Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
8. dec 2009

babulky ja idem,lebo mm uz na mna skaredo kuka,ze som tu dlho.aj on chce ist na PC.
paaaaa a dobru nocku. 🙂

natalca
8. dec 2009

aj ja uz pojdem "ordinovat" dobre sa mi s vami pisalo, tak sa majte a dobru noc 🙂

makda
autor
8. dec 2009

dobru nocku kocky 🙂

mimuska77
8. dec 2009

babule ja som trošku zdrhla pracovať tak prepáčte viem že sa chystáte hajkať a snažilkovať,tak sa zajtra posnažím testovať a popíšem,zajtra mám už nočnú!!!!!!
natalca pracujem ako chemička-laborantka 🙂

natalca
8. dec 2009

mimuska, tak nech testik dobre dopadne!!!!! a cakam na vysledky, hlavne pozitivne!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵
a napis potom aj ake vzorky skumas, aj ja tak z casu nacas behnem do labaku ale s detickami kontrolovat vzorky potravín aby sme vedeli co papkame a tak 🙂
tak este raz pa pa

mimuska77
8. dec 2009

natalka dakujem,zajtra sa poslušne hlásim podať výsledok,aj ked neviem či mám ešte pokúšať osud,ked mrcha mala byť len na" Mikiho",trošku sa bojím aj sklamania radšej by som aj počkala,ale zvedavá som to je pravda 🙂 A Ty do labáku s akými detičkami či som necháááápaváááá??? 😕 Veľmi mi pomáha Vaše povzbudzovanie,no ved uvidíme 🙂

mimuska77
8. dec 2009

Natalka vzorky s odpadných vôd v podniku 😀

mata1001
9. dec 2009

ahojte... 🙂 🙂 🙂

m.a.y.a.
9. dec 2009

ahoj mata, noo sme tu asik smae zatial )))
citala som o lubkebb juuj je mo to moc luto chuda nase ale snad bude vsetko okej a pride dalsie snazilkovanie sama viem ze je to tazke ale nikdy netreba zufat!!!

m.a.y.a.
9. dec 2009

a inac aky bol week ?? uz sa tesis na piatok??

mata1001
9. dec 2009

juj moja ahoj no dneska mi bolo tak cudne,hlavne doobeda.fuj ...na vracanie...bleeee

v piatok idem k dr.konecne.a boli ma hrdlo a kaslem.... 😢
a ty ako?

m.a.y.a.
9. dec 2009

juuuj sorry ze aky bol week ved je streda xixi ale ja som mala dovolenku dva dni tak mam dnes pondelok 😀 😀

noo ranne nevolnosti na obed 🙂 ja som ich mala vecer a teda nic prijemneho lebo co som za cely den pojedla vecer islo von )))) ale neboj vsade pisu ze to prejde !! 🙂 🙂

ja zatial nic noveho vsetko po starom cakame na novy rok!!

m.a.y.a.
9. dec 2009

ozik na to hrdlo a kasel ze su nejake lieky ktore mozu aj tehulky tak sa zbytocne netrap a sup k dok, aj gyn aj obvod. 🙂 🙂

mata1001
9. dec 2009

na novy rok? 😀 😀 😀 😀 ved je 9 teho... 😀 😀 😀
a co si robila cez dovcu?

m.a.y.a.
9. dec 2009

xixi sa smej ale ja by som sa uz aj hned snazilkovala na mimco ale mm povedal ze az po novom roku ze radsej este pocakame ako nieco poserkat !!! tak cakam 😠 😠 😠

cez dofcu sme jeden den doma co to porobili ako poriadok a druhy den sme sa boli welnesovat v turcianskych v aquaparku noo len keby sa nedrbal ten dazd, ale inac bolo super

mata1001
9. dec 2009

juj tak vy ste mali romantiku....super....a ked to nie je tajomstvo kolko vyjde taky 1 den pre dvoch a co ste mali v cene?

a preco snz az od noveho roku?

m.a.y.a.
9. dec 2009

noo teraz maju akciu ze jeden zaplati 12€ a druhy ma zadarmo xixi a nam stacili teple bazeny a virivka a nejake kafco a pobyt trva 3hodky ))))) stacilo nam mame to blizko len sturec musime prejist a v zime je tam pocasie nevyspitatelne !!!
a snz sa od noveho roku preto lebo sme v sept.potratili a mame pauzicku a taky vegetik v aquaci nam fakt padol vhod lebo sme nikde neboli ked som ostala tehu a v sept. sa to podrbakalo a to nebola naladka niekde chodit a potom sa aj bojim aby som nieco nechytla z vody uz sa mi to stalo tak neprovokujem 🙂

mata1001
9. dec 2009

juj mojka tak sa setri.ja som tiez nachylna z tych bazenovych vod tak ja sa malo chodim kupat.aj v lete.lebo rychlo bacily dostanes a tazko zbavujes.ved to je dlha liecba.

a ta akcia je super.aspon ste si oddychli,vsak?

m.a.y.a.
9. dec 2009

jasne oddychli ))) ja zimu moc nemusim keby len mrzlo by bolo super snezit si moze len na horach 😀 😀

mata1001
9. dec 2009

no to veru ani ja.mam najradsej jar,ked sa uz zacina oteplovat.sneh by mohol byt od 23.do 1.1.a stacilo. 🙂

m.a.y.a.
9. dec 2009

😀 😀 suhlasim s tebou 23 vecer moze zacat snezit 😀

mata1001
9. dec 2009

a darceky mas?mna ked vypise tak neviem kto dokupi rodicom darceky...ja pre nich este nemam. 😝

ejasmeja
9. dec 2009

ahojte dievcata! ako sa mate?

narciska77
9. dec 2009

Lubkabb ak si doma a čitas to tu,ozvi sa mi na FB.

mata1001
9. dec 2009

eeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ahoj 😀 😀 😀

ejasmeja
9. dec 2009

mati! neskusala si na to hrdlo homeopaticke lieky? mne velmi pomohli kedysi davnejsie

mata1001
9. dec 2009

a to su ake?

makda
autor
9. dec 2009

ahoj babule 🙂. mati ja tiez viem, ze homeopatika tehu mozu. skus homeovox.

ejasmeja
9. dec 2009

hlavne velmi setrne k organizmu a vyvolaju jeho prirodzenu liecivu reakciu. mozno ttrva trosicku dlhsie, kym zaberu (ak ich porovnavas s antibiotikami), ale su jemnucke a setrne a mozu sa aj v tehotenstve. no a ak ich este stihnes vziat ked sa choroba iba zacina hlasit, tak je velka sanca, ze sa ani nerozvinie a ty si za 1-2 dni fit

mata1001
9. dec 2009

a k comu mi to pomoze?od bolesti hrdla alebo od toho nech mi nieje zle od zaludka.

jaj a ahoj Makdi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre