Otehotneli ste počas prerušovaného styku?

verenna111
18. apr 2016

Caute zenicky.Mozno blba otazka, no zaujimalo by ma kolke z vas alebo aj vase kamosky ste otehotneli pocas prerusovaneho styku ( bez akej kolkvek ochrany ) a po akom case. A tiez ak viete ci to bolo cez plodne alebo neplodne dni. A bolo to pre vas prekvapko? Ciste teoreticka otazka 🙂 diky za odpovede

lilianka414
18. apr 2016

@myjusiatko no tak to budeme musiet kazdy den mat sex aby sa to podarilo 😀
ALEBO aby boli kvalitne silne spermie staci par krat do tyzdna

verenna111
autor
18. apr 2016

@lilianka414 no jamyslim ze partner sa spravi pomimo 🙂 ale potom sa uz v milovacke nepokracuje.zasa ak sa chlap spravi a utrie sa a ide sa dalej predsa je tam velka pravdepodobnost otehotnenia lebo vraj sa este mozu produkovat spermie aj po al.ze mozu byt aj v mocovej rure chlapa.Cize sa odporuca pockat aapon 20 minut a chlap aby sa poriadne vyumyva a vyutieral :D

verenna111
autor
18. apr 2016

A ja osobne prvu dcerku som robila planovane a predtym predtym aai 2 roky nic sa nesmyklo.Ale dvojata ani neviem kekdy presne sme porobili tiez prerusovane a tym ze moj muz sa urobil, len utrel a robili sme dalej.Takze mal niekde skryte spermie...sikovnik.

lilianka414
18. apr 2016

@verenna111 No myslela som to aj ja tak ale tak cakala som co napise.takto to robime aj mi a zatial nic a to je uz fakt 7 rokov... ☹

lilianka414
18. apr 2016

@verenna111 moj takto druhy krat uz nechce 😀 😀

verenna111
autor
18. apr 2016

@lilianka414 tak asi to treba nechat na cas?

lilianka414
18. apr 2016

@verenna111 tak uvidime.malu uz chceme dat do vlastnej izbicky tak mozno potom sa postatsii. mala ma uz skoro 3 roky

mobilbabie
18. apr 2016

ahoj áno, vyše 9 rokov prerušovaného styku a pošmyklo sa 🙂 ani nevieme ako sa to podarilo hovoríme že zázrak pretože nemávam pravidelný menzes...

dobrotka55
18. apr 2016

my malu sme mali tak neplanovane 🙂 clovek to najmenej caka a vtedy to pride..

verononka
18. apr 2016

áno, malinká má už dva mesiace ;)

lilianka414
18. apr 2016

@verononka jej to je krasne...tak vrim tomu ze sa to mozno raz aj mne splni ze budeme mat este jedno babo

verononka
18. apr 2016

Aj keď si chlap dáva na 100% pozor, nikde nie je napísané, že to pomôže. Všetci predsa vieme, že počas styku vylučuje "kvapky lásky", ktoré obsahujú spermie ;) ... a tie teda necíti, keď idú von 😀

verenna111
autor
18. apr 2016

@verononka no hej.lenze tie kvapky lasky vraj mozu ale nemusia obsahovat spermie.zalezinod chlapa a jeho organizmu 🙂 cipana tak ja dufam tento mesiac dostanem kramy a potom uz musi but antika...haha

lilianka414
18. apr 2016

@verenna111 hahaha.no a ja zacnem mat sex kazdy 2 den 😀 xixi

lilianka414
19. apr 2016

Poculi ste uz o Prstovej metode otehotnenia???

ankaevka
19. apr 2016

praktizujeme od začiatku a vždy som otehotnela plánovane...posledný krát po 11 rokoch 🙂

lilianka414
19. apr 2016

@ankaevka to bolo mne?alebo?

ankaevka
19. apr 2016

@lilianka414 to bola odpoveď na otázku vo fóre, keby že tebe, tak ťa označím 😉

lilianka414
19. apr 2016

@ankaevka no par krat mi pisali baby a neoslovili ma...
cize ty si otehotnela prerusovanym stykom?
a ako presne?

suzzi7
19. apr 2016

@verenna111 ja som tak otehotnela a dokonca sa priateľ vôbec vtedy nespravil údajne "kvapôčka lásky " bolo to zhruba týždeň po tom čo som vysadila tabletky kvôli zdr problémom a to mi lekár vravel že ťažko otehotiem a dnes som 18tt 😊

ankaevka
19. apr 2016

@lilianka414 niee, praktizujeme prerusovany od kedy sme s mm spolu a nikdy som neotehotnela bez toho aby sme to nenaplanovali..a medzi poslednymi dvoma porodmi preslo 11 rokov

verenna111
autor
19. apr 2016

@suzzi7 no ty kokso.nestras! Fuu tak o ja dufam ze budem mat vsetko ok.vsak 3 deti mi plne staci..len ja som sama sebeb zle robim kedze gumu neznasame obaja, z antiky som brala 3 druhy praskov a na cas nala ten implantat euke no vsetko vysadenene bo som bola tucna , pazrava naladova a nepricetna :D haha. No a pei terjasom porode aom neatihla sterilizaciu..ta ze to tak.

verenna111
autor
19. apr 2016

A inak babenky pozeram ze to je take 50:50 ze? No fed kazda z nas je ina a kazdej chlap je inak sikovny

paris3
19. apr 2016

nam sa to za asi 5 rokov nepodarilo 🙂 prve dva roky som brala tabletky, ale potom som uz kvoli zdraviu nechcela. boli sme nejako pripraveni na tu moznost, ze sa pritrafi. 🙂
nakoniec som otehotnela hned na prvy cyklus, ked sme isli 'naplno'.
takze u nas prerusovana suloz funguje. ratam s tym, ze to nie je spolahliva antikoncepcna metoda. ale aspon to nie je nezdrave a nepohodlne 😀

nevestickaaaa
19. apr 2016

Ja som otehotnela pri prerušovanom styku, popravde netuším, či to bolo počas plodných alebo neplodných dní, no bol to jediný sex v mesiaci a teda bolo to mega prekvapko 🙂

lilianka414
19. apr 2016

@nevestickaaaa waw tak to bolo fakt štastie...cize tvoj MM to dal pekne von a nie do teba.
Mi to takto robime uz asi 7 rokov a nikdy nebolo prekvapko :-/

janinah
19. apr 2016

áno,blbá otázka 😀

suzzi7
19. apr 2016

@verenna111 píšem len to čo je môj príklad a čoho som príkladom samozrejme na bábätko sa teším je to moje prvé aj keď to prišlo tak ako prišlo ale beriem to pozitívne pre niečo sa to deje a verím že po tomto budem skúsenejšia,múdrejšia 😊

wonderwall
20. apr 2016

@suzzi7 vážne sa neurobil? Čítala som, že "kvapka lásky" neobsahuje smermie.
Teraz sa už začnem báť ☹

suzzi7
20. apr 2016

@wonderwall vážne nič ani len náznak že by sa mal

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre