Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

katka.he
5. mar 2010

dakujem eja a mam sa dobre a ty?

ejasmeja
5. mar 2010

aj ja sa mam fajn 🙂 trosku sa pochvalim teraz - mam uverejneny clanocek na strenke Presova - som slavna! hehehe! 😀

ejasmeja
5. mar 2010

ty si teraz v praci, ci doma?

katka.he
5. mar 2010

ja som v praci a kde je ten clanok ak sa smiem opytat si ho precitam... 😉

ejasmeja
5. mar 2010

vola sa "pozriet sa veci nielen na koren, ale aj na listy" a je o 2 zaujimavych stromoch v Presove. tu je link:
http://www.presov.sk/portal/?c=12&id=12636

ejasmeja
5. mar 2010

pisala som ho sice rychlo "na kolene" ale aj tak sa tesim, ze sa ludia nieco nove dozvedia, mnohi ani netusia, ze tu daco take rastie 🙂

mimuska77
5. mar 2010

Caute hviezdy halooo,je tu niekto?
Maji dnes by mal byt u Teba den D nezabudla si? 😉

katka.he
5. mar 2010

eji blahozelam k clanku🙂 super....

mimuska77
5. mar 2010

Teda Eji Ty stíhaš ešte aj články a inak s tým pozit. myslením neviem neviem či nebudem chodit k Tebe na školenia 😉 Ja tiež študujem Miluj svoj život,Láska sa rodí v Tebe od Lois Hayovej 😵

mimuska77
5. mar 2010

Cau Katuš tak čítam aj o Tebe neboj operácia Ta posunie bližšie k bábetku verím tomu 😉

lubka0506
5. mar 2010

ahoj babule 🙂
...hlásim sa po velmi hektickom týždni...zarezávala som v práci natvrdo ☹ ...vyhodit ma nevyhodili... 😀 😀 😀
nemala som medzi vás ani kedy íst,naozaj som nemala kedy...mala som starosti,mama mala vysoké teploty ☹
..inak ste tu mali poriadne veselo,ste vy za čísla 😀 😀 😀 s tým stretkom by som súhlasila,keby bolo hádam by som cestu zvládla... 😉 inak páčil sa mi ten orientálny tanec,porod a tie asistentky... 😀 😀 😀

ejasmeja
5. mar 2010

Kati, dakujem! 🙂

Mimus, kludne dojdi, je to prudko nakazlive 😀

Lubi, na stretko ta berieme a aj k moru, ides, nie? 😉
som rada, ze ta nevyhodili! supis! 🙂
mamca je uz ok?

lubka0506
5. mar 2010

ahoj eji si ešte tu?

lubka0506
5. mar 2010

no akurát som vás dočítala čo ste tu popísali...
jupííí-máme novú tehulku?...m.a.y.k.a GRATULUJEEEEM! 🙂

lubka0506
5. mar 2010

no k moru by som išla ale čo s chlapom?...ale nie ten ma posielal teraz do Bulharska idú švagriné aj s detmi...ale povedala som že bez neho nejdem-my sme taký dvaja miláčikovia sme si vzácni ked je na týždnovkách. 🙂
mama ešte nie je v pohode...výsledky vyš. až v stredu a modlím sa aby boli dobré... 😒

lubka0506
5. mar 2010

už som tu zasa sama... ☹

natalca
6. mar 2010

ahojte dievcata 🙂

matka, na toto som nahodou natrafila, tak som si na teba spomenula 🙂
http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=549
lubka, myslim na vas, nech su vysledky ok 😵
katka, kazde taketo vysetrenia nas dovedu len k vytuzenemu cielu, skoda len, ze to tak dlho trva 😉

majuska7979
6. mar 2010

dobre ranko babulky, tak ja uz mam po mrche a tutu mutu uz bolo vcera 😀
takze ide sa do snazilkovania normalne ta mrcha sa mi zdala hrozne dlha 😀 dnes uz mam volno, vcera som zvladla v praci byt super boss 😎 nikto sa nestazoval, takze vsetko slo ako po masle 😵

tuzimpobabatku
6. mar 2010

ahojte, kde ste kto? 😀

majuska7979
6. mar 2010

ja som tu 😉 😉

lubka0506
6. mar 2010

ahojte 🙂 aj ja som tu 🙂

tuzimpobabatku
6. mar 2010

ahojte baby 🙂 ...no tak to je super 🙂 čo porábate?

majuska7979
6. mar 2010

ja si uzivam den volny, nedavno som sa vytrepala z postele, urobil sa mi herpes na pere, ale uz som si to osetrila a nalepila na to tu specialnu nalepku 😀
chystam sa upratovat bytik, nech to vypada u nas ako u ludi 😀

lubka0506
6. mar 2010

ja som si pospala do deviatej upratala a pojdem na návštevu...

tuzimpobabatku
6. mar 2010

🙂 ...ja som zase u priatelových rodičov. S tetou sme poupratovali , priatel je v robote a vravím si, že sem trocha kuknem ako sa tu máte kočky 🙂

mimuska77
6. mar 2010

Caute baby 😉
Majušík krásny den a na upratovanie sa vykašli ja som síce upratala v stredu,aby som si nepokazila jediný volný víkend v mesiaci a nezabudni den D 😀

majuska7979
6. mar 2010

tak prajem vam krasny vikend babulky ja sa idem pustit do prace 😉

tuzimpobabatku
6. mar 2010

papa a pekne poupratuj 😀

lubka0506
6. mar 2010

ja som si myslela že tu ani nikto nebude a predsa ste tu 🙂 🙂 🙂 ja čakám na mrchu,mala by som dostat na druhý týžden,dúfam že nebudem mat bolesti ako naposledy... ☹

mimuska77
6. mar 2010

Luby mamine držím palce,neboj všetko dobre dopadne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre