Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
28. júl 2009

no to teda mate fajne byfco, ked vsetko pod noskom mate 😀
ale leniva si az az 😀 😀 😝 😝 😀

zuzanockamt
28. júl 2009

riana ... veru fajne ... sirsie centrum mesta 😉 😉 😉

riana12
28. júl 2009

😉

zuzanockamt
28. júl 2009

aj ked budeme kupovat väcsi byt, tak by som chcela v tejto lokalite 😉 😉 😉

riana12
28. júl 2009

no jo, pokial to tam mate pekne vsetko nablizku, preco nie? 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

no to hej a väcsinou su to aj starsie byty, ale tehlove, co je lepsie ako panel a ceny tych starsich pojdu mozno este dole, lebo tu u nas v Mt by mali postavit v dohladnej dobe 3 bytove komplexy

riana12
28. júl 2009

vsak uvidite, co bude neskor, ale ked vravis, ze sa maju nove bytiky stavat, tak stare isto pojdu nadol... 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

ved uvidime, teraz aj tak nie su prachy 😝 ... zatial sa lucim ... vecer som tu

riana12
28. júl 2009

paaa, Zuzi 😉

nelynka
28. júl 2009

tak som spet..bola som na pohovore, to bola rychlovka heh 😠

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... a co za pohovor to bol? 😕 ... my sme sa akurat vratili z maxi dlhej prechadzky ... sme presli asi 6 km ... ale super bolo ... vecer si dam este brusaky a budem spokojna 😀

nelynka
28. júl 2009

aaa nic zaujimave, len taky bezny..
volala som na jeden inzerat tak ked mozem ze mam prist na pohovor ta som sla a do koca tyzdna by sa mi mali ozvat...
cize zase nic z toho, ako vzdy...

zuzanockamt
28. júl 2009

a co to bola za pozicia? ... ale bud rada, ze mas aspon ponuky ... ja co som manzelovi posielala zivotopisy asi pred tyzdnom-dvoma na inzeraty, tak nic ... este sa neozvali 😖

nelynka
28. júl 2009

tak ja som si tam telefonovala dneska, som kecala s majitelom a on ze ci viem prist na pohovor tak som sla..
a ked uz nic tak rpe nich aspon externe budem robit prekladatelku do slovenciny..tak ale uvidime...

kde sa da uz telefonujem, aj ked to stale skonci tak ze treba poslat zivotopis a cakat..
ale tha..ponuky su, len zaujem o mna nie je vies??
a to sa fakt divim ze mm s VS a este nema nic...Okolo MT nie su nejake fabriky alebo nieco???

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... jasne, ze su fabriky, ale strojarstvo je v krize ... to budes robit prekladatelku??? ... a nemusis mat ani VS??? ... no to je sila ... to ked poviem sestre, tak ju asi slahne ... ona musi studovat 5 rokov 😀

nelynka
28. júl 2009

jo a je to pozicia pracovnika do expedicie 😀 😀

nelynka
28. júl 2009

zuzi hej, prekladatelku..
ale len z cestiny do slovenciny, priamo pre nich..prekladat texty k vyrobkom 🙂)

zuzanockamt
28. júl 2009

aha ... no tak to je ine, ked len z cestiny

nelynka
28. júl 2009

a z coho si myslela??

nelynka
28. júl 2009

keby som vedela aspo jeden jazyk lepsie ako "dohovorim sa ked treba" tak uz mam robotu davno a s peknym platom

leatea
28. júl 2009

som prisla na chvilku 🙂 uz mam pozehlene a aj som si trocha zacvicila 🙂

nely..no mozno budes prekvapena a sa ti fakt ozvu..

zuzi..prechadzku troska zavidim 🙂 ale ja si skocim aspon dole na smotanu 😀

nelynka
28. júl 2009

leus hej ozvu, ze vybrali inu kandidatku 😀 😀 😀

tanyja
28. júl 2009

aj ja hľadám prácu prekladateľky, ale takej z domu, spolupracujem s jednou firmou, ale momentálne je útlm ☹ , nie je toho veľa , robím nemčinu, na inzeráty sa tiež nik neozval, pred rokom ma volali ešte aj učiť nemčinu na strednú školu

leatea
28. júl 2009

nely..tak sa potom venuj cudziemu jazyku 🙂 ved knih je kopec a aj material najdes..aj na nete,ak nechces nic platit..ved ked si doma,tak mas casu a casu..len sa staci premoct..a pojde to..

zuzanockamt
28. júl 2009

lea ... no vyborne mi to padlo sa poprechadzat po cerstvom vzduchu v prirode 😀
nely ... tak sa zacni zdokonalovat v AJ, prihlas sa na nejaky kurz ... ja MM stale nahovaram, ze zaplatime kurz aspon na 3 dni v tyzdni, ale ze vraj sam tam chodit nechce a ja teraz nemam pri svojej praci na to cas 😝

nelynka
28. júl 2009

leus ved toto, premahanie..
to by som sa musela veeeeeeeeeelmi premahat...a ked nemam s kym hovorit tak je to naprd..darmo budem vediet milion slovicok ked sa nenaucim komunikovat a toto ja potrebujem...

zuzi hej, ked mi das 7000kc na kurz tak zacnem chodit, vpohode 😉

zuzanockamt
28. júl 2009

nely ... no tak uz neviem potom ... ja som si zvykla pustat jazykove kurzy,ked som mala cas alebo som si citala knizky a podobne veci ... alebo na PC som mala jeden vyucbovy program, tak podla toho som sa ucila

nelynka
28. júl 2009

to mna nebavi take...vecsinou su tam veci co poznam...okecavaju to setko, ja tomu rozumiem ta ma to nebavi ale ked mam rozpravat tak sa zaseknem a toto ja potrebujem, kecat!
ked na mna vybafne nejaky anglan tak len pozeram a pritom mu rozumiem, viem co chcem povedat ale kym to skomolim tak ho to prestane bavit..

dneska sa ma pytala ta teta ze ako som na tom s jazykmi, ako dlho som ich mala na skole a ja nemcinu 7rokov a anglictinu 6rokov, ta len kukala namna jak na puka..ze nevem hovorit po tolkych rokoch, ale to ze to bola len "skolska" vyucba pochopil zatial len jeden jediny clovek co som bola na pohovore

zuzanockamt
28. júl 2009

tak jasne, v skole ta hovorit nenaucia, to by si musela absolvovat bilingvalny gympel ... moja sestra tak chodila 5 rokov a spanielcina je teraz jej druha rodna rec ... teraz to studuje aj na VS 😉 😉 😉
ja som zatial s mojou AJ spokojna relativne ... rozumiem aj anglicanovi, ale musi rozpravat bez vselijakych prizvukov a viem aj odpovedat celkom slusne ... hoci mi dost trvalo, kym som sa osmelila k tomu rozpravaniu

nelynka
28. júl 2009

tak ale ked si nutena tak sa aj naucis, jak moja mamka, chodi do rakuska a bola nutena sa naucit nemecky a teraz rozprava vcelku dobre...
aj ty si bola v UK a tam si sa asi tazko dorozumela po slovensky, mne by tych tvojich 9mesiacov co ste tam boli tiez dost pomohlo..
kym som robila v NEXTe a chodili tam zahranicny turisti tak to bola pohoda...nebol problem..
len to ze ich tam chodilo pomenej, a 2roky som uz anglictinu nevidela...to clovek hodne veci pozabuda...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre