Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
28. máj 2009

Ja si ten serial tiez obcas pozriem. Len tolko smutnych pribehov 😔

Nely, granko sirup poznam. Cokoladove sirupy mam rada na zmrzline, ňam ňam 😀

nelynka
28. máj 2009

riana veru su super hlavne ked sa trosku primrznu jaaaj by som zrala cele dni haha..

no ja si to nemam kde porziet a cez net pozerat nechcem lebp ma to nebavi ebo mi to vkuse seka ☹

cipsinka
28. máj 2009

nely aj mne vzdy vsetko cez net seka hlavne marikza ale tento serial neseka iba keby si to pozerala vecer vtedy ano ale doobedu ti to ani raz nesekne aspon mne to ani raz neseka a ked pozeram ine tak to seka,ze to vypnem lebo ma to nebavi 😉 😉 😉 😉

riana12
28. máj 2009

No teraz v lete sa aj ja budem zmrzlinou obzierat a ked bude na tom ta cokoladka,juuuuj 😀

riana12
28. máj 2009

Ja by som si zas, babulky, cez net aj kukla, ale jeden net je permanentne obsadeny domacimi a druhy net je moj, ale volny objem mam len 2GB, takze sa bojim, nech to tym jednym serialikom, teda jednou castou hned neprekrocim...

cipsinka
28. máj 2009

bola som umyvat a utierat riad a triedit pradlo na pranie je ho a ponebohom 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
28. máj 2009

cipsi moje uz visi na ssusiaku pre dverami..dala som ho len na ten prenosny bo bolo hnusne vonku, nech ho kus prefuka a dnuka to uz dotiahne...
a zajtra snad zabetonujeme zase kusok predisenky 😀 😀

cipsinka
28. máj 2009

My mame pokazenu pracku tak musime chodit prat ku znamym do vchodu,ale dnes ked pride drahy asi skusime dat aj do tej nasej ci ju nahodou landlord neopravil,lebo vcera som tam videla niekoho pobehovat 😕 😕 😕 😕

nelynka
28. máj 2009

skus uvidis...
ja sa uz tesim kedy pride to moje trdlo domov, pojdeme na nakup konecne jaaaaaj, sa tesim jak mala, si zase jogurty nakupim bo uz mi dosli..a chlebik, a masielko a vajicka jaaaaj to bude zivot zase par dni..
😀

nelynka
28. máj 2009

baby...
ked by som vzala svagra k notarovi a nechala ho podpisat cestne prehlasenie, ze vsetky dlhy co su spojene s jeho autom prihlasenym na mojho mm ze su jeho, uznali by nam to pri sude keby prisli exekutori??

riana12
28. máj 2009

nELY, no skus sa obratit na nejakeho pravnika. Napr. niekde na internete su take poradne zadarmo. alebo skus zavolat na nejaky urad. abo tretia moznost - napisat tu na fore.

cipsinka
28. máj 2009

nely ja ti neproadim ja nemam s takym skusenosti 😕 😕 😕 😅 😅 😅

nelynka
28. máj 2009

pisala som jednej pravnicke, tak uvidime ci mi odpovie..
a tie bezplatne fora? cosi...sak tam maju napisane ze dobrovolne prispejte a ked neprispejes neodpisu ti..to uz mam odskusane ked som riesila exekutora mojho mm

riana12
28. máj 2009

No Nely, ja som napr. jednemu dokimu vypisovala, sice mi napisal to,co som vedela aj sama 😖 😠, ale bolo to zdarma 😀 (asi preto taka priblbla odpoved, tze za to dotycny nemal zaplatene 😝)

nelynka
28. máj 2009

tak uvime ci a co odpise

riana12
28. máj 2009

No ja teraz cakam na priatela v robotke, rozmyslam, co by sme tak mohli robit, ale asi len na malu prechadzku ho vytiahnem 😒.
Vyse polhodku tu net blbol 😠 V podstate som sa chcela uz len rozlucit, mozno vecer zavitam este. Paa 🙂

nelynka
28. máj 2009

idem aj ja kuknut dalsie dieli a pride mm tak pojdeme na nakup, tak papa zatim..

cipsinka
28. máj 2009

tak ja som sa zacitala do tem ale ako pozeram uz nikde ani zivej duse tak aj ja sa poberem svojim smerom pa 😎 😎 😎 😎

zuzanockamt
28. máj 2009

Ahojte 🙂
tak tu to zase cely den zilo a vecer tu nebude nikoho ... ja v praci konikovat nemozem, lebo nestiham ... tak len vecer ... idem sa navecerat a potom varit na zajtra obed - francuzske zemiaky, celkom to mam rada a MM ich doslova zboznuje
som si dnes kupila uzasne rifliky a bluzku v sekaci, tak sa vytesujem 😵

cipsinka
28. máj 2009

caute herecky ja som akurat prisla z behania dala som si sprsku,umyla vlasky a dala prat juuuuuj to je pocit cistoty 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 po takom namahavom behu 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
28. máj 2009

cipsi ... ty si teda poriadny sportovec ... ja som pocas tyzdna unavena, ked pridem poobede z prace, ze nemam chut sa uz hybat ... jedine cez vikend mozem byt sportovo aktivna 😀 ... ja som dala zhruba pred tristvrte hodinou prat

cipsinka
28. máj 2009

zuzi lenze ja nerobim,cize mam dost energie,ale zas tie moje behy to nie je bohvie co este sa len ,,otukavam,,na take male trate nedaleko domu to treba postupne a potom to pojde same 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
28. máj 2009

mna beh vobec nebavi ... jedine bicykel, korcule, plavanie a turistika v lete a v zime zase bezky a korcule ... ale tento vikend budem doma odpocivat, lebo MM bude pomahat bratovi na dome a ja aj tak ocakavam MS kazdym dnom, uz dnes tu mala byt 😠 a v sobotu musim este zbehnut na par minut do prace

leatea
28. máj 2009

ahojte..tak uz mam aj ja trocha casu poklebetit 🙂
ako ste sa dnes mali? my troska rusno..ale uz oddychujem,tak si to vychutnavam 🙂

zuzanockamt
28. máj 2009

ahoj ... tak ja som sa mala tak pracovne ... do stvrtej v praci, potom som bola trosku pobehat po obchodoch, bola som v znackovom sekaci a kupila som si tam rifle a bluzku - vsetko ma to stalo len 13 eur, co je super 🙂

leatea
28. máj 2009

zuzi..no dobra kupa 🙂 ja som dnes bola na vysetreni a dopadlo dobre..zajtra budu este vysledky krvi..tak som zvedava..mam troska obavy 😨

zuzanockamt
28. máj 2009

a na akom vysetreni si bola? 😕 ... ja sa chystam ku gynekologicke na pravidelnu prehliadku, ale az v lete, ked budem mat dovolenku a bude viac casu

leatea
28. máj 2009

chodim pravidelne so zlcnikom..mam na nom nalez..a aj slezinu mi kontroluju 😕 ale je to v poriadku
tak to tvoja kontrola aj mna caka 😅 len este neviem kedy 😀

riana12
28. máj 2009

Ahojte 🙂 Kto tu este je?

leatea
28. máj 2009

ja som tu este..ale robim si nechty 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre