Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
17. dec 2009

majus dam dam len mm musi lebo je nevím.... 🙂 🙂 🙂

mata1001
17. dec 2009

mimus mimus mimus si si ista ze sa ti chce pracovat? 😀

mimuska77
17. dec 2009

ked ja dnes chcem prekročiť 200 vku príspevkou šak Vás nedobehnem ani za sto rokov,neeeeeeeeeeeeeeeeeeni soooooooooooooom tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!A basta potom večer do prčíc...... ☹ ☹ ☹

majuska7979
17. dec 2009

ok mata, ja ti verim, ja sama neviem ako tu dat foto a to nehovorim o innych vecia ja som v tom mantak, a mm to je asi horsi v takych veciach nez ja 😀

mata1001
17. dec 2009

mimus takze teraz som to pochopila tak ze ty si s nami vlastne ani nechces pisat a to si pises len preto aby si nas dobehla s prispevkami.no mimus mimus 😀 😀 😀
majus ja viem pracpvat s PC lebo je to v mojej naplni prace,len tu fotku musim odfotit a kablovat to tu musim a najst a je to zdlhave a lezim a nechce sami hladat fotak a tak...takze to pocka mm ,ja som jednym slovom leniva 😝

mata1001
17. dec 2009

mimus ty si isla pracovat....no ja odpadnem 😀

mata1001
17. dec 2009

halooooo vy ste ma tu nechali samu??? 😢 😢 😢

mimuska77
17. dec 2009

No maťuš prisaáááááám,že to nie je len o príspevkoch ja som taká šťastná,že som sa k Vám touto cestou dopracovala,ved kto by mi dával nádej ne tehu a dobrú pozitívnu energiu ak nie Vy,inak pšt pracujeeeeem,ale sem tam mrknem na Vás aby som sa s Vami potešila a fakt to myslím úprimne 🙂 🙂 🙂 😉

mata1001
17. dec 2009

ja viem ja som si robila srandu.nie ze sa urazis...aj ja som rada ze ta mame. 🙂 a rychlo dorob co mas lebo si tu nemam s kym pisat.majuska niekam odisla asi papka s mm tu bonbonieru 😀 😀 😀

mimuska77
17. dec 2009

Ja som sa neurazila viem že to myslíš ako srááááááááááándu,ved preto si s Vami píšem,že ste do koča aj do voza,presne ako jaááááááááá 😀 A majuš tá s mm asi " upratuje",ale asi nie len vánočne ale víš ako.....hm,hm, 😅 Len nech si dievča užije ,Ty matka a majka má koľko rôčkov,tiež je "štupel"jak Ty,že moja? 🙂

mata1001
17. dec 2009

ze stupel!!!! 😀 😀 😀 😀 ja som uz velka slecna ja uz mam 29.preco ty si starena ci?

mimuska77
17. dec 2009

Maťuša ešte môžem písať chvíľku,ale ak by som sa odmlčala a neohlásim sa tak musím pracovať,ale zatiaľ môžme kecať 😉

mata1001
17. dec 2009

a ty mas kolko rockov?

mimuska77
17. dec 2009

Sak ja som nieže starena,ale už mám o pár "krížikov" viac,mám 32 ved vieeeeeš 🙂 Ale duchom 20 😀

mata1001
17. dec 2009

no ja mam duchom 15 😀 😀 😀 a pracujes v SA?

majuska7979
17. dec 2009

no matka odhadla si to, papkali sme 😉 ale nie bombonierocku no vies ako, 😀 😀 😀 😀 ale normalne sme papali masko a zemiacky, mm zaustava 😀 ja som uz spapala
a teraz sa pustime do upratovania 😀 😀 😀
mimuska mam 24 rokov, a tetuska som uz od 19 😀 😀 😀 takze sa k vam pridavam ze som uz tetka 😀
baby mm mi tu teraz do uska vravi , ze aku mam teplotku, ze ak chcem aby sa udrzala, to treba troska pokeksikovat 😀 😀 😀 😀 no neviem neviem, neverim mu 😀 😀 😀

majuska7979
17. dec 2009

baby ja sa citim duchom na 15 😀 ale neprekaza mi to 😵 😵 😵

majuska7979
17. dec 2009

vy ste moje babeny, zvdy ma rozveselite 😀 😀 😀 😀 ste moja POZITIVNA ENERGIA 😵 😵 😵 😵

mata1001
17. dec 2009

majus sme radi...
ale dobre je toto forum.ja som sa tolko veci dozvedela o ktorych som ani sajnu nemala.a to myslim vazne. 😉

majuska7979
17. dec 2009

no ja tiez, vsak uz napriklad o merani teploty??? tak by som nevedela o co ide, ani som nevedela ze nieco take existuje 😀
baby najdela som sa citim sa taka malatna, az mi je na grc 😖 to bude este asi pokazeny zaludok zo vcera 😅
vecer sme papali rybku, a nebolo nam z nej najlepsie, no mm to prezil bolel ho len zaludok, ale ja to som si potykala s hazlom 😖

mata1001
17. dec 2009

majus dneska si mala jest len nieco dietne.
ja som teraz dojedla jablko a je mi tak bleeeeeeee

majuska7979
17. dec 2009

no hovor mi to teraz , BLEEE 😖
ale troska sa rozhybem, ideme upratovat 😉

mata1001
17. dec 2009

ok mojka chod... 😉

majuska7979
17. dec 2009

to zatial este sa ozvem 😉

mata1001
17. dec 2009

kde ste? ☹

makda
autor
17. dec 2009

ahoj mati 🙂. ja som uz tu 😉

mata1001
17. dec 2009

ahoj stratena.... 😉

makda
autor
17. dec 2009

no, stratena som, to mas pravdu 🙂. vela roboty v praci 😒 . a ty ako sa mas?

mimuska77
17. dec 2009

Caute hviezdy aj ja som už tu ,ale ešte len "bajočkom"mám veeeeľa písačky,porazí ma,to mám preto,že som namiesto makania klábosila,ale neľutujem a matka v SA,ale v Dusle....
maji mm má pravdu,keksíkuj..... 😅

mimuska77
17. dec 2009

A kde ste sa mojenká vyparili,tak ja sa snažíííím jak kôň aj robota aj koník a Vy nikde.kde je kto?????????????? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre