Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
3. mar 2010

ano idem,musim ist kupit ziarivku,ja som teraz jak mm nie je doma tak som kutil 😀 😀 😀

natalca
3. mar 2010

katka, kraaaaasny grafik, tak nech tie teplotky neklesaju 😵

mimuska77
3. mar 2010

Caute hviezdy mna sa nezbavíte už aj ja som tuuu 😀 😝
Mata dobrá zakladáš kutil s.r.o.?Pridám sa?

Ejuš Chorvátsko može byt a súhlasím aj s deturencami 😀

Katuš krásny graf teplotky nech ostanú horeeeeee 😅

Natalca čavenko!

Inak sem tam odbehnem lebo lietam po byte jak dívka na košteti upratujem ostošest a potom musím aj ja padat do mesta,aspon naberiem bronze 😀 😉

majuska7979
3. mar 2010

ahoj mimus, tako sa mas???
ja ok, akurat sa idem dat dokopy pomaly a kukam letenky domov na august 😉

mimuska77
3. mar 2010

Cau majušík dakujem za opytko celkom fajn len musím upratovat celý bytík aby som si mohla užiňívat cez víkend volno nech nemusím stále makat,maji to je supis tie letenky a kde presne v svk budeš??????? 🙂

mimuska77
3. mar 2010

Ale podla prízvuku s akým píšeš tipujem východ? Mám pravdu? 😀

majuska7979
3. mar 2010

na orave moja, pozeram letenky, chcela by som ist na cely mesiac, od 17jul, do 17augusta, akurat rozmyslam ako to urobit, lebo drahy chce robit na domceku, a ja chcem vidiet svoju rodinku, tak mozno si poletim rovno na svk, nemam tusenie, proste by som chcela byt aj tam aj tam 🙄 a rozpolit sa nemozem 😨

mimuska77
3. mar 2010

Majuš nechaj to na osud len pekne prídi na svk rodinku si si dávno nevidela a mm može bud príst s Tebou,alebo potom za Tebou 😅 😅 😅

A majušík mrkla som Ti na príspevky v objednávke do vesmíru a len Ti chcem povedat že ak sa Ti to zdá akokolvek nepravdepodobné s tou Jonášovou metodou,tak ak máš ten den D vypočítaný okolo mrchy je to na 80% a ak by sa Ti aj ovulka stretávala s dnom D tak je to na 100% a či ovulka prebehla alebo nie nezohráva žiadnu úlohu,vela báb takto otehu,takže niekedy je napr. meranie teplotie úplne nepodstatné.ja by som sa docikala keby ti to vyšlo...... 😅 😅 😅

mimuska77
3. mar 2010

Orava je krásna ja som tam bola na dva týždne raz na výlete s jedným kolektívom 🙂 🙂 🙂

ejasmeja
3. mar 2010

baby! zas som tu na minutu! 😀 aj sa mi to rymuje! 😀
tak Chorvatsko zorganizujeme na buduci rok aj s deturencami a dame si do programu orientalne tance a tance s detickymi! suhlasite! poznam dobru cestovku, ktory nam s tym pomoze a ja sa tomu rada povenujem, aby sme daco pre seba urobili. deturence nam uz cestu v pohode vydrzia...
boli by ste za? pytam sa celkom vazne... hm?

mimuska77
3. mar 2010

Ja určite Ejuš,ale čo ked budem vo vysokom stupni tehu????????????? 😀

ejasmeja
3. mar 2010

nie som az moc "akcna"? 😅 furt daco organizujem pre zeny... 😕

mimuska77
3. mar 2010

A inak iné básnické črevo si Ty?Dobráááá 😉

ejasmeja
3. mar 2010

Mimus, neboj! tak si zazijes porod v mori! vraj je to parada! 😉 😀

ejasmeja
3. mar 2010

to len nahodou - prave ma kopla muza a zas zmizla, opica jedna! 😀

mimuska77
3. mar 2010

Práve naopak jedna akcia jedna reakcia a v kolektíve vždy musí byt niekto kto vie ludí zorganizovat a ešte aj program vymysliet,dole klobúk 😵

ejasmeja
3. mar 2010

vdaka Mimus, ale dakedy si koli tomu pripadam jak debil 😀
ze sa furt dakde "šarpem" 😀

majuska7979
3. mar 2010

mimus, no proste chcela som aby si to baby tiez vypocitali 😅 proste ci sa im to zhoduje 😵
proste to nechame na nahodu 😀 orava je super, kolegyna z prace by chcela ist na svk, proste len ja neviem ci tolko vydrzim bez svojeho chlapa 😅

ejasmeja
3. mar 2010

ok, letim este hodit tehu cik a na obed, aby ma kamoska moc dlho necakala... este pridem! 🙂
mna sa nezbavite! 😀

natalca
3. mar 2010

babulky, tak ja som tiez za 😉
ak nebudem mat vlastne, budem strazit vase 😉

ejasmeja
3. mar 2010

Natalca, budes sa "oberat" aby vlastne skoro prislo... sa hovori, ze do roka a do dna... 😉
mne sa to splnilo teda... 🙂

natalca
3. mar 2010

eja aspon nemas cas rozmyslat nad hlupostami 😉

natalca
3. mar 2010

co to znamena oberat?

ejasmeja
3. mar 2010

Nat, nad tymi rozmyslam vkuse podla niektorych ludi... hehe! 😀
uz letim, papa!

natalca
3. mar 2010

majus, Orava, je krasny kraj 😉

natalca
3. mar 2010

pa Ejka 🙂

majuska7979
3. mar 2010

babule, je mi nejako divne od mrchy, mi je na ryhanie 😒 myslim ze nieco na mna lezie, teraz na silu papam chlebik so sunkou, a fakt nemam nan chut 🙄 hlava ma boli 🙄

natalca
3. mar 2010

majuska a nie je to len jarna unava?

majuska7979
3. mar 2010

natalca, moze byt, vcera som bola uz o 6 v posteli a o 7 som uz nemohla udrzat oci otvorene same sa mi zatvarali, a spala som do 7 do 9.30dnes rano, proste fakt brutal, ja viem ze som mala 3 rannu, ale ja som nikdy nebola az tak unavena 😎 to bude ta jarna unava 😀
mrcha sa uz tiez bude koncit tak to vypada?? 😅 mam ju 3 dc, pdc bola zaznacila som si ze slaba, ale bolo to spotting, vcera bola medium, a dnes to je light, mesiac co mesiac mam mrchu slabsiu 😕

natalca
3. mar 2010

majuska, som na tom rovnako, brala som femibion 800 a zmizlo mi 3-dnove spinenie pred mrchou, mrcha je tiez z cyklu na cyklus slabsia
ja teraz nepocitujem az tak unavu ako bolest hlavy, nasadila som si magnezium s vit.B6, to mi vzdy zaberie
a tiez som 3dc 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre