Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
15. apr 2009

dobré ránko, profertilka 😀 😀 😀
ako sme sa vybuvkali?ja teda moc nie - mužík došiel práve ked som už konečne zaspávala a kedže sme sa dlho nerozprávali, museli sme sa akurát v noci do 00.30 😎 a potom ked sme už konečne zaspali, mužík začal píliť, tak som ho zas každú chvílu musela usmernovať - no vieš ako som sa vyspala 🙄 ale som happy, že ho mám domka 😉

jarulai
15. apr 2009

idem trošku popracovať a okolo toho obedíka som tu ako obvykle 😉

shandy
15. apr 2009

bre ranicko mojka 😵 😵
dobre, ale malo, lebo som sa zastavila u nasich, tak som spala skoro ako ty, asi pat a pol hodky 😔 😔 , ty si mala aspon dovod 😀 😀 😀 , ze muzik. no dufam, ze nezostalo len pri rozpravani, ale sa aj trosku zem zatriasla 😀 😀 😀 😝
jaaaaaaj toto tak nemam rada, ked drahy zaspi skor a potom zacne pilit. Preto sa ponahlam zaspat skor ako on. Potom mi to nevadi. Uz som si na to zvykla a ani to nevnimam 😀 😀
ja tiez tak, trosku zamakame a si ju okolo obeda 🤐

jarulai
15. apr 2009

no ja som taká hyperšikovná dnes, že už sa ti možem venovať 😉
ono práveže zostalo len pri rozprávaní 😠 boli sme obidvaja takí unavení, že sme sa len pomojkali 😉 ale aj to občas stačí, ved inak potom vznikajú také zemetrasenia, že 😀
mne to jeho pílenie a odfukovanie vadí vždy v tú prvú noc ked dojde domkov - vieš, si týžden spinkáš v absolútnom tichu, že si aj vlasy počuješ rásť a zrazu ti tam niekto dýcha 😀 😀 😀 a potom zase ked po týždni odíde, tak v prvú noc mi to ticho vadí - taký zvyk 😉

shandy
15. apr 2009

huraaaaaaa 😀 😀 😀
no niekedy to pomojkanie je aj viac ako zemetras 😀 😀
presneeee, ja tu prvu noc skoro ani nespim. som taka "vzrusena", ze si si pri mne odfukuje, ze mam stale chut sa ho dotykat a bozkavat a kontrolovat, ze je naozaj tam 😀 😀

jarulai
15. apr 2009

😀 😀 no ja by som tú prvú noc rada aj spala, lebo mne chodí domov uprostred týždna a ráno vždy stávam do roboty, takže by som asi zakaždým zaspínala pri PC - ako dnes 😀 😀

shandy
15. apr 2009

no ja tiez by som rada spala, ved mne tiez chodi vo stvrtok a potom si v piatok zostane pekne domka a vydrichmava, zatial co ja frcim do prace a potom tam zivam cely den 😀 😀 😀
presne ako pises 😀 😀

jarulai
15. apr 2009

ty si ten piatok už nejako odkrútiš, ale mne takto chodí vždy utorok, tak sa mu až do piatka možem venovať len cez den, lebo ja ked som nevyspatá, som mrchavá 😀 😀 😀 ked sme bývali u našich, som sa dokonca ani s nikým ráno nebavila, kým som sa nenajedla 😀 😀 😀
už máš po obedíku? 😨

shandy
15. apr 2009

no jo, to mas recht, lenze problem je, ze ja si neoddychnem ani cez vikend, lebo my povacsinou uz v piatok vecer niekde odchadzame a cely vikend taky akcny, ze teda mam co robit... 😀 😀 😀
inak ja som tiez taka ako ty v tomto. a o tom jedle mi nevrav, ja hned ako vstanem uz myslim na jedlo. a teraz som tiez este nejedla, lebo cakam na kamosku 😠 😠 , este ze tu mam svokrin kolac, tak som si zobla z neho dva kusky 😵 😵 😵
ty uz si sa napapala, co? 😉

jarulai
15. apr 2009

jasan, ja už mám hladinu cukru OK, to by bolo dnes na mna moc - nevyspatá a hladná, to ako za čo by si ma chcela takto potrestať 😨 😀 no ved víkendy máme akčné aj my - ale tak snažilkovsky akčné... 😀 😀 😀 ale to vlastne máme celý týžden, len cez víkend je vačšia pohodka 😉 😀

shandy
15. apr 2009

cukoooooooooooooooooor, pomoooooooooooooc 😀 😀
no my tiez snazilkovske, najlepsie to bolo minule leto, ked sme splavovali a isli sme sa snazit pod stanom...v najlepsom nas vyrusil kamos 😀 😀 😀 , tak som zrusila draheho ako ziadost na byt, ze teda nech sa na mna nehneva, ale v stane sa snazit nebude 😀 😀

jarulai
15. apr 2009

no my sme nemuseli ísť ani pod stana - nás tak už načapali viac krát. najlepšie to bolo, ked sme ešte bývali u našich - ráno v tom najlepšom vtrhla do izby moja mamina - no neviem, kto sa viac červenal 😀 a minulý týžden ked sme sa lúčili, sme práve skončili, nohy hore /oplodnovacia poloha 😉 😀 /a v tom zazvonila pri dverách segra s chalanom. no hned im svitlo, ked im mužík otvoril iba v trenkách a s úsmevom na tvári 😀 😀 😀 segra do výbuchu a že: no počkáme. tak si predstav: drahý im zase zabuchol dvere pred nosom a obliekli sme sa rýchlosťou blesku. no verím, že segra sa bude na tom ešte dlho baviť 😀 😀 😀

jarulai
15. apr 2009

mojka, musím ísť, idem do toho mesta - profertil volá 😀 😀 😀
tak zase zajtra, maj sa krásne 😉
ahojkaj

shandy
15. apr 2009

😀 😀 😀 😀 😀 jaruuuuu, to bolo dobreee xiixix
pocuj a ty to praktikujes, ze nozky hore? a kolko to tak drzis, ha? a ked si bola tehu vtedy, tak aj tuto fintu si pouzila? 🙂 , no keby ta este videli v tejto polohe, myslim, ze to by bol taky zlaty klinec 😀 😀 😀

mojka tak si uzi muzika a nech sa zem otriasa 😅 😅 😅
a som sa ti len xcela pochvalit, ze som si kupila femibion, lebo uz mi dochadza calibrum, tak som dala na teba 😉 😀 , tesiiim na zajtra 🙂

jarulai
16. apr 2009

dobré ránko 🙂
jasné, že treba nožky hore - aj gravitácia pomáha spermoškom 😉 netreba hned utekať do sprchy, ale vraj takto treba vydržať cca pol hodku 😉 /najlepšie, ked si niečo podložíš pod zadok 😉 /no mne sa takto podarilo občas už aj zaspať - inak fest nepohodlná poloha, ale čo pre tie naše fazulky neurobíme, že 😉 a áno, používam toto už dosť dávno, takže vidíš, že to pomáha 😉

no ved ja som vtedy aj bola v tejto polohe, ale ked došli, som vystrelila a bolo po oplodnovaní... 😀 😀 😀

máš moju pochvalu - len papkaj femibion, moj mužík sa už normálne teší na profertil - narkoman 😀 ozaj - ako to tvoj užíva? lebo tam sú písané 2 denne a mojmu sa to nezdá, tak špekuluje, že bude užívať len jednu 😎

inak - dnes som tu samučká, tak som sa rozhodla - že nerobím, ale koníkujem 😉 😀 takže som celý den tvoja 😉

shandy
16. apr 2009

bre ranickooo 😵
hehe, no tak budem nacvicovat aj ja 😀 😀 😀 , ani do sprchy nepojdem. tak my vacsinou keksikujeme tesne pred spanim, takze ja az do rana lezim a buvinkam 😵 😵, tak si nenapadko podlozim zadok vankusom a bude 😅
veru, co clovek pre to vsetko neurobi 😀 😀

no este mam nejake 4 bobule z calibra a potom idem na femibion, lebo som citala, ze aj tie antibiotika co beriem teraz odcerpavaju kyselinu listovu. tak to musim doplnit 😉
no ten moj si dava 2 denne, tak dufam, ze nebude dvojnasobne aktivny ako tvoj muzik 😀 😀 , bo to uz by bolo asi aj moc na mna 😀
chuudiatok samucky? no tak sa ti budem venovat. ale mam toho vela, tak ak dovolis aj trosku popracujem 🙂 , ale nebudem to prehanat.

jarulai
16. apr 2009

no dobre, dovolím ti aj pracovať 😀
vieš čo mi moj mužík dnes ráno zahlásil? že aj ked dojde mrcha, bude rád, lebo aspon bude vedieť, že som v poriadku...normálne mi vyrazil dych a taaaaaaaaaak hrozne ma to povzbudilo a zároven potešilo, že netlačí na pílu 😉

shandy
16. apr 2009

😀 😀 😀 no supeeeer, zlaty je. a ved on tiez vie, ze je to v inych rukach ako nasich 😵 😵
ja to zasa hovorim drahemu, ze ved sa podari nabuduce 🙂 🙂

jarulai
16. apr 2009

tak to sme si pekne našli drahých - si zober, keby sme ich mali naopak: teda my by sme boli "stresujúci párik" a vy "optimistický párik" 😀 😀 😀 ešteže ich máme takto 😉 ja by som ho nemenila ani za nič

shandy
16. apr 2009

😀 😀 😀 , no ved o to ide, ze sa vhodne doplname. vy aj my 😵 😵 😵
ja by som ho tiez nevymenila ani za nic, kokso, cely zivot na neho cakam a teraz by som ho mala vymenit?? nieeeeeee 😔 😅 😅

jarulai
16. apr 2009

😀 😀 😀 ved to, kto by čakal zase,že 😉 😀 😀 😀

shandy
16. apr 2009

veru, co som cakanka? 😀 😀
idem trosku popracovat, tak okolo obeda som nazad 🤐

jarulai
16. apr 2009

OK, necakanka 😉 😀

jarulai
16. apr 2009

tak vidím, že dnes sme sa už nestihli 😢
no neva, zajtra sa zase zastavím a snád sa aspon pozdravíme 😉 na dnes prchám už za mužíkom, takže pekný zvyšok dna 😉
pa-pa 🙂

shandy
16. apr 2009

tak kym som to cele docitala v tej druhej teme, ty si mi uz zduchla ☹
no neva, sak zajtra, tak si uzi muzicka 😵 😵 😵 , pa paaaaaa

jarulai
17. apr 2009

dobré ránko 🙂
neboj, dnes sa tu tiež určite zastavím 😉 teraz idem popracovať, tak okolo tej 11.00 ako vždy, OK 😉

shandy
17. apr 2009

dobre ranicko 😵 😵
tak sa tesim okolo obeda sa vidime 😀 😀 , ja uz som zacala zasa merat 😝 , zatial nuda 😵 , dnes doberiem antibiotika, nasadim protikvasinkovu liecbu a sup ho na to 😀 😀 😀 , betyna ma uz pekny tienisko, co? 😵

jarulai
17. apr 2009

už som tuuuuu 😉
ale dlho nebudem - na obed odchádzam domkov, lebo už o 16.00 máme ísť pre tortu a potom ideme hned s darom. a nechcem sa nahánať 😝
ja to bety normálne závidím ☹ 😠 ale prajem jej to z celého srdca 😵

jarulai
17. apr 2009

moja, tak utekám, držkaj mi zajtra paste na tej svadbe /som ti spomínala dávnejšie v IP, kto to má ☹ 😉 /
tak pekný víkendík plný snažilkovania prajem a zase v pondelok som tu 😉
pa-pa 🙂

shandy
17. apr 2009

no pekne teda 😵 😵
mojka tak nejako prezi tu svadbu, neboj, ved aj nas to postretne (viem co myslis) 🙂 , nemysli na to, radsej sa s mm zabavte co to da 😀 😀 , vytancujte sa a pojedz im za trest vsetky svadobne kolace 😀 😀 😀
ja som na tom rovnako co sa betyny tyka, ale to su normalne pocity. vlastne je to jedno o ktoru snazilku ide, vzdy ti je to luto, ale samozrejme vzdy jej to prajeme, lebo tym prechadzame tu vsetky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre