• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Musím splácať hypotéku. Snažiť sa o bábo alebo počkať?

29. apríla 2009 
Lufi,tak presne na to jsem myslela,kdyz jsem psala predchozí prispevek :grinning:
27. apr 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kocky, vsetky ake mladice :grinning: ... ja uz mam 27, ale citim sa tak na 20 - 23 a podla mnohych tak aj vyzeram ... az na tie vrasky okolo oci :grinning:
27. apr 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi,mne hadaji taky tak o 5 let mene.jestli to tak bude i v 50... :grinning:
27. apr 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karol ... no musime dufat, ze nam ten mlady look vydzi co najdlhsie :grinning: :wink:
27. apr 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
má tu niektorá z vás hypotéku ??? chcem sa len spýtať ako ste to zvládali.. dieťatko, hypotéka a mizerná MD :frowning2:
mám z toho obavy,že keď jeden vypadne bude to hrúza... :fearful:
29. apr 2009 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lufinka: ja mam a cakame babo... :slight_smile: ale... my sme tiez dost opatrni, tak sme setrili kazdu korunku ako sa len dalo, aby sme si spravili dostatocnu rezervu aspon na rocne splacanie hypoteky+vsetky poistky... az potom sme sa zacali snazit... no a potom po roku uvidime, ci pojde male do jasli a ja do prace, alebo to este budeme zvladat utiahnut... :wink:
29. apr 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no šak musíme začať šetriť aj my...aj som rozmýšlala o neakej práci na doma...pretože teraz nám je každá korunka dobrá a tiež nechceme ostať prekvapený bez koruniek.. :sweat_smile:
29. apr 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak mate financnicku, tak ona vam povie, kolko mate volnych financii na sporenie... bude sa ti to zdet, ze sa to neda, ale da sa vsetko, ked je motivacia, tak sa da... :slight_smile:
my sme setrili cca tak dva roky... :slight_smile: ale s hypotekou sme sa museli aj poistit, takze nie je to len splatka hypoteky, co ti spravi skrt cez rozpocet :wink:
29. apr 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no máme poradcu...tiež sa ideme dať poistiť..aj za sporenie hovoril..ale sporiť budeme aj bez neho..on chcel aby sme si odvádzali peniaze do stavebnej, s čím nesúhlasíme...
29. apr 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lufinka: nam to tiez tak navrhovala, ale my sme s tym tiez nesuhlasili... tie peniazky radsej tam, kde je k nim pristup... :wink:
29. apr 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to áno...ved máme jeden účet v ING kde peniažky rastú a sú stále k dispozícií..tak ja neviem prečo by sme mali šetriť v stavebnej..
29. apr 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napisem ti IP :wink:
29. apr 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok