Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
29. nov 2009

myslim ze sa ti zvysi a potom znizi.
http://www.fertilityfriend.com/home/mata1001
kukni moj

mata1001
29. nov 2009

ja mam take oriesky,sipky,hviezdy a vlastnorucne som spravila male balicky...a este urcite mam nieco len som zabudla.a ty co mas?

makda
autor
29. nov 2009

meriad digitalnym?

ejasmeja
29. nov 2009

ja dam asi oriesky, vlasske aj lieskovce, zalude, sisky, jablcka, voskove figurky a aj slemane, este uvidim, co povyberam, aby to nebolo predzabane a aby to ladilo aj so stromcekom, ved si potom mozme pofotit a dat do albumu, co povies?

mata1001
29. nov 2009

ano kvoli takej prilezitosti som si kupila digitalny. 😀 myslim ze je presnejsi 😉

mata1001
29. nov 2009

ano mozme,len oni nam to vymazu!!!
jaj a teraz jak pises tak aj ja mam slamene veci.celkom sa mi to paci.a do coho to pichas?tie vetvicky myslim 😀 😀 😀

makda
autor
29. nov 2009

mne dnes nameralo 36,3. ak to porovnam s tvojim grafom, tak ty mas ovela vyssie hodnoty. a dokonca som citala na letaku k teplomeru, ze bazalna by sa mala merat v konecniku 😨

ejasmeja
29. nov 2009

jak vymazu? sak sa tam odfot ty, napis, ze su to posledne vianoce bez babatka a nech skusia vymazat! 😀

makda
autor
29. nov 2009

no jasne eji, dobry napad. ale preco by mali mazat taketo fotky. videla som albumy niektorych bab a tie tam normalne ponukaju tricka na predaj a podobne veci.

mata1001
29. nov 2009

no vidis ejka aka si mudra... 😉
makdi ale ja beriem 3 hormonalne lieky.to neporovnavaj.normalne maju baby take teploty ako ty.ja patrim medzi tie nenormalne. 😀 😀 😀

mata1001
29. nov 2009

baby idem si umyt haro,hned som spat

makda
autor
29. nov 2009

aha, tak potom som uz kludnejsia mati 🙂

ejasmeja
29. nov 2009

ja si tiez myslim, ze by to nemali vymazavat taketo veci, tiez som tu v albumoch videla vselico a nic nezmazali...

makda
autor
29. nov 2009

no ved prave. a este k tomu to ani nepredavas, len sa chces pochvalit. to je nieco ine. kludne tam ten veniec hod, som zvedava 😀

makda
autor
29. nov 2009

eji, zabudla som odpovedat na tvoju otazku. ano LV su Levice 🙂

ejasmeja
29. nov 2009

tak ked ho budem mat, tak urcite hodim 😀

makda
autor
29. nov 2009

no uz sa tesim 🙂. a ty aj robis architektku alebo si to len vystudovala?

ejasmeja
29. nov 2009

aj robim, hned po skonceni skoly som sa zacala venovat projektovaniu zelene, parkov, zahrad, centier miest a podobne, ohromne ma to bavi. teda vlastne este pocas skoly som robila projekty tak pre rodinu. no a teraz uz aj realizackam sa venujem, dozorujem si svoje realizacie, upravujem v terene, ak treba operativne nieco zmenit. aj ked teraz to bude trosku obmedzene, ale ak sa s babom zosuladime a nebude mu to robit problem, nalozim si ho pekne do satky a pojdeme von do terenu 🙂

ejasmeja
29. nov 2009

Makdi a ty comu sa venujes v praci?

makda
autor
29. nov 2009

no super, tak sikovna si 🙂. tiez by ma to asi bavilo, no ked som bola mladsia, velmi som sa o taketo veci nezaujimala ☹.
takze babo bude chodit s tebou do prace ? ved ked sa to da, tak preco nie 🙂

ejasmeja
29. nov 2009

no do prace nie, iba ak budem musiet ist do terenu na inventarizaciu drevin, prieskum terenu, pofotit a tak, to bude len to, co robim na zivnost a nebude toho vela predpokladam, lebo na materskej sa da len privyrobit si do urcitej sumy a to pracou na dohodu.
a ty sa teda comu venujes?

makda
autor
29. nov 2009

ja pracujem v distribucnej firme v administrative. no a popri tom malujem keramiku, to mam ako konicek 🙂

mata1001
29. nov 2009

baby som spat ale uz aj idem lebo mm chce nieco na pocitaci.tak sa majte pekne.zajtra sem nakuknem... 😉

makda
autor
29. nov 2009

ahoj mati, pekny vecer 🙂

ejasmeja
29. nov 2009

jeeej! tak to by som rada videla tu keramiku! to moze byt uzasne! ja malujem zas na sklo, robim obrazky, lampase, zrkadielka! baby! ved my by sme si mohli kludne zalozit tvorivu dielnu! 😀

ahoj Mati!

makda
autor
29. nov 2009

no eji, tak to by sme teda mohli. poslem ti cez IP moju web stranku a mozes popozerat. ak mas aj ty taketo nieco, rada by som aj ja videla 😅

ejasmeja
29. nov 2009

nemam este web, ale rada by som si stranku urobila. lenze sama to neviem, tak skusim niekoho poprosit, ak takeho cloveka stretnem. a svoj web posli. potesim sa

makda
autor
29. nov 2009

mne to nahadzuje kamarat. nie je to platena stranka, tu si zatial dovolit nemozem ☹

ejasmeja
29. nov 2009

Makdi, nadhera! 🙂
ake farby pouzivas? a aj ich vypalujes?

ejasmeja
29. nov 2009

ja by som si tiez dala iba neplatenu, a dala by som tam okrem malovanych veci aj zahrady a parky, ktore som navrhla a ktore su uz aj zrealizovane. skratka chcelo by to sa viac zviditelnit... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre