Partner v zahraničí a snaha o dieťa

moncika15
21. aug 2008

ahojte 🙂
je tu niekto taky kto sa snazi o mimi aj napriek tomu ze je polovicka dlhodobo prec? ja mam priatela v PL( xodi domov na kazdy druhy vikend) a malokedy je doma na moje plodne dni. teda podarilo sa nam iba 1x byt spolu cele plodne dni aj to som bola ja za nim ☹ . snazime sa od januara 08 a stale nic..

jarulai
23. apr 2009

😵 😵 😵 a tá mrcha čo znamená, ty bosorka - ako to čaruješ 😠 zoberiem ti certifikát? 😀

shandy
23. apr 2009

no ved to neplati do zadu, ty xichtos 😀 😀 😀
sak trpezlivost nieeee, zas nerobim ciernu magiu 😀

jarulai
23. apr 2009

zas ide na mna smútok - dnes je 13týždnov - bola by som už v 24tt ☹ ☹ ☹

shandy
23. apr 2009

ale noooo, neber to tak, ten prvy anjelik pripravil miestocko a postielku pre druheho, ktory teraz pride po nom.
lepsie, ze sa to tak skoro stalo, ako by to malo byt neskor, alebo by sa ti malo narodit nie zdrave. hmm? a ked sa to podarilo raz, teraz uz to pojde jedna radost. Ja myslim, ze 2 mesiace a bude tehulka 😵

jarulai
23. apr 2009

OK, beriem ťa za slovo - beda ti ak to bude viac ako 2 mesiace 😉 😀 😀

už je dobre 😉

shandy
23. apr 2009

ale no 😉
co su to 2 mesiace proti celemu zivotu 🤐

jarulai
23. apr 2009

no snád nemám čakať celý život - to nehovor ani zo srandy 😠 inak - ja som rozmýšlala, že keby bolo najhoršie, ja by som tiež pristala na tú adopciu, ale len bábatko. no moj mužík nechce o tom ani počuť. ved ešte máme nádej 😉

nestíham ani písať, ešte aj tá moja šípkova ruženka SMS-kuje /tento týžden má nočnú a práve mi písal, že ho hlad zobudil 😉 /

shandy
23. apr 2009

jeeeeeeeej nie cakat, to akoze potom ho budes vychovavat cely zivot 😉
jasne ze mate, ved sa vam podarilo pocat prirodzenou cestou, tak sa podari. a v najhorsom sa tomu pomoze cez IUI alebo inak. ja som si tak tiez povedala, ze ved o nic nejde, nebudem jedina.. 🙂
a ja neviem, co je s mojou ruzenkou, este som o nej dnes nepocula, ale asi sla neskoro spat, tak este vylihuje 😀

jarulai
23. apr 2009

jááááááááj, ved vravím, že som dnes vygumovaná 😀 😀 😀

práve sme sa s mužíkom dohodli, že si budeme užívať - pojdeme v lete niekam na dovču /nemusí byť more, páčilo sa nám aj v Rajeckých/ a ked Pán Boh dovolí, tak sa podarí 😉 nebudeme stresovať 😉

tvoja ruženka ešte neni doma? to čo má za robotu, že si može len tak vylihovať? 😀
idem si konečne ohriať obed, ale papkať budem tu 😉

jarulai
23. apr 2009

už mám ohriate a papkám 😉 kde si zmizla?

shandy
23. apr 2009

hej, uzivat si treba, my uz mame tolko planov na cely rok, ze az 😀 😀

ruzenka robila do polnoci, tak neviem, ci isla cvicit teraz alebo co. 🙂
bru chut, aj ja idem papkat 🙂 🙂

jarulai
23. apr 2009

tak aj tebe dobrú chuť 😉

a kam plánujete na dovču?

jarulai
23. apr 2009

ty ešte papkáš????hod aj mne dezertu 😉 😀 😀 😀 niečo by som si dala - aká som maškrtná, to bude zase postava v plavkách 🙄 😝 😠

shandy
23. apr 2009

uz som tuuuu 😀 😀
juu, aj ja som maskrtna, dala by som si nejaku cokoladku, mnamky...
jaaj my mame vela toho naplanovaneho, ale ziadne vylihovanie pri mori. vy sa kam chystate?

jarulai
23. apr 2009

no ved práve, že aj mne chutí nejaká čokoládka... 😝 ešteže mám doma zásoby 😀
no ved ti píšem, že asi do tých Rajeckých by sme išli - ešte neviem...ale pri more by som išla aj hned - ja more milujem a anposledy som tam bola asi tak pred 4-5rokmi 😢

shandy
23. apr 2009

jaaaaaaaaj boze ja som trubka, sorry, lebo to som citala este pred obedom a medzitym mi to vyfucalo...
vies co ja som chodila stale na babske jazdy s babami, este predtym ako som bola s drahym a mna ti to uplne prestalo bavit, to vypekanie sa pri mori... 🙂, my sme skor za take kombinacie, ze more + nejaka ina aktivita...
teraz sa tesim ked ideme do hor. ale ta jedna kamoska zije pri mori, len neviem, ci ho neuvidim len z lietadla, lebo idem za nou len na 4 dni. drahy mi na dlhsie nedovolil... 😀 😀

jarulai
23. apr 2009

tož ale ja sa nevypekám, ja sa stále plahočím - mne nestíhajú plavky schnúť 😀 plus teda nejaké tie aktivity tiež 😉 ved som ryba predsa nie - mna z vody len tak lahko nedostaneš 😀 😀 😀
no v Rajeckých sme boli pred cca 3rokmi a bola som sama v bazéne - ostatným v celom mestečku sa asi zdalo chladno na kúpanie 😉 ved aj pozerali na mna ako na polárneho medveda 😀 😀 😀
ved zober aj drahého - aké nedovolil. a to máš ísť určite vtedy, ked on bude v robote, že? čo sa bojí, že by umrel hladom, či čo? 😀 😀 😀

shandy
23. apr 2009

no este ze tak ty rybinka 😀 😀 😀
medved v Rajeckych, no pekne. Ked to uvidim s spravach, tak budem vediet, kto to bol 😀 😀 😀
ale on tam nexce ist, tak ja ho nutit nebudem. ona sa tam vydala, tak robi taku zurku a on ju nemusi... 🙂

jarulai
23. apr 2009

jááááj, tak to je iné.
no to by boli trošku dosť neskoré správy - po 3rokoch, nemyslíš 😀 😀 😀

shandy
23. apr 2009

ty dona, vsak myslim v lete, ked tam pojdete 😀 😀 😀 , ze by si si to divadielko zopakovala akoze chaaaaapes. no ale ja uz musiiim, tak krasny vecer mojka. zitra papaaa

jarulai
23. apr 2009

ahaaaaaa 😀 ved vravím, že som dnes vygumovaná 😀
tak ešte raz - pekný večer aj tebe 😉
ahojkaj

shandy
24. apr 2009

ahojcek mojka,
tak ja ta len tak v rychlosti pozdravim. prisla som az teraz do prace, lebo som bola na kontrole kvoli tym mocovym cestam a este som sa zastavila v servise dat prezut auto. Vraj bielkovinu v moci stale mam, ze by sa to malo same nejako vyplavit, tak som zvedava ako 😵 😵 😵 , pekny den, poobede som tu zas, len musim rychlo nieco porobit 😉

jarulai
24. apr 2009

moja, tak aspon že je to na dobrej ceste, tie močové 😉
tak poobede ťa čakám, neprepracuj sa mi, ved ide víkendík 😉 😀

jarulai
24. apr 2009

moja asi sa tu už dnes neukážeš 😢
tak ti prajem pekný víkendík, uži si drahého s profertilom 😉 😀 a zase v pondelok ráno sa stretneme 😉
ešte chvílu pobudnem v rok 2009 to istí a potom pojdem aj ja - lebo tam už tiež asi nikoho nebude 😉
pa-pa

shandy
24. apr 2009

mojka aj tebe krasny vikendik, neboj aj ty si uzijes profertilovy vikendik. my by sme mali mat coskoro ovulku a potom uz len to cakanie. 😠 😀 😀 😀
pa pa moja a nepretrhni sa od roboty cez vikend, pekne oddychuj 🙂 a pozdrav si tigra 😉

jarulai
27. apr 2009

dobré ránko čoskoro tehulky 😉

aký bol víkendík?no ja ako obvykle - samučičká samučká ☹ ale tento víkend - to bude iné rošošo 😀 to bude profertilový víkendík a ešte k tomu predlžený...hmmmmmmmmmm, to bude 😉 😀

babulky, dnes sa vám nebudem mocť venovať - do obeda musím už aj ja pracovať 🙄 😀 poobede niečo mám ☹ale papkať obedík budem pri vás, takže počítam na tú pol hodku s vami 😉tak zhruba okolo tej 11.00 som tu 😉

shandy
27. apr 2009

bre ranicko buduca mamina 😀 😀

no chuuudiatok moj samucky ako prst 😀 , no a ja ti budem len ticho zavidiet ten profertilovy vikend... 😉

dobre mojka, tak pracuj. ja mam dnes toho tiez hodne, tak ked tak okolo 11tej sa teskam, cmuk 😵 😵

matusik111
27. apr 2009

ahojte kocky, aj ja som vas tu prisla dnes pozret , lebo sa mi taka zahada prihodila. 😀 😀 , ze som dostala mrchu na 1 den. 😎 Zaujimave prekvapko , ale neviem co z toho bude, lebo ja asi take stastie nebudem mat , ze by bocian ku nam doletel.

jarulai
27. apr 2009

ahoj matusik 🙂
ale určite budeš mať také šťastie a myslím, že už pristáva bocianik 😉 ja som vtedy mala mrchu len asi 10min = pár kvapiek ráno na papieri a viac nič. a jedna známa ju mala tiež takto len 1den a už má 3-mesačnú babulku 😉 takže - kolký si DC? testovať, už aj!!!!

matusik111
27. apr 2009

dnes som 26 DC , zatial sa bojim testovat . Neverim tomu, ze by sa nieco mohlo pritrafit, ale som prekvapena. Vcera som uz stuplovala tamponom 😀 😀 a dnes nic.
V nedelu sme mali s muzikom strasne vazny debat, ze pokial sa mame snazit, ze musime seksikovat castejsie , lebo nase chute nam nebudu stacit na mimino .... tak ja sa uz tesim na stvrtok ked pride, lebo ideme na to kazdy den 😀 😀 😀 a dnes rano na WC taketo prekvapenie. No neviem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre