Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
21. dec 2009

dobre ranko dievcata! to sa tu od vcera poludnia nik nezastavil? nemyslite vazne! nejako nam to tu viazne! sup sem so spravami! 🙂

makda
autor
21. dec 2009

eji ahoj 🙂. ja mam najlepsie spravy 😀 . mam pozitivny test 😀 😀 😀 . matka mi poslala tehu virus 😉 .

majuska7979
21. dec 2009

dobre ranko baby,
tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4, ale robila som si testik a vysiel negativne 😖
zachvilku padnem na dno 😅

majuska7979
21. dec 2009

makda, vazne, superrrrrrrr gratulujeeemmmmmmmmmmmmmm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ejasmeja
21. dec 2009

makdi, blahozelam a drzim palceky! to je uzasna sprava pred Vianocami! 😀

ejasmeja
21. dec 2009

majuska, este nic nie je stratene, nie kazdy test je rovnako citlivy...

majuska7979
21. dec 2009

ejasmeja, no vsak uvidim 25, vtede testnem ak mrcha nedojde 😀

ejasmeja
21. dec 2009

drzim palce, maji! 🙂

majuska7979
21. dec 2009

dakujem ejasmeja, budem to asi potrebovat ☹ 😵

ejasmeja
21. dec 2009

maji, kazda tehulka to potrebuje, tomu ver. a kazde babo... 🙂

majuska7979
21. dec 2009

ejasmeja, no kazda to potrebujeme 😀
mimuska, no ja nerobim nocne, tak preto zvladam meriat teplotku, ale musim to robit o 4;30rano, ale da sa 😀
mata, kde si sa vyparila,??? uz tu vobec nechodis????????? 😢

ejasmeja
21. dec 2009

maji, to uz by si si mala vyplnit tt! 😉

majuska7979
21. dec 2009

ejasmeja, preco ze vyplnit tt ???? 😕
eja a ako male, predpokladam ze uz citis ako kopka 😵 nemas nejake foto???

ejasmeja
21. dec 2009

joj! male sa hmiri o 106 😀
a foto nemam, lebo sa im na UZV nedalo tlacit ☹
a ten tt mal byt pre Makdu, prepac, preklep. ale co vies... take preklepy casto nieco privolaju... 😉

majuska7979
21. dec 2009

teraz som zjedla banan, hned na to 2 chlebiky so sunkou,syrom a uhorkou a teraz som sa este donapchavala mm narodeninovou tortou zo vcerajsiej oslavy 😀 keby sa to ukazalo aspon ze troska priberiem 😠 stale som taka vychrtlina 😠 aby som bola tehulka, to by som par kg pribrala 😀 bolo by super 😵 😵 😵

ejasmeja
21. dec 2009

majuska, dockas sa neboj, aj ked ja som na zaciatku tehu schudla 6 kg.
ale teraz uz je kilo naspat a pri mojom sucasnom apetite to urcite neostane len pri 1 kg 😅

majuska7979
21. dec 2009

ejasmeja, no aby si mala pravdu 😵 😵 😵 😵
no makda by to tam uz mohla hodit, nevies co je s matou??????? a kde je mamuska????????? asi drichme po nocnej 😵 😵

ejasmeja
21. dec 2009

nie, tiez somprave myslela na matu, ze ako sa asi ma a kde je.
inak u mna prv nez som otehotnela, tak sa prave diali taketo "preklepy" - napr. ma niekto isiel pustit sadnut si v buse, lebo som mala volnejsiu bluzku - ale taku normalnu, vobec som v nej podla mna nevyzerala tahu, alebo podobnych par veci sa mi stalo... takze... 😉

majuska7979
21. dec 2009

eja, hlavne ze mas apetit, a babatko bude pekne rast 😵 vsak to je najdolezitejsie teraz, pravdu mne by bolo jedno kolko by som pribrala, hlavne aby som bola tehulka a babatko zdrave, vsak to je najhlavnejsie nie??? 😵

majuska7979
21. dec 2009

😵 😵 😵 tak to ti davali tam hore znaky ze budes tehula 😵 😵 😵

ejasmeja
21. dec 2009

presne tak, aj ked ja by som nerada pribrala vela, prave koli zdraviu. mojmu aj babatka

ejasmeja
21. dec 2009

inak tiez si myslim o tych znameniach... 🙂
niektore prirodne kmene veria (vedia), ze zena "otehotnie" davno pred stykom s muzom. ze sa k nej este pred tym pripoji dusicka dietatka z nejakeho krasneho, zvlastneho miesta, ktore navstivila, moze to byt pramen, skala, jazero, strom... rozne veci... a zena taku dusicku citi. ak nechce este otehotniet, tak sa takymto silnym miestam vyhyba... takze ktovie... 😉

majuska7979
21. dec 2009

hmmm, tak to je zaujimave vies 😎

ejasmeja
21. dec 2009

takze treba navstevovat krasne silne miesta... 😉

majuska7979
21. dec 2009

😀 no ale ja tu nemam take miesta, ale v poslednom case mam stastie na babatka 😀 vsade ich vidim, v praci mi ich maminky davaju podrzat kym zlozia kocik 😀 eja berem to ako znamenie ok 😵 😵 😵 😵

mata1001
21. dec 2009

ahojte zienky,citam ze som vam chybala.odpocivala som...

makdiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gratulujem strasne sa tesim a drzkam palceky..... 🙂 🙂 🙂

majuska7979
21. dec 2009

ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj mata,
kde si sa skrivala???????? hmmmmmmmmm? 😀

ejasmeja
21. dec 2009

maji a kde to zijes, ze nemas take miesta? vsade na vsete su take miesta, len ich treba najst! 😉

ejasmeja
21. dec 2009

cau mati! 🙂

majuska7979
21. dec 2009

eja zijem v londyne, a momentalne je tu hrozne zima a mraz, tak ja si radsej posedim domka 😀 ja milujem teplo vies 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre