Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
24. máj 2009

nely ... to mi je jasne 😀 😀 😀 ... tak skusim kuknut v drogerke a na tvoje odporucanie kupim 😉
lea ... tak vitaj doma 😉 ... super, ze si dala vediet a ze ste dosli dobre 🙂

nelynka
24. máj 2009

leaaa jak to skoro ubehlo (aspon pre mna)
aky ste mali let?

zuzi skus, len dufam ze potom nebudes na mna nadavat ked nahodou bude aj toto smrdiet 😀 😀 😀
predsalen kazdy mame inu pokozku a kazdemu sa to trosku inak vstrebava, ale mne naozaj vonalo

nathali
24. máj 2009

ahoj holky ako ste sa dnes mali ale nam ten vikend ubeho co......??? :(

zuzanockamt
24. máj 2009

nely ... ved uvidim ... aj tak si chcem nejake kupit, tak snad budu tvoje odporucania dobre a budem len chvalit 😉

nelynka
24. máj 2009

nath ani neviem ze nejaky vikend bol hehe..ja mam pracovni den kazdy den 😀

zuzi dobre, skus a uvidis... 😉

zuzanockamt
24. máj 2009

nat ... mali sme sa vcelku fajn, veru vikend nam zase rychlo ubehol, ale mne sa zda, ze aj tyzden vzdy rychlo prejde 🙂 ... zajtra chcem ist pre sestrinho maleho kupit nejake vecicky, tak sa uz vytesujem 😵

leatea
24. máj 2009

let bol uplne super..pospala som si..sme sa ani neponahlali,tak sa nam cesta predlzila o cosi..ale zas podvecer sme si troska lahli a za chvilku tiez pojdeme..
a pocasie bolo uplne super..sme odchadzali z domu o jednej rano a tak teplo bolo 🙂 aj tu bolo super

nelynka
24. máj 2009

lea tak si to hlavne uzite..taak ti zavidim, hned by som sla aj ja 😉

zuzanockamt
24. máj 2009

lea ... a teraz kam idete? ... na vychod k vasim?

nathali
24. máj 2009

lea akam to vlastne ides bud som tu nebola alebo nezaregistrovala

leatea
24. máj 2009

teraz sme u mileho..v utorok skoro rano..fakt skoro rano ideme ku sestre..a stredu sme uz naspat..
inac..potrebujem zohnat ruksacik s krtkom..neviete dat tipy,kde by som mohla kupit? dracik,carrefour a tesco sme uz kukli..nic 😖

zuzanockamt
24. máj 2009

lea ... to si ani neoddychnete, taki budete rozcestovani

leatea
24. máj 2009

no aspon to rychlo ubehne..ale ja som rada,ze uvidime dost toho..

zuzanockamt
24. máj 2009

ved ked ste tu len tyzden, tak to inak ani nemoze byt

leatea
24. máj 2009

to hej..a hlavne,ked chceme vela ludi navstivit..ale zas mame aj nejaky oddychovy den 🙂 takze zas sa nejak neznicime

zuzanockamt
24. máj 2009

a kedy letite naspät?

leatea
24. máj 2009

v sobotu poobede niekedy ale z brna 🙂 tak spozname nove letisko

zuzanockamt
24. máj 2009

a preco z brna?

leatea
24. máj 2009

mily tam ma kamarata,co bol na svadbe..tak sa chceme stretnut a aj minut ceske korunky 😀

zuzanockamt
24. máj 2009

aha, tak to potom hej

leatea
24. máj 2009

a ceny leteniek boli porovnatelne..tak sa to celkom dalo.

zuzanockamt
24. máj 2009

a akou spolocnostou idete z brna?

leatea
24. máj 2009

ryanair..ta ista ako aj tu sme leteli

zuzanockamt
24. máj 2009

no ten je ma asi najlepsie ceny ... aj my sme s nim vzdy leteli

leatea
24. máj 2009

no ale idu robit nejake cachre machre..co som pocula..
ja mam radsej sky ale ti sa horsia..
na predlzeny vikend ideme a fly be 🙂tak mozeme porovnat 😀

no nic..ideme si lahnut uz..pekne sny a zajrta sa zas ozvem 😉

riana12
25. máj 2009

Ahojte babulky 🙂 Vy ste toho riadne napisali 😕 Nemam sancu vas precitat, iba som tak narychlo mrkla prispevky tesne po mojom odchode, preklikala sa ostatnymi stranami a bolo 😀

Ahoj Nathali 😉

Babulky, takze rozhovor sa konal, nakoniec to dobre dopadlo, par veci nebudeme riesit, az ked na to dozreje cas, riesit teraz musime skor nas spolocne straveny cas. Nech je ho co najviac. Mala som byt u priatela do nedele, nakoniec si ma nechal este do dnesneho rana 😵 Priatel bol nakoniec taky rad, ze sme spolu ostali, kazdemu kamaratovi hned volal, ze spolu ostavame. A tie gratulacie, co som si aj ja od mladych vypocula 😀 😀

riana12
25. máj 2009

Manželský pár sa rozhodne na chvíľu uniknúť tuhej zime a stráviť týždeň na juhu pri mori. Z pracovných dôvodov sa stane, že manželka môže odletieť až o deň neskôr. Manžel odletí podľa plánu. Po príchode sa ubytuje v hotelovej izbe, vytiahne svoj laptop a ihneď posiela e-mail svojej manželke. Pritrafí sa mu však hlúpa chyba a pri zadávaní e-mailovej adresy vynechá jedno písmeno a e-mail sa tak dostane do e-mailovej
schránky istej vdovy, ktorá práve odprevadila svojho muža do hrobu. Vdova si práve prezerá v počítači poštu, či jej neprišli nejaké sústrastné vyjadrenia od priateľov alebo známych...
Vo chvíli, keď jej syn vstúpi do izby, žena už leží v bezvedomí na zemi. Zrak mu padne na monitor počítača, kde číta:
Komu: Mojej opustenej manželke
Od: Tvojho muža, ktorý odišiel skôr
Vec: Dorazil som
Najdrahšia, práve som v poriadku došiel. Už som sa tu celkom zabýval, a vidím, že je všetko pripravené na Tvoj zajtrajší príchod. Želám Ti šťastnú cestu a čakám ťa.
Lúbim ťa, Tvoj manžel.
P.S. Tu dole je čertovsky horúco!!!

nelynka
25. máj 2009

ahoj riana, tak gratulujem k navratu s drahym a budem drzat palce ze to bude vporiadku a nebudu to len prazdne slova ktore vydrzia tyzden a potom uz bude zase setko v starych kolajach ako to u chlapov byva 😉

cipsinka
25. máj 2009

caute babuchy ja som vstala uz o osmej ale doteraz som si citala knihu 😉 😉 😉 😉 a na ranajky som si spravila pol litrovy pohar cistej vody s citronom 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
25. máj 2009

ahoj cipsus, tak ja som bola hore uz o tretej, pol stvrtej, pol siedmej a konecne som sa nejako dospala..divna noc bola nejaka..ani si nepametam kedy mm odisiel a kedy nam skuvinal maly..len sused ma zobudil

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre