Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

katka.he
15. feb 2010

ja sa dnes citim tak vselijak...ty si v praci, alebo doma? vidim ze cakate prirastok v maji🙂 to je pekneee ako sa citis ako tehulka? 😵 😵

ejasmeja
15. feb 2010

daco na teba lezie? sup do postele, ak sa da. ono najlepsie sa je vypotit na zdravom tele... 😉

ako tehula sa citim vyborne, len teraz v poslednom case trosku unaveno, lebo v noci chodievam stale na wc a ten spanok mi chyba. a dohanam to obcas cez vikend, ked nikto nie je doma. kiez by takych dni bolo viac! 😀

katka.he
15. feb 2010

neviem mozno na mna nieco lezie...a mozno to je len take chvilkove a prejde to...

ejasmeja
15. feb 2010

mozno zmena tlaku, ja som na to dost citliva a aj na tieto dni bez slnka, to mne dost chyba svetlo. ty si tiez v praci, ci doma?

majuska7979
15. feb 2010

ahojte babule,
tak vas chcem prvo vsetky pozdravit
dufam ze ste vsetky prezili krasneho valentina
ja uplne nadherneho, rano o siedmem som sa zobudila na sepot do mojho ucha ze otvor jedno oko, to som otvorila a tam taky krasny plysak, havko, a potom mm zmizol a priniesol kvety a bombonierku, taka som ostala vyvalena tak sme si aspon poobedie prezili romanticky lebo neskor sa slo do prace
vsetkym tehulkam nech sa pekne dari a nam snazilkam nech sa skoro kotulkame s bruskami

mimuska, som na teba velmi velmi hrda a som velmi stastna ze si to zacala riesit 😵 vydis ani to tak nebolelo 😵 takze teraz ti len pekne drzkam palceky 😉 a budem asi na rade ja aby som sla do dr 😀
takze mimuska coskoro chcem vidiet krasne // kolejnice na tvojom tehu teste 😵
ja som dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4
a rozmyslam ze nemusim ani meriat teplotku, lebo vzdy pocas ovu mam eggwhite hlien a spotting, takze to bude asi moj ukazovatel 😀

mata1001
15. feb 2010

caute krasky...

mimus super tesim sa ze tak rychlo mas odbery a vytery za sebou a riesi to dr.uvidids ani sa nenazdas a budes sa kotulat ako ja a ejka.

majuska no supi valentin...ja som ho uz dostala v sobotu...take maskrtky.

ejka chybala som ti?si zlata...bola som u dr obvodnej nieco vybavit alenic vazne...

mimuska77
15. feb 2010

Caute babule 😵 😵 😵
Dík že sa tešíte so mnou 😅
Majuska bodaj by si mala pravdu v tých najblližších kolajničkách a matuska v tom kotúlaní 😉
Maji inak Ty sa máš,no krásny Valentín... 😅
U nás mm ma pozval na večeru,ale pravdaže mne sa nechcelo /to som sa už od včera pripravovala k dokine/ a tak aspon mm napiekol palacinky a bola romantika...Tú večeru si dáme inokedy čo už 😅

A inak maji to s tým hlienom ja som dokine povedala že by som si merala teplotku,ale povedala mi že ako smenárka sa tým nemám zatažovat,pretože by to neboli presné hodnoty,ale ked som jej povedala že mám plodný hlien tak povedala,že to je pre mna smerodatné čiže maji ak máš hlie tak aj ovulka je a to je super,neboj onedlho dobehneme všetky tehulky,ktorým inak blahoželám k pribúdajúcim tt 😅 😅 😅

majuska7979
15. feb 2010

ahoj mimuska, no konecne ta tu po dlhom case vidim 😀
no s tym mojim hlienikom, no vies co je zaujimave?? ze teraz som brala sprchu a uz mam hrozne vela hlienu ale toho creamy??? myslis ze to uz je po ovulke?? lebo mne sa to nezda a ja si myslim ze este len bude?? 😕

mata1001
15. feb 2010

mimuska myslim ze valentin sa da oslavit aj inokedy ked vam to teraz nevyslo...ale myslim ze sa nelubite len na valentina ale 365 dni v roku...tak je to jedno...ach ten valentin...a palacinky tiez potesia... 🙂

a teraz kedy mas ist dr?

majuska7979
15. feb 2010

no jasne mimus, ako mata hovori, ja som mm nic nedala lebo mi sme sa rozppravali skor ze valentin na tom robia len biznis,... 😉 ale poviem ti tie palacinky to je tiez dobra romantika 😵 😵 😵 😵 myslim ze lepsie nez niekde trcat na veceri 😉

mimuska77
15. feb 2010

Darmo je babulky Vy ste moje krvné skupiny,ved presne si aj ja myslím to čo Vy o tom Valentínovi a inak naozaj tie palacinky boli bombové 😅

Majus no ja ked mám ovulku tak ten hlien je taký hustejší,ale tahavý ako vaječný bielok a to by mal byt plodný hlien,ja ho mám ako sneh biely hustý,takže ak je creamy,neviem ti povedat,možno u Teba je to on!!!!!!! 😝

Matuš teraz idem budúci týžden v pondelok osobne pre výsledky 😉

mimuska77
15. feb 2010

majuš a Ty nerobíš?Ja mám volno konečne dva dni,ani včera som nebola na nočnej aby som v pohode mohla zajst k dokine 🙂

A Ty matka už sa cítiš lepšie? tuším som čítala,že si bola prechladnutá?

mata1001
15. feb 2010

tfuj tfuj tfuj aby boli vsetky dobre...si v praci?

majuska7979
15. feb 2010

mimus, ja som mala taky priesvitny a tahavy, vcera predvcerom a este 4dni dozadu ale dnes som overovala a je taky creami, biely ako sneh a hrozne vela?? 😕 a krcok sa mi zda ze je dost nizko tak neviem?? 😕 uz som z toho baran 😀 ale neva, aj tak mi je to tento mesiac jedno ci nam to vyjde alebo nie budem rada aj aj tomu aj tomu 😵

mata1001
15. feb 2010

mimuska ano mala som strasnu nadchu ale uz je to ok.pomohli mu homeopatika a celaskon

majuska7979
15. feb 2010

mimus, ja to mam dnes poslednu popoludnovku s tym ze zajtra mam extra job, este neviem ci 1 alebo 2 domy, musim si to overit, cize zajtra budem musiet skoro rano vstat, potom mam 1 den volna a 3 den volna robim 😒 kolegyna sa ma pytala ci by som za nu neodrobila rannu, takze budem mat zasebou 4ranne a 3 popoludnovky uz teraz sa mi nechce ale co uz 😕 😅

mimuska77
15. feb 2010

matuš dík 😅 😅 😅
konečne som doma ani včera som nebola na nočnej....
Ale baby teraz sa dočúrate od smiechu,takže my sme s mm aj s mojim bratom a švagrinkou mali íst na ples v piatok,vyobliekaní vyfintení sme dorazili na miesto 30 km a čo sa stalo ples nikde,že ten je až v sobotu,zle nám povedali termín,teraz si viete predstavit ako mi bolo najskor sa mi chcelo hrešit,potom plakat a dnes sa už len na tom smejem... 😝 Všetci sme mali dovolenky a takto sme dopadli,prúser jak Brno 😠
A ja som pravdaže v sobotu musela íst na nočnú,takže v sobotu sme si nemohli dat repete,no neva ved pokial nejde o život nejde o nič 😀

Maji pokial je tahavý najviac tak by mal byt najplodnejší!!!!! 🙂

mata1001
15. feb 2010

mimus dobreeee 😀 😀 😀 😀 😀 to inac nasere!!! dojdes tam a tam nikto.

majuska a ty upratujes domy?to je super kseft...vsak?

mimuska77
15. feb 2010

matka tak to som rada,že si fit musíš na seba dávat pozor 🙂

majus tak ty budeš dobre v plnke takéto džoby mat aj mne nejaký dohod 😉

mimuska77
15. feb 2010

Jaj matka,takýto prúser sa mi už dávno nestal,ale život ide dalej......

A inak čo robenkáš?Aj si varila? 🙂

mata1001
15. feb 2010

mimuska ale vies co je na tom najlepsie?ze som pn a nikam nechodim a bacila mi sem priniesol otec a samozrejme bacil si vybral mna a sadol si na mna.a nadcha bola na svete...no ale co mam robit.aspon ze som nemala teplotu.klop klop klop

majuska7979
15. feb 2010

mimuska ty mas az az, hlavne s tymi nocnymi, takze pekne oddychuj 😉 vsak baby ja uz teraz rozmyslam ako to zvladnem 😒 ale nie to sa prezilo nie 😀
mata no kseft fajny, lebo pokryjem si naklady na cestovanie do prace a este aj nakupy na jedlo, ale teraz to som urobila fintu fnu, od minuleho mesiaca odkladam vsetky peniazky z upratovania a to bude na nasu dovolenku 😵 tak som zvedava ako rychlo sa mi to nazbiera 😵

mata1001
15. feb 2010

mimuska mame este zo vcera papanie.bola som u obvodnej dr nieco vybavit a teraz trovhu klebetim s vami a mala by som ist este do roboty trochu pokecat ak sa mi bude chciet.ale ako sa poznam tak sa mi chciet nebude 🙂
a ty co budes poobede?

majuska7979
15. feb 2010

mimuska tak s tym plesom to ste sa riadne odfajcili 😀 😀 😀 😀 😀 😀
verim ti ze sa teraz na tom smejete ale vtedy vam do smiechu nebolo nie 😀

mata1001
15. feb 2010

majus dobre robis ze odkladas.a kam by ste chceli ist?

ejasmeja
15. feb 2010

ahojte dievcata seet raz! 🙂

Mimuska! to je teda priekak! chudatenka! ste sa tesili, vsak?

Mati, uz si zdrava?

mata1001
15. feb 2010

ejka ano uz hej nastastie.a ty ako?ako sa citis?

ejasmeja
15. feb 2010

Majuska, kam sa chystas nas tu dovcu?

mimuska77
15. feb 2010

Tak matka to je naozaj zákon schválnosti akurát na Teba si musel sadnút ten blbý bacil,ale ked už je po nom tak to je super 😉 A nech sa už viac neukazuje /bacil/,a naozaj je dobré že bez teplotky...Ale inak chodievaš trošku na prechádzky,máš aj nejaké vychádzky?

A ešte mata to nielen že ples minulý týžden som mala naozaj "bombový" v robote nám dali jeden prístroj velký ako Ty alebo ja a k tomu návod...
Pravdaže vysvetlené mi bolo za dve sekundy ako ho obsluhovat čiž zaúčanie nijaké a pri prístroji bolo množstvo bandasiek....
Ja som sa držala všetkého čo v tom návode bolo a posledný krok bol,že nakoniec treba doliat do všetkých fliaš vodu destilku a tak som ich všetky podoplnala hrdá na seba jak hovado a na druhý den ked som prišla do roboty tak si ma dali zavolat kde som tú vodu doplnila a ja hrdá na seba ako nikdy v živote som poukazovala všetky flaše,že tak ich nenaplnila ani jedna zo smien ako ja a vieš čo sa stalo mala som doplnit vodu len do dvoch bandasiek,lebo ostatné boli chemikálie a tak som "pokazila" niekolko milionový prístroj a teraz minimálne mesiac bude čakat kým dovezú chemikálie zo zahraničia,to je čo?

majuska7979
15. feb 2010

ja som chcela ist smer dominikanska republika,(ale troska sa bojim ohladom zemetrasenia) barbados,...ale nebude mi vadit ani cyprus,...grecko,...proste hlavne aby som bola pri mori a uplne vypla, to potrebujem 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre