Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
28. júl 2009

riana to keby chystal, nepokazila by si to nicim, tomu ver

tanyja
28. júl 2009

my sme tiež nič neplánovali, na jeseň niekedy v októbri sme si , teda ja,zmysleli svadbu a 29.12 sa to udialo 😀 😀
a bolo všetko ako malo byť , začali sme o 13hod a skončili o 22hod a to som si stihla aj vytancovať !!! a ešte sme sa aj vyspali do ružova
kyticu som nehádzala, lebo som si dala urobiť takú večne živú a dodnes ju mám vo vázičke a je stále krásna..
aj to je povera, že kytica má byť živá, lebo šťastie uhynie , my žijeme stále !!!!!!!!

riana12
28. júl 2009

kaslat na to... 😀 akurat bol sklamany, ked zistil, ze kyticu si bola u nevesty zobrat jej kamoska, takze sa nic nehadzalo 😀 😀 a osobne som ani nemala ist chut nic chytat. nie som traposiaci typ 😝 😅
len som strasne chcela vediet, naco mu bolo to chytanie kytice 😝 😝

nelynka
28. júl 2009

tanya tak my sme sa rozhodli tak nejak v oktobri, novembri a svadba bola v marci..
zila som od rana od 7.30h do rana do 8.30h kedy sme odchadzali zo sali..spinkali sme do 13h kedy sme mali afterparty s rodinou a pak vecer este s kamosmi 😀

nelynka
28. júl 2009

aaaa kyticku svoju som nehadzala, ale som si ju ususila ale nechala som urobit inu a tu som hadzala 😀

tanyja
28. júl 2009

ja som trošku 😝 mimo vašich kritérií , ale iba máááááááááličko 😅
nely - ty si sa ešte nevydala ? uniklo mi niečo?
riana - do chlapa treba troška porýpať, nech vieme na čom sme

zuzanockamt
28. júl 2009

tak ja som asi najväcsi extem, co sa tyka planovania svadby ... 21.3.2007 sme si vecer povedali, ze teda ta svadba by aj mohla byt a 21.4.2007 sme sa brali a do svadobnych siat ma obliekal moj manzel a bol ich aj so mnou vyberat ... kyticu som mala zivu, nechala som si ju potom vysusit, ale uz som ju asi pred tromi mesiacmi vyhodila, nebola uz pekna a ani ja som ju nehadzala

nelynka
28. júl 2009

tany vydala, pred rokom a pol 😀 😀 😀

tanyja
28. júl 2009

ja som nemala klasické svadobné šaty, ale smotanový nohavicový kostým, ktorý som predtým už mala doma a použila som ho jediný jeden raz 😀 , a dokopy nás bolo 26 ľudí, úúúúúúúúúplne stačilo a bolo super

nelynka
28. júl 2009

aj somnou bol moj mm vyberat saty ale moje videl len na vesiaku a az na svadbe a v nich videl nazivo 🙂

zuzanockamt
28. júl 2009

ja som chcela klasicke svadobne saty ... nohavicovy kostym by som si na svadbu neobliekla ... ked nevesta, tak ako sa patri ... saty a hotovo 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... mna nemal kto do nich obliect, sama by som to nezvladla, tak musel pomoct MM 😉

nelynka
28. júl 2009

nas bolo 51 aj snami dvoma a tiez stacilo, ale mali sme tam celu rodinu tak ako sme chceli, za com som velmi vdacna..lebo pokope nas uz asi nikdy neuvidim, aspon moju stranu nie, iba ak na pohrebe niekoho a to by somr adsej bola keby to nebolo ☹

tanyja
28. júl 2009

......... a zabudol si zavrieť ústa 😀 😀 😀

leatea
28. júl 2009

my sme chceli az teraz..ale rozhodli sme sa skor..ako ja som chcela najprv zarobit na nu,preto sme tak dopredu planovali 🙂 a aspon som nieco robila,kym som tu bola 😅 saty sme boli pozerat spolu,ale kupila som tu,lebo na svk ich nemaju..len ich treba dat vycistit,kedze sme ich v maji znova pouzili 😀 😀 😀
kyticu som nehadzala..okrem toho,ze by mali baby sprchu,tak by som niektorej urcite ublizila 😅 a tu druhu mam doteraz vo vaze 😀
sestra vo feb oznamila,ze sa idem v maji vydavat a prve co bolo,ze je urcite tehotna 😨

tanyja
28. júl 2009

ja by som v šatách vyzerala strašne, som hodnejšia............. 😖

nelynka
28. júl 2009

lea to iste bolo aj u nas..stale padali otazky ci chceme alebo musime a ked sme povedali ze chceme tak hned otazka ze naco...

zuzanockamt
28. júl 2009

no ale riana nam nepise, tak by sme mali zmenit temu 😉 😉 😉

riana12
28. júl 2009

Tany, ja uz nerypem. Aj tak som sa nikdy rypkanim nic nedozvedela ani nedosiahla...
Mlady mi inak v nedelu do telefonu zahlaholi, ze co mi teda chyba, co chcem, aby som sa nerozisla a ze ci su to zasnuby. Samozrejme, aj keby som povedala ze hej, tak by ma akurat sprdol, ze on sa na to neciti a ja sa uz tiez na to necitim. Volakedy som trolinka s tym rypala, potom som si ale uvedomila, ze mi je to zbytocne...kym fakt nie je svadba na spadnutie, zasnuby su zbytocne, aj tak nic nezarucuju...ked je to x rokov pred svadbou...

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... zasnuby su prezitok ... naco

nelynka
28. júl 2009

riana mala si mu povedat ze jedine co chces aby sa k tebe choval ako k partnerke a aby nedaval prednost kamaratom pred tebou..
ze to comu hovoril laska jednoducho z jeho strany uz necitis, a ze mas skorej pocit akoby bol s tebou len preto, aby si vyplnil cas ked ho nahodou kamarati nemaju...

tanyja
28. júl 2009

pokiaľ nevedno ako zareaguje, tak radšej naozaj nerýpať, ale ja si drahého poznám už dosť dobre, tak si to môžem dovoliť 😝 a je to dobrý relax pre mňa 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

u chlapa nikdy nevedno ako zareaguje 😀 😀 😀 😀

tanyja
28. júl 2009

nely má úplnú pravdu, to mu určite povedz !!
ja sa nateraz s vami lúčim, sme unavení , tak dobrú nôcku 🙄

nelynka
28. júl 2009

aj ja si myslim ze zasnuby su zbytocne...
naco..
je to len predvadzanie sa pred rodinou..
ja nechapem aj ludi, ako moja kamaratka, ktore tlacia na chlapov ze prsten prsten zasnuby..ten im ho kupi a pritom ked sa opytas na svadbu tak povie ze ona svadbu chce tak za 5rokov najskorej..no pochopis??

riana12
28. júl 2009

Nely, nieco taketo som mu povedala. Ved naco mi budu zasnuby, ked cely vztah je naprd. Vsak som furt len sama, spomenie si na mna raz-dvakrat za tyzden... 😝 Ze sa citim osamela, ze som volakedy mala plnohodnotnejsi (alebo ako to nazvat) zivot, ked som bola nezadana atd. atd.

leatea
28. júl 2009

no a sestra mala take pekne vypasovane saty na pase,ze brucho by v nich tazko schovala 😀

tany..no tu v uk maju pekny vyber siat vacsich velkosti 🙂 este lepsie ako tie mensie..ked som bola pozerat vyprdaj,tak som skusala 38 a vsetky mi boli velke..nasla som az 3ks..a od 40-42 vyssie mali taky paradny vyber..no na svk su este dost pozadu a nevedia,co je vhodne 😒

riana.neoplati sa ho surit..

nelynka
28. júl 2009

myslim ako rodicia sa predvadzakju pred rodinou 🙂)

riana12
28. júl 2009

Ja mu zopakujem to iste este aj na stretku 😀 A ze chcem veeeeeeeeeeeeela sexuuuuu 😀 😀 😀 😀

tanyja
28. júl 2009

nemáte zápalky ??? ☹ padajú mi oči ..........
pa pa 🙄

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre