Podarilo sa vám otehotnieť so zlým spermiogramom?

majuska7979
22. jan 2015

cavte baby...chcem otvorit novu temu lebo hladam baby s podobnym problemom???? podarilo sa vam otehu so zlym spermio????? sup sem povzbudive pribehy a aj problemy ake maju vasi mm??

majuska7979
autor
22. jan 2015

baby takze sme boli na spermio 2jan a proste hroza...:( neviem fakt ako sa nam podarilo prve....?? ale monzo je to tiez ze mm bral naproxen v tabletkach a antibiotika..to je jedno..hlavne je ze uz sa snazime otehu 2 a pol roka a toto je nas vyzledok preco?



Ph uroven 8,1 (7,2-14)-- co je celkom ok
objem 4ml (min 1,50) tiez dobre
39milionov/ml (15min mnoz)
pohyblivost 40% min je 40% cize na hranici
pohyblive dopredu 37% min je 32% tiez nieje tak zle
normalne spermie...2% co minimum je 5% :( tak tuto sme na bode mrazu?????

ladyblcha
22. jan 2015

maca prasok manzelovi supni

majuska7979
autor
22. jan 2015

@ladyblcha co to je???????? ja som mu nasadilo to co kedysi ked som otehu ....e400 ,zinok ,selen, a este som dodala kyselinu listovu...

ladyblcha
22. jan 2015

maca je prasok, vraj velmi ucinny pre muza. napr tu pisu, ze po 3mesacnom uzivani bolo preukazane zlepsienie spmg ... tam je to v casti vyhody uzivania
http://zdravovyziva.sk/sk/maca-peruanska/17-mac...
viacere baby to na MK chvalili.

sabina1975
22. jan 2015

@majuska7979 baby nic v zlom ale vasi muzi vedia co tu zverejnujete ?!? su to ich sukromne veci a nemyslim si ze nejaky chlap by bol stastny ze to vie xy inych ludi

majuska7979
autor
22. jan 2015

@ladyblcha a otehu po tom??????????????? ja ostanem zatial pri tom co som nasadila mm...viem ze to fungovalo kedysi co som otehu hned na 2 mesiac brania som otehu... 😉 😉 😉

majuska7979
autor
22. jan 2015

@sabina1975 moja ale vsak ty nevies kto som?????????????????????

majuska7979
autor
22. jan 2015

@sabina1975 ako inak sa mam dozvediet ci sa niekomu podarilo otehu s takymito vysledkami?

ladyblcha
22. jan 2015

@majuska7979 daj si tu vyhladavat slovo maca a citaj si tu o tom, vela to tu je rozoberane.
inak nemusis vysadit, staci pridat k tym ostatnym. je to vsak vasa vec, ci pridas, ci nie. mne len napadlo, ze to tu chvalili.

majuska7979
autor
22. jan 2015

@ladyblcha diky 😉

majuska7979
autor
22. jan 2015

@sabina1975 mala si tiez problem otehu??? ci sa ti podarilo hned?????? kedze si tu kukla do temy museli ste mat nejaky problem????

velkacica
22. jan 2015

podľa výsledkov máš neschopný zdroj semena, 9 z 10 odborníkov odporúča vymeniť

sabina1975
22. jan 2015

@majuska7979 ja len z lasky k manzelovi by som taketo vecinezverejnila ani mne by sa to nepacilosu to intimne veci

sabina1975
22. jan 2015

@majuska7979 nie mam tri deti a nastastie som problemy nemala a temu som otvorila omylom tak ak som sa tym dopustila nejakeho hriechu tak sa ospravedlnujem

sednaja
22. jan 2015

@sabina1975 Mne tie čísla teda intímne neprídu, v podstate aj keby sa bavili o obľúbených polohách, tak nie. Veď od toho tu to fórum je. Nikto znás nevie kto je kto, dokonca kopa nemá ani fotky. Okrem toho, ak chce autorka témy konkrétnu odpoveď, musí položiť aj konkrétnu otázku.

@majuska7979 Prepáč, ja ti neviem poradiť, iba tak som si čítala pre zaujímavosť, tak mi nedalo zareagovať a zastať sa ťa, aj keď o tom to tu nie je....tak už nezdržujem, veľa šťastia 😉

liebling98
22. jan 2015

@majuska7979 môj muž mal ešte horší spermiogram, len 1 milión/ml, s divnými spermiami (divný tvar, divný pohyb, ešte horšie ako vy) terato-asteno-oligo spermia. Lekári vraveli, že otehotnieť klasickou technikou s takýmto spermiogramom by sa rovnalo zázraku. Šli sme na IVF = prvý syn, potom KET = druhý syn. Z logických dôvodov sme nepoužívali žiadnu antikoncepciu. Náš zázrak prírody spí v postieľke a o pár týždňov bude mať rok.
Nič nie je nemožné! Držím palce.

majuska7979
autor
22. jan 2015

@liebling98
@sednaja dakjem za podporu baby x x x

majuska7979
autor
22. jan 2015

@sabina1975 jasne kazdy moze komentovat co chce...a poviem ti ze bud vdacna bohu ze ti dal moznost otehu hned na prvy krat a nemusela si riesit taketo temy...ver mi ze to nieje lahke??????? ale clovek nikdy nerozumie veci ktore nepociti az na vlastnej kozi ...asi tolko 😉

sabina1975
22. jan 2015

@sednaja toto nebol utok len som sa opytala ale zase tu budem za rypku len preto ze som sa opytala ci to vie aj manzel mne to pride dost sukromne preberat spermiogram a mozno aj jej manzel keby to vie tak to tiez vidi tak isto a je mi jedno aj keby sem odfotila manzelov penis @majuska7979 ver ze viem co je to cakat na mimco aj ked nie ja ale zdielala som toto trapenie s velmi blizkou osobou a viem kolko trapenia ju viedlo k babulke a nikdy by som si nedovolila niekoho odsudzovat len som sa opytala ale asi som zatala do ziveho

sednaja
22. jan 2015

@sabina1975 Nelám si hlavu, myslím si, že si sa nikoho nejako nedotkla. Koniec-koncov, čo je pre jedného súkromné, pre iného byť nemusí, okrem toho je to tu anonymné. A ktovie - hmm, možno keby sme my osobne boli v takej situácií, tak sa pýtame na rady aj prostredníctvom bilbordov 😀

petulanl
30. jan 2015

Dievcence urcite nevesajte kvôli smermiogramu hlavu 🙂
my sme mali sanca prirodzeneho otehotnenia menej nez 1%, boli sme objednaní na umele oplodnenie. A ups, čo sa stalo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre