Pregnyl, ovulácia a Utrogestan

simusiacik
23. feb 2017

Clostik,pregnyl,ovulace a utrogestan

Ahoj holky,

Minuly cyklus na ľavom vaječníku 2 foliky, nic z toho… Dnes 12 dc po clostile (3-7 dc) folik na pravej strane 21 mm ( vcera mal 18 mm ), pichli mi pregnyl 5000 a dostala som utrigestan. Chcem sa opytat na vaše skusenosti, mal niekto taky folik? Pride ovu po pregnyle urcite? A kedy priblizne? Dr vravela 12-24 hodin… A utros mam brat od 16 dc, nie je to skoro? (mam ho prvýkrát,tak ziadna skusenost)

Dakujem za rady a skusenosti, kiež by sa to uz podarilo… Spermio inak 1*

montblanc
23. feb 2017

To je krasny folik. Ja som mala 18 mm folik a hned mi pichli pregnyl o 16tej a na dalsi den o 13tej uz bol prasknuty ked isli robit IUI. Takze mi praskol do 21 hodin urcite. Utrogestan som zacala brat hned ten vecer. My mame tiez spermiogram na 1*****

simusiacik
autor
23. feb 2017

dakujem 😊 tak skusime dnes a zajtra 😬 uvidime no.... Bojim sa,ze ovu nebudem citit a ani o nej vediet... ale tak chalani snad pockaju🙏

montblanc
23. feb 2017

No urcite sa treba snazit dnes, zajtra aj pozajtra. A po sexe nohy opriet o stenu a pod zadok vankus,nech stecu tym spravnym smerom 😉

montblanc
23. feb 2017

A ako dlho sa uz snazite?

simusiacik
autor
23. feb 2017

Oki skusim aj tu sviecku,diky! 😊 9 mesiacov ale 7 z toho ovu nebola vobec,minuly cyklus prvýkrát pekne foliky a teraz jeden 😊 predtym dr nevidela ovulacnu sliznicu,az pomôcok Clostika. Mam totiž zvýšený prolaktín troska a bráni hormónom kt spúšťajú ovu... Minule som bola velmi sklamana,ale tak bolo to prvýkrát s folikmi... Teraz mi dala pre istotu aj ten utros... Uz ked zo nevyjde,jedine nepriechodné vajecniky 😔

montblanc
23. feb 2017

A co neskusite IUI? Stoji to do 100 eur a premyte najlepsie zubrienky ti vstreknu priamo do maternice, tak sanca na otehotnenie je vacsia ako pri sexe ☺

montblanc
23. feb 2017

@simusiacik mozes mat aj nepriechodny hlien krcka maternice, alebo alergiu na spermie a tak sa nedostanu do maternice. IUI -inseminacia toto vsetko obide. Lebo ti ich daju rovno dnu.

nikusiak9
23. feb 2017

@simusiacik, a to ti hned od zaciatku zistovala ovulaciu? ci ako si dosal na to ze nemala si oviulaciu 7mesiacov?

simusiacik
autor
23. feb 2017

@montblanc doktorka povedala,ze ak sa to teraz nepodarí tak skusime IUI. Ale chcela som este skusat prirodzene,kedze spermio je super 😒

simusiacik
autor
23. feb 2017

@nikusiak9 sla som k nej po 3 Mes co sa nedarilo. Ovu testy mi vychádzali pozitívne (resp do pozitivity mali mozno troska...ako kedy), no dr na folikulometrii na 4 cyklus nevidela foliky ani ovu sliznicu, tak som brala rôzne ine prípravky medzitym bola na krv a ootom sme nasadili clostik... teraz mi dala j utros🙂

nikusiak9
23. feb 2017

@simusiacik wow to mas riadne snazivu doktorku ze uz po 3m to sledovala...inde nechcu ani po roku..

nikusiak9
23. feb 2017

@simusiacik z akeho mesta si?

simusiacik
autor
23. feb 2017

@nikusiak9 ja sama som sa musela snazit o sledovanie 😄 zalezi od lekara,sama som aj chcela ist cim skor na vysetrenie štítnej zlazy a pod...ale je zlata,ze tie utz robila. Zijem v Prahe , takze chodím ku gyndarke tu

uhrovcanka
6. apr 2017

Ahojte dievcata. Ospravedlnujem sa, ak to sem nepatri, ale mam doma dve injekcie Pregnylu, akosi sme spontanne otehotneli pocas prestavky v liecbe. Ak by mala niektora zaujem, piste. Uskladnene v chladnicke,podla pokynov. Drzim vsetkym palce

chuchu86
17. máj 2017

@uhrovcanka - Ahoj, mala by so, záujem.

uhrovcanka
18. máj 2017

@chuchu86 velmi rada, momentalne som vsak v porodnici, mam jednodnoveho syna narodeneho sekciou, ked sa dam trosku dokopy, urcite sa ozvem. S pozdravom Lineta

chuchu86
18. máj 2017

@uhrovcanka - gratulujem 😃
Samozrejme ja počkám

erikalasel
7. aug 2019

Dievčatá neostal vám nazvyš pregnyl

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre