Plodné dni

martinka123456789
22. júl 2012

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať na plodné, neplodné dni ale opíšem to detailnejšie. Poslednú menštruáciu som mala 3.7. a mávam pravidelnú (každých 28-29 dní ) . Podľa výpočtu plodných dní na internete by som mala mať plodné 11teho až 19teho. Avšak silnejší výtok ako cez plodné dni mám až na taký 16ty, 17ty deň ( od začiatku menštruácie) . Je možné, že plodné dni mám takto nejak...posunuté?

Zároveň by som sa chcela spýtať.. Mali sme s priateľom chránený pohlavný styk. Keď si ochranu dával dolu, je možné že sa obtrel prstami o spermie. Asi po piatich minútach ma uspokojoval prstami. Podľa internetu som mala mať aj plodné dni. Je možné že by ma takto oplodnil?

Ďakujem. 😖

ikke
22. júl 2012

@martinka123456789
3+16 = 19
to je asi najserioznejsia odpoved, ktora sa tu da napisat.

a tiez by ma zaujimalo, ci chces alebo nechces byt tehotna? ak chces, naco pouzivate ochranu? ak nechces, preco si nedavate pozor??? 😝 🙄

gubcikova
22. júl 2012

@petraxy6 ked som sa pozrela na tu gulu bohužiaľ nič mi tam neukázalo 😀 😀

petraxy6
22. júl 2012

@ikke už sú prázdniny, tak tu nešimrikuj s rovnicami 😀 😀 😀 😀 😀

katren
22. júl 2012

@petraxy6
@gubcikova no, ved ja neviem....asi som z marsu, ako mi jedna maminka napisala.....hold, aj take musia byt 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀
veru, ten vek by bodol 😝

petraxy6
22. júl 2012

@gubcikova a očistila si ju poriadne? 😕

gubcikova
22. júl 2012

@katren
@petraxy6 no aj ked ma to tu baví a s ťažkým srdcom vás opúšťam mám aj iné veci ako spermiové prsty a vyprstovanie 😀 dobrú noc

ikke
22. júl 2012

@petraxy6 ooo, pardooon, ale autorka je podla mna s cislami kamoska, ved ma taky krasny nick... 😅

prahaxx
22. júl 2012

otázka pre odborníka!!!!! psychiatra najskôr - sorry, ale sprostá otázka, sprostá odpoveď

gubcikova
22. júl 2012

@petraxy6 ano a je prázdna. 😝

petraxy6
22. júl 2012

@ikke lenže ona sa dnes neprihlásila ako všetky ostatné 😀 je tu už dávnejšie a teraz sú prázdniny, tak deťúrence všetko vypustili von z hlavy a asi aj mozgy ako vidím 😕 😝

petraxy6
22. júl 2012

@prahaxx ináč, študenti psychiatrie a psychologie by mali sem-tam kuknúť na tieto fóra tu by získali neskutočnú prax 😀 😀 😀

petraxy6
22. júl 2012

@katren ináč, toto nie je tá, čo som myslela. ty si dobre písala s tým bruchom 😀 😀 😀 😀 som sa pobavila 😀 😀 😀 😀 babenka srší vtipom 😎

martinjasen
22. júl 2012

Tema je duplicitna. Prosim prejdire do odporucanych tem.

Diskusiu uzamykam.

Asmira team

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre