Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nathali
22. máj 2009

a ake su to dovody???ak mozes kludne hovor

zuzanockamt
22. máj 2009

no hlavne materialne ... MM nema praccu a musime najskor kupit väcsi byt, mame teraz len 25 m2, co je dost malo pre troch, si myslim

nathali
22. máj 2009

nastastie ja pracu mam aj dve ale s bytom je to horsie sme v podnajme a tu kde sme nechcu deti takze by sme sa museli vystahovat ale co uz aj tak by som raz odtial odisla

leatea
22. máj 2009

ja mam 26 a polovicka coskoro 30..ale cakame len do dalsieho roka..dufam,ze tie iste problemy,co ma zuzka,ze aj my vyriesime..manzel robi len cez agenturu aj to nie vzdy..

zuzanockamt
22. máj 2009

ja pracu nastastie tiez mam, sice nie moc dobre platenu,ale aspon nieco ... a tento byt je chvalabohu nas, ja by som nechcela ist do prenajmu

nathali
22. máj 2009

v kazdej rodine je vzdy nieco ked to nieje praca tak je to byt a ked to nie je ani jedno tak su to peniaze!a ked to dokazali nase prababicky ked este museli chodit na pole a mali horsie podmienky tak mi to musime zvladnut tiez!

nathali
22. máj 2009

holky ja uz bezim do postele nech sa troska vyspim tak dobru nocku vsetkym 🙂

leatea
22. máj 2009

no musime to nejak zvladnut..ale mohol by niekto pomoct 😀 ono sa dobre smeje..ale ked pride slaba chvilka,tak mi je skor do placu 😖
my budeme mat deticky urcite este v uk..uz len kvoli tym peniazom..a tomu,ze tiez by sme radi mali vlastne byvanie..ktore nemame..

zuzanockamt
22. máj 2009

oki ... dobru noc, aj ja uz pojdem, lebo je uz vela hodin ... tak teda vsetkym dobru noc 😉 🙂

leatea
22. máj 2009

tak dobru noc..ja este troska pobeham po nete a tiez pojdem..

cipsinka
23. máj 2009

ahojte krasky 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,hlasim sa uz z Dublinu 😉 😉 😉 😉 ste toho popisaliiiiiiiiiiiiii,jo jo joooj to ani neprecitam 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
23. máj 2009

ahoj cipsi ani necitaj, neboj nic, o nic si neprisla 😉

cipsinka
23. máj 2009

oky nely tak si usetrim cas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,dnes vas budem este zanedbavat ale zajtra tu uz budem ako na koni,dnes mam este draheho doma a mame kopu roboty. 😉 😉 😉 😉

cipsinka
23. máj 2009

nelusik co mas inak noveeee???Ja som sa uz nevedela dockat konika,vzdy v posteli mi to nejako doplo,ze chcem konikovat cez den som na to nemala cas si nejako na to spomenut 😅 😅 😅 😅

nelynka
23. máj 2009

cipsi to aj ja som tak na tom...
xixi..ze cez den ked mam co robit nic a vecer by sa mi aj chcelo ale skoro furt temy o nicom, tak radsej zapnem film..
ale uz sa obmedzujem na 100 prispevkov denne 😀

nove ani nic, len ze uz mam opravene auto a v pondelok idem volat za pracu, pravdepodobne, cakam na podporu ktora mi stale neprisla a v pondelok potrebujem ist vlozit peniaze na ucet aby nam stiahli hypo tak som kus na nerviky ale vpohode..
a tento mesiac sme celkom dobre vysli, ostane nam az 2000kc do vyplaty hehe 😀 😀 😀 😀

leatea
23. máj 2009

ahojte..tak uz som takmer zbalena 😀 este cosi porobim a oddychnem si a bude aj cas ist na lietadlo 🙂 🙂 🙂

cipsi..ahoj..ako si sa mala?

nely..to mate teda dobre..ked sa bude takto darit,tak urcite zacnete aj setrit 🙂

nelynka
23. máj 2009

lea sak ideme zalozit buduci mesiac stavebne sporenie...budeme odkladat zatial po 250kc a potom ked budem mat robotku tak zdvihneme na vyssiu sumu..

leatea
23. máj 2009

nely..tak to je super teda..aj to malo je aspon nieco..my budeme odkladat asi len na ucte..ale slovenskom,aby sme neminali 😅

nelynka
23. máj 2009

lea aj ja si myslim a po 6rokoch z toho budeme mat minimalne 60 000kc a tych 250kc sa najde kazdy mesiac, nie ej to zase az taka palka obrovska...

leatea
23. máj 2009

no ja by som mala asi tiez zacat odkladat..lebo uz som asi v polovici a doteraz slo takmer vsetko na poplatky za vedenie..normalne neuveritelne..

zuzanockamt
23. máj 2009

Ahojte 🙂
konecne som doma, len pred chvilou som prisla od nasich ... zase ma nabalili ako vzdy, takze mame zasoby aspon na tyzden 😵 ... sestra uz mala CD z 3D sona, tak sme pozerali ako vyzera malinky, no nadherny je 😵 , uz mu pokupila aj niekolko veciciek 🙂
a co sa tyka setrenia, tak ja sa nad tym nejako nezamyslam, extremne vela neminame, co treba, to poplatime a zvysok ostava na ucte, zatial sme nikdy neboli v minuse a aj teraz tam mame celkom slusne sumy, aj ja aj MM ... no a samozrejme este rezerva, co sme nasetrili v UK, ale z toho sa nemina, to je na horsie casy alebo na novy bytik ... uvidime, co pride skor 😕 😅
lea ... tak stastnu cestu a uzite si obaja atmosferu domova 😉

nathali
23. máj 2009

zuzanockamt : ahoooj , tak ste si uzili mrnousa 🙂 moja sestra nechce babo ani za svet neviem preco sa tomu tak brani ☹

zuzanockamt
23. máj 2009

ahoj nathali 🙂 ... no moja sestra tiez zo zaciatku moc nechcela, ale nakoniec ju jej partner nahovoril a teraz je spokojna a tesi sa velmi na malinkeho ... mal by sa narodit niekedy koncom augusta alebo zaciatkom septembra ... inak moja sestra je mladsia odomna, teraz bude mat 26, takze ma predbehla 😀

nathali
23. máj 2009

noo u nas to vyzera tak isto mi to nechavame na prirodu a setra sa tomu brani vsetkymi prostriedkami ake su jej je 27 tak ona uz ma na case no co radsej podnika

zuzanockamt
23. máj 2009

jeeej, tak to je taka stara ako ja, my to na prirodu este nenechavame, zatial este sledujem plodne a neplodne dni no a samozrejme kondomy 😝 ... ale HAK uz neberiem

nathali
23. máj 2009

tak s tym som aj ja sekla uz ma to nebavilo a stale som zabudala tak to bolo vlastne aj jedno

zuzanockamt
23. máj 2009

tak ja som brala poctivo, nezabudala som vobec, ale brala som ju uz skoro 5 rokov a mavala som uz posledny rok dost velke bolesti noh a ruk, tak som to radsej po dohode s lekarkou ukoncila, ale teraz o HAK zase uvazujem, len sa bojim, ze sa mi zase tie bolesti vratia

leatea
23. máj 2009

moja sestra uz ma trojrocne a to je o rok mladsia odo mna..ale sa vydavala aj skor ako ja a nesla na vs..takze totiez dost ovplyvnilo jej rozhodnutie

zuzanockamt
23. máj 2009

lea ... to je jasne, pokial clovek uz po strednej skole nestuduje, ale sa zamestna, tak väcsinou aj rodinka pride skor ... ale mna v takom mladom veku tieto zalezitosti vobec nelakali, chcela som dokoncit VS, potom zacat pracovat, nieco este zazit a hlavne si chvilku uzit aj zivot vo dvojici 😉

leatea
23. máj 2009

no jasne..ja som tiez radsej za studium..
a s tou hak..tak ja beriem naplaste..ale len kvoli bolestiam,co som mala..ale idem vysadit na chvilku..sa mi objavila alergia..no chcem pockat do dovolenky..a potom prestanem na par mesiacov a uvidim,ci sa to zlepsi..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre