Otehotnela som počas korony.

ivanalysinova
2. apr 2020

Ahoj baby práve som prišla na to že som tehotná. Veľmi som sa potešila aj manžel keďže babetko sme chceli. Volala som svojej MUDr. a v pozadí som počula ci som normálna a či žijem na Marse. 😳😳😳😳 Strašne ma to vystrašilo a riešim v sebe čo ďalej ani sa už neteším.

petulkahu
2. apr 2020

@ivanalysinova V prvom rade by som zmenila gynekologicku. A v druhom rade by som sa velmi tesila. Gratulujem ❤️

kitycat
2. apr 2020

A si si ista, ze to vraveli tebe? A co ma byt? Ak si sa doteraz nebala neviem preco teraz mas paniku... Treba brat celu tuto situaciu s trochou nadhladu

denden77
2. apr 2020

@ivanalysinova moja zlata.. vykasli sa na to a teste sa dalej.. hlavne klud a pohoda, ziaden stres 😊🍀 gratulujem 😊

modrykoniicek
2. apr 2020

Si normálna neboj sa.A zmeň gynekologičku.
Je to úplne normálna vec.

choco6
2. apr 2020

Zmenila by som lekárku aj ja 😀 A ženy boli tehotné aj počas vojny, aj otroctva aj počas cholery, hladomoru atď atď. História ľudstva má mnoho príkladov a jediné čo nám ostáva je množiť sa ďalej. A podľa mňa je to pozitívne a krásne takže gratulujem. Určite by som neriešila nejakú pripečenú lekárku a jej podobných ľudí 🤦😁

ivanalysinova
autor
2. apr 2020

Teším sa na kontrolu a jej poviem ze zeny rodili aj v auschvici a zdravé deti sak keď sa budem chrániť izolovať sak sa. Tu nenakazime všetci????

lenka2710
2. apr 2020

@ivanalysinova presne, to co je za prístup?? Moja ma práve ukludnuje a ešte si robí žarty, všetko je to o prístupe! Určite sa teš, ved je to zázrak, čo teraz v tebe rastie a stres mu určite nepomôže 😉

katka281
2. apr 2020

@ivanalysinova nenechaj sa obrat o radost 😊 zavidim ti (v dobrom samozrejme), tiez sa o babatko snazime, ale zatial sa nedari 😔 a nezalezi na tom ci je prave korona, vtacia chripka, prasacia chripka alebo cokolvek ine. Babatko je obrovsky dar a v tvojom pripade by som zmenila doktorku, toto keby pocujem tak si nedam servitku pred usta, co koho do toho kedy sa rozhodnem mat babo. Krava... gratulujem a uzivaj si to ❤ vela zdravicka prajem tebe aj babatku 🥰

lucinka1988
2. apr 2020

@ivanalysinova každý deň je tu ta istá alebo podobná téma! Na Tvojom mieste by som zmenila doktorku a užívala si tehotenstvo, strata času sa zaoberať obavami ohľadom korony.

sandrika1986
2. apr 2020

Zmenila by som lekarku ! A Vam prajem hlavne vela zdravia a nech Vam to vsetko dobre dopadne 🙂

syslik81
2. apr 2020

myslim ze po karantene tych tehotnych bude viac :D :D

nikca101
2. apr 2020

@ivanalysinova nič si z toho nerob ja som v 7tt a dnes som bola u doktora a prvé čo mi povedal bolo že to bol teda nápad teraz otehotnieť a potom mi to zopakovala ešte aj sestrička.. ale ja si z toho ťažkú hlavu nerobím moje šťastie mi nikto nepokazí 😉

sunny8
2. apr 2020

Veď to nemuseli hovoriť o tebe 😂 ja by som neriešila takú hlúpu poznámku je to tvoje dieťatko tak sa na neho teš

nikadiablik
2. apr 2020

Niesi prvá a už vôbec nie posledná je karantena skoro každý je doma a Čo budú pozerať do steny? 😁 po karantene budú plne porodnice a tak to ma byt po takejto epidemii treba rozmnozovanie 😂
@ivanalysinova
@ivanalysinova

renirv
2. apr 2020

Ale prosim ta vies kolko zien este otehotnie ked je tolko ludi doma stale? Co si myslis, ze budu robit? :D Teste sa z toho a taketo veci absolutne neries 🙂

gbsgbsxx1
2. apr 2020

Uvidíš aký bude mať ku tebe prístup na kontrole. Možno to naozaj nepatrilo tebe.
Na odľahčenie:
Ja som bola na poslednej preventívke vytrepaná na koze a len počujem doktora "tam je strašný bordel". Normálne som ozelenela, ale chválabohu som si po tej mikrosekunde zdesenia uvedomila, že spolu ohovárame poisťovne...
Veľa zdravíčka prajem!

janinah
2. apr 2020

Prečo meniť gynekologičku,tá bola predsa pri telefone a poznámka znela v pozadí zrejme od inej osoby,či nie tak to bolo? a myslím si to isté ,cielene teraz otehotnieť tomu by som sa ozaj vyhla...

veronika1234512345
3. apr 2020

Zmenila by som lekára. To je vec prvá. Druhá vec dieťa je veľký dar ak vám to pán bozko doprial hoci v tejto situácii tak to ma byt.
Za 9 mesiacov možno všetko utichne (dal by boh).
Treba myslieť pozitívne a tešiť sa.
Mňa čaká pôrod v auguste a aj keď ma niekedy popadne strach a obavy, neskutočne sa teším na naše dieťatko 🤰🍀❤️

lullaby126
3. apr 2020

Keď teraz prestanú ženy tehotniet, tak potom budú mrncat že nemajú čo robiť, žiadne peniaze z poisťovní...

stanulienkat
3. apr 2020

Mne nepride nic cudne na tom,ze lekarka chce zopovedne spravanie. Ja osobne by som v tejto dobe neplanovala tehotenstvo. A vy by ste vsetky menili lekarku. Bud tu nezijete,alebo rozmyslate hormonmi. Mozete sa do mna pustit.

anastazia94
3. apr 2020

@stanulienkat máš právo na svoj názor 🙂 každý má právo povedať čo si myslí,veď to toho sme tu, a hlavne každý nech robí "podľa svojho vedomia a svedomia" 😊 takže kto sa na to cíti , nech pracuje a kto nie tak nech počká... 😊 ✌️

sarika
3. apr 2020

Ahojte, chcela by som sa vas opytat kedze som mlada baba a som tehotna tak hladam nejaku babenku ktora rodila v aktuálnej situacii a ci to bolo vsetko v pohode, pretoze sa neskutocne bojim dakujem vopred za odpovede

landsmanka
3. apr 2020

prosim ta tes sa dalej, ja byt na tvojom mieste asi vymenim gynekologicku. ja mam kamosku co rodila pred vcerom a vsetko bolo v pohode, akurat nemohla mat pri sebe manzela, to je vsetko

smejusko
5. apr 2020

Ahojte taktiez som otehotnela pocas korony som v 6 tyzdni ale nemam vobec ziadne priznaky.....coho sa aj obavam ci je to vsetko v poriadku😣

maciatkolulu
5. apr 2020

Ja osobne by som teraz dieťa neplanovala , iste, ze boli tehotné aj v koncentrakoch, počas vojny a iných katastrof, ale určite nie plánované. Kto by už len chcel... To je také konikovske cicikanie. Dúfam, že táto situácia nebude porovnateľná s dachau a pod. Ale fakt by som ja osobne neplanovala dieťa do absolútne neistéj doby, či ekonomický, či zdravotné, aby som hysacila a dezinfikovala pomaly aj pavúka na stene, triasla sa ako zvládnuť pôrod s rúškom.... Ci bude vôbec niekde v nemocnici o pár mesiacov miesto a pod. Nie ďakujem. Isteže kebyže sa stalo, tak sa teším, ale cez závoj strachu. Takže suma sumarum teraz by som neplánovala.

prihlassa
5. apr 2020

@ivanalysinova juj a my čo sme už tehotné s nami čo ? máme odletieť na Mars ja osobne podľa štatistiky pôjdem rodiť na vrchole pandémia ty privedies dieťatko na svet keď to tu pominie snáď sa to s nami nebude ťahať roky

evik159
5. apr 2020

gratulujem a povzbudzujem - koronavirus plod neposkodzuje a tehotne nie su rizikova skupina nijako viac nez ostatna populacia v danom vekovom rozmedzi

beatrix85
5. apr 2020

@ivanalysinova hej, si normálna? Mala si na ZŠ aspoň základnú biológiu? 😂

jany149
5. apr 2020

@ivanalysinova gratulujem.....zo srdca..tešte sa......na reči doktorov zabudni...a čo teraz?prežívame ťažšie časy a teraz čo,nebudú sa rodiť deti?ako si napísala,deti sa rodili v oveĺa ťažších podmienkach..
dávaj si pozor, dvojnásobný na seba a bude dobre,uvidíš❤opatrujte sa

jany149
5. apr 2020

@sarika ahoj,nemožem povedať za seba,ale moja veĺmi dobrá kamoška rodila teraz pár dni dozadu a všetko ok,neboj sa...
len jej bolo smutno trochu,že nemohol byť otec pri porode a návštevy....chcela nadštandartnú izbu, ale v tejto situácii usúdila,že by bola zbytočná..bolo jej lepšie keď boli 2 na izbe...neboj...ubehne to raz dva a ani sa nenazdáš a budeš doma....ona rodila utorok a ako druhorodička by bola šla piatok domov ale malý dostal žltacku tak šli sobotu..inak všetko ok...pochvaĺovala si..držím palce..m

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre