Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

natalca
13. jan 2010

balambi pošli a dobrú chuť aj tebe 😉
ja som včera robila čínu, tá sa mi tiež podarila, ale už nič nezostalo 🙂

lubka0506
13. jan 2010

dnes je koník akýsi zabrzdený...alebo pribrzdený? 😀 😀 😀

lubka0506
13. jan 2010

baby ja som sa tak najedla ako slon...ved mi dajú v pondelok diétu... 😀

natalca
13. jan 2010

to ti verim lubka!!!! konik je asi aj pribrzdeny aj zabrzdeny, uz to ale blbne dlhsie, no horor 😠

natalca
13. jan 2010

tak sa este najedz, v nemocke nebudes mat taketo fajnovosti a kolko budes v nemocke?

lubka0506
13. jan 2010

natalca neviem kolko budem v nemocke...ale dlho nie,dúfam že dlhšie ako 4 dni nie. 😒 a inak mne vobec neuškodí diéta po vianociach... 🙂

natalca
13. jan 2010

luby, trzim palce nech to dobre dopadne a nech je skoro babo, potom sa moze hned snazilkovat?

balambi
13. jan 2010

natalca posielam 😀

lubka 3? a kvôli čomu? a do ktorej nemocky ideš?

lubka0506
13. jan 2010

moja zlatá...to je beh na dlhé trate...myslím si že to ešte potrvá... no ale ked som vydržala 6 rokov ešte niečo vydržím,hlavne že sa niečo deje... 😵

lubka0506
13. jan 2010

balambi čo kvoli čomu?...nechápem asi si sedím na kábli 😀 idem do PB

natalca
13. jan 2010

neboj, uz nam to teraz vyjde!!!!! a vsetkym!!!!!
balambi dakujem, chytila som, bolo to vyyyyyborne 🙂

lubka0506
13. jan 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 samozrejme že to raz vyjde... 😉

natalca
13. jan 2010

luby, nielen raz 😀 😀 😀 😀 😀

balambi
13. jan 2010

lubka 😅 prečo máš už 3 laparku? akosi ešte nie som v obraze...

natalka, za málo 😀

natalca
13. jan 2010

babenky, ja sa lucim, idem drahemu dat tiez papat lebo balambi ten reznik od teba som zjedla sama 😀
pa pa a pekny vecer 😉

lubka0506
13. jan 2010

prvú som mala kvoli cyste, druhú som mala kvoli prefukom a pozerali dnu či niesú vzrastya túto tretiu?...mali by mi zasvorkovat alebo vybrat vajcovody ak sú nepriechodné ale ešte neviem čo bude... 😒

lubka0506
13. jan 2010

ahoj natalca...pekný večer 😉

mimuska77
13. jan 2010

baby,ale ste sa bezo mňa rozbehli,no toto?To mám za to,že som v muklárni 😀

lubka0506
13. jan 2010

ahoj pracant... 🙂 ako sa máš?

balambi
13. jan 2010

ahoj natalca a pekný večer 😅

lubka a máš aj niejaké problémy?? teda či niečo pociťuješ...lebo ja sa bojím, že ma to tiež čaká ☹ zatiaľ nemám nič potvrdené, ale mávala som zápaly, tak si myslím, že tam bude chyba ☹ ved uvidím, čo mi povie v pondelok dr.

mimuska77
13. jan 2010

Cau Lubi,no ako v robotke,ale aspoň sa dostanem sem k Vám 😀 Inak cez víkend som v očakávaní mrchy a potom turbo rýchlosťou letím k dokyne riešiť moje tehu,lebo už sa mi nechce len tak nečinne prizerať,že nič a mrcha zase došla,to vieš rôčky idú......
A Ty moja ideš už na tú laparku?Aha čítam že ideš,držím palce,potom to tehu pôjde ľahšie uvidíš,kiež by som mala toľko odvahy 😉

lubka0506
13. jan 2010

no ja mávam zápaly a to dost často... ☹

mimuska77
13. jan 2010

Ale lubi aj balambi aspoň vite čo máte a určite Vám pomôžu dokynovci verím tomu 😅

balambi
13. jan 2010

ved práve, preto sa tam normálne v pondelok teším...aspoň budem vedieť, na čom som a nie len čakať a čakať 😀

mimuska77
13. jan 2010

balambi a koľko máš Ty rôčkov? 🙂

balambi
13. jan 2010

32

mimuska77
13. jan 2010

No tak sme dve 😀 A potom to tu rozbehneme s bruškami ,ja sa chystám k dokyne po ms,ktorú "očakávam" cez víkend,ale nenahnevám sa ked nepríde 😅

lubka0506
13. jan 2010

mimus keby tak neprišla... 🙂

balambi
13. jan 2010

juj mimus,, by som sa nenahnevala...mohla by si to tu začať a my by sme sa s radosťou pridali, nie lubka? 😀

mimuska77
13. jan 2010

No to by bola sranda,ja by som to tu zasypala tehu víruskami,lebo už Matke treba pomôcť nech na to nie je sama 😅
Ale nech sa deje čo sa má,ved uvidíme 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre