Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
2. mar 2010

Mimus, ja som v Presove ☹ a brusaky som sa naucila tu na SK, tancujem uz asi 10 rokov.

Mati, robis speci kurz na blate! ja som za! kedy zaciname? 😀

mimuska77
2. mar 2010

Ale hybaj maťuš aj Ty si iná hviezda,ale obdivujem každú aktivitu,lebo aj ja som neskutočná športovkyňa,ale papučová 😀 😀 😀 A pritom s mm máme normálne že posilku,lenže ja pohyb nejak nemusím,iba tak plávanie,byciklovanie,alebo brušné tanečky to by ma veľmi bavilo,len nemám s kým/dobrá výhovorka,že?/Ale schvaľujem Maťuš 😵 😵 😵

mata1001
2. mar 2010

to je specialny kurz to sa este nikde nevyucuje.to len ja mam na to licenciu ucit sankovanie na blate 😀

mimuska77
2. mar 2010

A náhodou aj taký špéci pohyb na blate by ma bavil 😀 🙂

mimuska77
2. mar 2010

Eju ta od Prešova...
No to si vzdialená,ale zas nie až tak daleko,my s Maťkou aj Nati sme západniarky dolniačky 😀

ejasmeja
2. mar 2010

To viem, ze ste zapadnodolne 😀

no ale na tie tanecky mozno urobim speci kurz, napr. pri mori! ideme??? 😉

ejasmeja
2. mar 2010

baby, ja letim, mam odvoz domov, papa! 🙂

mimuska77
2. mar 2010

Papa Ejuš,nezmeškaj špéci odvoz a pri mori špéci kurz beriem,daj potom vedieť termín 😉 😉 😉

mata1001
2. mar 2010

ved si dame stretko niekde v strede... 🙂

mimuska77
2. mar 2010

maťka to teda nie je zlý nápad,možno sa zveziem s Tebou ak to bude v strede...a šoférka si origoš no jeden nikdy nevie,kde sa môžme stretnúť,ved ked budem na 10 poschodí u Vás v nemocke/ak nestihnem Nr,predsa je to k Vám od nás bližšie,tak ma dojdeš kuknúť,ale to už aj s Vašim chrústikom 😵 😵 😵 Už teraz si to viem predstaviť 😎

mimuska77
2. mar 2010

Aj si bola v meste niekde okrem kozmetičky?Ešte stále si maťuš na PN? 😉

mata1001
2. mar 2010

ejka paaaaa
mimus ok daj vediet budem tikyvat z okna.nam je vidiet z okna do nemocky...
a jasne dojdem ta kuk.donesiem ti zakusky a dzusik 😀
nie nebola som v meste,bola som vcera a pokukala som detsky obchod co maju pekne...
ano som PN a uz budem az do materskej

mimuska77
2. mar 2010

WaW Maťuš takže to je bomba mám sa na čo tešiť a opýtam sa Ta či nepoznáš jedneho chaloša teraz je síce v England,ale tiež tam niekde býva s kamoškou s ktorou sa rozišiel sme boli aj s mm dobrý kamoši...
No ja ked budem tehu asi tiež budem furt PN,lebo v chem.podniku tehula nemôže byť 🙂

mata1001
2. mar 2010

ja som si myslela ze od 4mes este robit budem ale dr mi povedal ze nie.tak som doma 🙂

mimuska77
2. mar 2010

No jasnačka dokiho treba poslúchať a inak Maťka sleduješ cez okno von?Ja sa neviem vynadívať že už bude pol 6 a vonku svetlo to je veľmi bombové jar je nezadržateľne tuuuuuuuu 😉

mimuska77
2. mar 2010

maťka idem sa trošku napapkať,dám si cígo,kávu a hned som tuuuuu,neuteč 😉

mata1001
2. mar 2010

dobru chut.ja som sa teraz najedla.

ano kukam cez okno a taha ma to von,len ked mm nie je doma tak samej sa mi nechce.

cakaaaaam ta 🙂

mimuska77
2. mar 2010

Maťka už som tuuuu 😅

majuska7979
2. mar 2010

mimuska aj ja som tu, akurat varim
a este raz som si to hodila do toho vypoctu a zas mi hodilo 6.3 po 1 rano, tak neviem ono sa to nejako meni alebo som sa vcera kopla 😠

mimuska77
2. mar 2010

Cau majušík a čo dobré varíš?Už si pokorčuľovaná?A daj si tam ten dátum ešte raz nech máš istotu,správny čas narodenia musíš dať,nepomýlila si sa?Mne to furt vypočítalo narovnako 😉

mimuska77
2. mar 2010

No dobre babule tak ja idem musím si ešte spraviť frizúru,lebo mám účes jak" kakaš vili" ešte od toho včerajšieho vetra,pekný večer a dobrú noc a strašne moc.... 😀

mata1001
2. mar 2010

mimus ze kakas vili 😀 😀 😀 😀

natalca
2. mar 2010

Matka, aj ja sa hlasim na tie sanky, ja som na sankach sedela naposledy ako 3-rocna, odvtedy som len lyzovala
Mimus, este by sme na tie skraslovacie a zoslachtovacie akcie mohli zobrat aj Lubku, teda nieze by to potrebovala, ale nech je aspon sranda 😵
Ejka, brusne tance pri mori beriem vsetkymi desiatimi 😉

mimuska77
2. mar 2010

Takže hviezdy máte to márne som tu zas 😀
matka 😀
Natalca no to je jasna do partie berieme každú čo je tu 😅 😅 😅 😵 😵 😵

mimuska77
2. mar 2010

A ako bolo na prechyne nabrali ste bronz? 😉

natalca
2. mar 2010

baby caute, som rada, ze ste tu 😀
jar je tu, mne uz tusim aj jarna unava zacina zneprijemnovat zivot ☹

mimuska77
2. mar 2010

Maji ty si sa v hrncoch utopila,alebo čo varíš pre "hotel interkontinental" 😀 😀 😀

natalca
2. mar 2010

mimus, bolo super, jarne slniecko hrialo a uz sa celkom da chodit aj po lese 😝 tak sme si uzili, ja mam tento tyzden dovolenku 😉

mimuska77
2. mar 2010

Natinehovor,že zase zdrháš a na jarnú únavu kašli aj na mňa lezie kobyla jedna 😕

mata1001
2. mar 2010

baby mam otazku.my sme asi roztrusene pocelom SK a aj v anglicku co?tak stretko nehrozi co?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre