Ovulačné testy pre skúsené i neskúsené

manamani1
15. dec 2011

Zakladám tému tak ako má "Bazálna teplota", nech majú aj "ovu testy"...Ja testujem druhý mesiac, ale stále v nich nemám jasno.Ako vy?

ragaca
7. feb 2022

Poraďte mi tiež si robím ovu testy ja viem že nie sú ešte pozitívne ale chcem sa spitat či je to normálne alebo prečo to tak je že najprv sú tak super vidno a po asi hodine sa ťa ciarka vybledne.dam dve fotky že ako to vyzeralo po spraveni a ta druha po tej hodine.dakujem

luna379
7. feb 2022

@tisicka123 načo testuješ niekoľko krát denne? To bohato stačí raz.

tisicka123
8. feb 2022

@luna379 z vlastnej skúsenosti viem ze nestačí 🙂 ráno test negatívny večer už pozitívny a ďalší deň ráno už negatívny... 🙂

lucinka1645
15. feb 2022

to je normálne že vyblednú, treba si odfotiť testík 10 minútach. aj na vyblednutých je vidieť ako silnie čiarka a keď už máš v ruke pozitívny tak je jedno že vybledne, info už máš a môžete sa snažiť.

magdalenka22_
18. feb 2022

Ahojte,możem byt tehotna AK mi 25 dni meska menstruacia a bazalna teplota je rano o 6:00 .36,00st/c.test negativna.robila som aj digitalny a je neg.

lela123
18. feb 2022

@magdalenka22_ podla mna nie

tulipanicek
18. feb 2022

@magdalenka22_ Nemyslím si, že by si bola tehotná.

lula56
21. feb 2022

Ahojte, poradíte prosím? Ovuláciu mávam 14-15DC. Dnes je 15DC a testy negatívne. Myslíte že aj keď teraz o 19tej som mala negat test, v noci môže byť ovu?? Mám urobiť ešte ale o 21hod test, či bude tmavý Alebo bude posunutá ovulácia a bude až zajtra? Alebo nedajbože vôbec 🤦 Ďakujem 🙏

tulipanicek
21. feb 2022

@lula56 Že máš ovu na 14-15 DC vieš podľa toho že si robila testy aj v tie mesiace predtým? Zatiaľ to nevyze že by mal byt dnes či zajtra pozitívny. Každá žena má ale aspoň nejaký cyklus v roku anovulacny. Možno to bude u teba tento

lula56
21. feb 2022

@tulipanicek áno, podľa testov, podľa hlienu, a prvýkrát som otehotnela 14DC a potom druhé a tretie tehu na 15DC (obe žiaľ potraty). Raz som síce malá pozit ovu test až na 20DC. Mávam cca 30dnove cykly. No uvidím teda spravím ešte zajtra, pozajtra testy. Ďakujem za odpoveď 🙂

tulipanicek
21. feb 2022

@lula56 ja by som robila kým bude pozitívny alebo do MS

lula56
22. feb 2022

@tulipanicek ahoj, tak dnes takto testy. Tmavnú, tak snáď už zajtra.

lucinka1645
23. feb 2022

@lula56 zajtra alebo pozajtra, vyzerá to dobre

mims_18
23. feb 2022

Dobry vecer prajem, sledujem tuto diskusiu uz dlhsie, tento mesiac som zacala s ovu testami, teraz som sa zaregistrovala. Viete mi niekto prosim poradit, ci uz je dnešný test pozitivny alebo to vidite na zajtra skôr? Do dnešného dna na testoch nebola skoro druha cirka vidiet, dnes to pekne vyskocilo.. pre istotu som tesila este pred chvilkou, len si nie som ista ci je to uz vrchol alebo az zajtra, kedy sa posnazit 🙂 zajtra sa trestnej tiez ale nerada by som to prepásla. Dakujem 😌

mims_18
23. feb 2022

@lucinka1645 co si myslis o mojich testoch? Prepac ze pisem priamo tebe, len neviem ako je na tom tato diskusia teraz, ci je este aktivna lebo ja ju citam od zaciatku a tam to ficalo 🙂 Dakujem za odpoved a nazor

tulipanicek
23. feb 2022

@mims_18 Ak nevadí že odpoviem ja, tak pozitívny ešte nie je. Trochu mu chyba. Urob zajtra zas, buď stmavne alebo bude svetlejší. Ak zosvetleje, tak by bol pozitívny niekedy cca v noci ovu zvyčajne nastáva do 12-36 h od pozitívneho testu (môže to byt aj u každej inak)

mims_18
23. feb 2022

@tulipanicek Ahojky, jasne nevadi, pisala som konkretne kocke, ktora tu odpovedala posledna.. Aj mne sa zda, ze mu este trosilinku chyba, ze zajtra by mohol byt silnejší. Takze ak by zajtra bol silnejší uz bude pozitivny cize sa posnazime, ak by bledol posnazime sa tiez, len som sa bala ci uz nebude neskoro, lebo co som tu citala, tak pisali baby, ze ideal hned ako je pozitivny sa snazit plus dva dni k tomu.. a mooooc ti dakujem za odpoved 🌹

vandica
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lula56
23. feb 2022

@lucinka1645 ďakujem, no dnesne testy už blednú 😔 buď bola v noci alebo vôbec 😔

mims_18
23. feb 2022

@lula56 ja si myslim, ze ju este len budes mat, nezdaju sa mi tie predošlé testy pozitivne.. este by som dalej testovala, mozno to este vybehne behom dalsich dni

tulipanicek
23. feb 2022

@mims_18 Tiež si myslim, že ešte len bude. Robila by som testy ďalej

mims_18
23. feb 2022

@tulipanicek spravim zajtra a budem mudrejsia pocitam ze zajtra bude najsilnejsi podla dnesnej intenzity

mims_18
23. feb 2022

@tulipanicek ak si myslela luline testy tak suhlas

tulipanicek
23. feb 2022

@mims_18 Áno, prepáč 🙈

tulipanicek
23. feb 2022

@lula56 Tiež si myslim, že ešte len bude. Robila by som testy ďalej

lula56
23. feb 2022

@mims_18
@tulipanicek diky baby, ešte mám 4testy, tak budem testovať. No tie včerajšie boli trošku tmavšie ako dnešné 😏 uvidím teda ďalšie dva dni. Konečne som sa odhodlala ísť na to po dvoch potratoch.

mims_18
23. feb 2022

@lula56 a aky dlhy mas cyklus? Ale ak si nemala este pozitivny tak ta druha ciarka moze byt jeden den silnejsia a potom zase slabšia, tam je vela faktorov… nemusi to zákonite stúpať, preto som si robila testy radsej v podobnom case aby ma to nemýlilo, iba dnes som testla dva krat lebo som sa bala aby som nepresvihla vrchol, kedze po včerajšom nic sa dnes objavili dve ciarky.. drzim moc palce 🌼

lula56
24. feb 2022

@mims_18 no mávala som 30dnovy, ale od potratu v auguste je to také všelijaké - 35, 31, 35, 28, 27. Tak uvidím, ďakujem za povzbudenie a Tebe drzim palce ✊🙏❤️

mims_18
24. feb 2022

@lula56 Pri takom dlhšom cykle podla mna este len ovulka u teba bude 🙂 testovala si dnes? A dakujem aj ja za podporu 🌸

mims_18
24. feb 2022

Čo myslite ? Takto dnes.. asi to uz zacina klesať 😶

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre