu pri stupnuti teploty (neviem, ci to pri troch detoch aj budes citit, kedze si asi stale v pohybe) a hore 😀 Otazne je, ci tvoj chlap nema len babske, lebo napr.znamy chcel velmi syna, mal uz tri baby a uz nechcel experimentovat a nakoniec sa prislo pri rozbore na to, ze on moze len dievcata 🙂 Ale neviem, ci na SK to robia v ramci vlastneho zaujmu.

ukulela
28. júl 2015

@monky0608 partnerovi odkaz, ze nech si nastuduje zaklady genetiky. z hladiska genetiky zalezi LEN a LEN na tom, aky chromozom odovzda dietatu muz - to urcuje pohlavie. zena ma pohlavne chromozomy XX amuz XY. rodic odovzda dietatu vzdy jeden chromozom. zena moze dat len X. a podla toho, ci chlap odovzda X - narodi sa dievca XX, alebo Y a naradi sa chlapec XY. cele starocia zavrhovali zeny, ze nevedia porodit "dedica" a pri tom su si na vine chlapi, co si nevedia urobit chlapca :P (Myslene s humorom)
...vzdy ma vytoci, ze chlap by bol sklamany keby keby bla bla ....

hameeda
28. júl 2015

no ja neviem prečo ste hneď takto odsúdili zakladateľku témy, je to síce blbosť pýtať sa na rady, lebo myslím že prirodzeným spôsobom sa to naplánovať nedá, ale ja som napríklad tiež túžila mať chlapca, mala som síce prvé dievča, trošku bolo aj sklamanie, ale to neznamená že by som svoju dceru nemilovala, proste človek ma túžby všelijaké, teraz mám dvoch chlapcov a dve dievčatá, ľubim ich všetkých rovnako, no som šťastná že som sa dožila chlapca,,,mám zasa kamarátku čo má 4 chlapcov a už po prvom chlapcovi túžili po dievčatku, proste možno len jej partner túži mať chlapca, možno si predstavuje ako s ním bude chodiť po lese, alebo robiť chlapské veci, to neznamená že by nemal rád dceru, len je to taká túžba, nevidím na tom niečo zlé, je veľa žien ktoré túžia po dievčatku, veľa chlapov túži po chlapčekovi mne to príde normálne neviem prečo hneď píšete že je nevyzretý a neviem čo ešte

barca1983
28. júl 2015

@monky0608 ahoj, ja som tuzila po chlapcekovi a aj ho mam. Prve tehotenstvo bol missed a bolo to dievcatko, druhe bol chlapcek. Asi to tak malo byt, lebo som tuzila po chlapcekovi tak dievcatko odislo. Kazdopadne, mne obe deti vysli podla cinskeho kalendara pohlavia. Skuste tak m.chinesegenderchart.info/gender-selection tam sa da zistit kedy bude chlapec. Vsetkym kamaratkam to sedi

tortelinka
28. júl 2015

tu sa vedie súťaž o najsprostejšiu tému? pardón, ale aké rady tu môžeš dostať?sa mi rozum zastavuje 😕

erickatt
28. júl 2015

No z nasej dedinky tiez chceli chlapca. Maju dievcatko. Teda tusim 8. Ano 8 dievcat. Uz su velke a tusim uz aj daktore vydate. Ale 8.....

ali08
28. júl 2015

@monky0608 povedz mu nech je rád zato čo to bude a hl.aby to bolo zdravé.lebo zdravie je prvoradé.

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katrinka8
28. júl 2015

Mne vždy v súvislosti s takýmito témami príde nutkanie dať sem link na maminky, ktoré prežívajú so svojimi detičkami veľmi ťažké chvíľky, či už sú na detskej onkológii, bojujú o život alebo už o svojich drobčekov prišli. Aj tu, na MK, ich je naozaj dosť. Len mi nedovolí úcta k týmto rodinám, aby som to sem dávala...

evittam
29. júl 2015

Fakt na hlavu postavena tema. Zeny,konecne si uvedomte,ze môzte byt hore,ci dolepostavit sa aj na usi,mat ten ci onen den ovulku a taku al.onaku teplotu a neviem co este-spermiu,ktora oplodi vase vajicko tym vôbec neovplyvnite-na to staci priemerna inteligencia,aby to clovek konecne pochopil.😉

worker_falcon
29. júl 2015

@evittam
@katrinka8
@bojovnicka inými slovami, (niektoré) ženy sú (iba občas dúfam) riadne sliepky... Inak to neviem nazvať...

mmoni89
3. aug 2015

Neviem ako sa niekto môže niečo takéto opýtať alebo mať takú požiadavku ,, čo sme sto rokov za opicami že žena ani chlap nevie ako to funguje ?? ??

fivecat
3. aug 2015

Trochu zo zivota, moja babka bola z 11 sestier, asi tiez za kazdu cenu chceli mat chlapca ;0)

danjelca
3. aug 2015

@monky0608 troska nestastne formulovane ak musis a ine nepripustas tak deti radsej nemaj lebo je vzdy 50% na dievcatko sanca..

zvolsiinylogin
17. aug 2015

No.kamoska ma 4chlapcov a jej svagrina2..
Opijaj sa alkoholom..bud pijana..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre