Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
1. máj 2010

Ahojky babule 🙂 Dlho som tu nebola ale akosi nestíham.Bola som aj na očerke pri mame ale akosi som nemala čas zapnút PC...ako sa máte? 🙂
...ja mám nové len to že poistovna nám to konečne schválila a vo štvrtok 6 mája ideme na dalšiu konzultáciu a nastavenie cyklu 🙂 jupíííí konečne vlieklo sa to už dlho 😵
ejka ty sa ešte kotúlaš? 😵
mata a ty ako tehulka?
...ja si musím konečne sadnút a prečítat vás pár stránok dozadu...tak sa pekne opatrujte a príjemný zvyšok víkendu. 😵

megynka
1. máj 2010

ahoj lubi, tak to budeš za chvíľku tehuľka 🙂

lubka0506
2. máj 2010

ahoj kočeny 🙂 ako trávite nedelu?...na májovkách? 😀
megynka bodaj by si mala pravdu...ja sa akosi neviem dočkat všetko sa to vlečie... 😒
...a boli ste pobozkané pod čerešnou???... 🙂 ja hej ale naša čerešna už odkvitá tak som stiahla manžela aj pod jablon... 😀 😀 😀
želám vám príjemný zvyšok nedele... 🙂

mata1001
2. máj 2010

ahoj lubi,ja som pobozkana pod ceresnou nebola,lebo nemame,ale mame marhulu.to sa nerata ze? 😀

megynka
2. máj 2010

ahojte, tak ja som si na čerešňu tento rok ani nespomenula a manžel tiež nie 😀 mne je celý víkend zle, mrcha ostrasná, brucho bolí ani ibalgin v kombinácii s algifenovými kvapkami nezaberá, tak len ležím a občas zaspím a zasa ležím ☹

lubka0506
3. máj 2010

ahoj babule 🙂 vidím že tu nebol dnes nikto... ☹ Megy je ti už lepšie? pekne oddychuj a šetri sa...
mata ja neviem či sa ráta aj marhula ale mne by sa rátala.... 😀 😀 😀 hlavne že bol bozk 😉
čo máte nové?...ja sa teším na štvrtok.... 🙂

mata1001
3. máj 2010

lubi ja som tuuuuu 🙂

lubka0506
3. máj 2010

mata si tu?

lubka0506
3. máj 2010

☹ ☹ ☹ my sa tu naháname.... ☹

mata1001
3. máj 2010

uz ano 🙂

lubka0506
3. máj 2010

ako sa máš? kotúlaš sa?

mata1001
3. máj 2010

celkom dobre....klopklopklop aby som nezakrikla.zajtra idem na 4D tak sa trochu aj tesim,nieco nove ale bohuzial mm nemoze ist so mnou.mam novu fotku v albume tak sa kukucni.
a ty ako?

lubka0506
3. máj 2010

nooo pekné brušenko... 😉 🙂 sa pekne zaokrúhluješ 😉
ja celkom v pohode vo štvrtok ideme na výlet... 😀 😀 😀

mata1001
3. máj 2010

na vylet???

lubka0506
3. máj 2010

...nooo do Blavy do CAR...jupí 🙂

mata1001
3. máj 2010

jaj tak drzkam palce tfuj tfuj tfuj nech vam to vyjde... 🙂

lubka0506
3. máj 2010

...idú ma nastavit na stimuláciu alebo tak nejako sa to povie....a dakujem 😵

mata1001
3. máj 2010

a to co ti budu robit?

lubka0506
3. máj 2010

ja neviem bude to asi papierovanie a dajú mi lieky alebo injekcie 😒 a poučia ma ako dalej 😒

megynka
3. máj 2010

ahojte, lubi už je dobre mrcha sa ukľudnila 🙂
dnes som volala tej sociálnej pracovníčke, tak asi príde tento týždeň ale kedy to nechcela prezradiť, a keď som jej povedala, že bývame doma tak po 16:00 tak že to ona bude musieť ísť k nám po pracovnej dobe 😨 strašné, veď keby povedala kedy príde vezmeme si jeden deň voľno ale keď s tým robí také tajnosti, tak nech chodí aj vo svojom voľnom čase, na jednej strane chcú aby sme boli zamestnaní a na druhej máme sedieť doma a hútať a čakať že kedy asi sa jej uráči prísť 😒

megynka
3. máj 2010

ahoj mata 😉 4D tak to musí byť zážitok a pekné bruško, len tak ďalej 😉 🙂

mata1001
3. máj 2010

lubi tak mysim na teba vo stvrtok 🙂
megy oni ti to asi nemozu povedat lebo by ste sa asi pripravili na nich-to si ja myslim...

mata1001
3. máj 2010

megy dakujem ved ked sa mi podari tak dam sem fotky... 🙂

megynka
3. máj 2010

veď áno mati, ja ich chápem ale zasa musia riskovať že nebudeme doma 🙂

lubka0506
3. máj 2010

ahoj megynka 🙂 som rada že ti je lepšie,mne príde mrcha tento týžden aj ja budem umierat ako ty/po mojich operáciách to v poslednej dobe je tak/ ale to je údel žien... 😒
sociálny pracovníci sú velmi "doležitý" ludia asi vás chce prekvapit asi chce vediet ako je to u vás ked hrnce lietajú a ked sa hádate 😀 😀 😀 no dobre to dopadne neboj 😉

megynka
3. máj 2010

tak ja dúfam, upratujem skoro v kuse, ja som strašná na poriadok, až moc a s mm sa cez týždeň nehádame 😀 nestíhame keď sme spolu len večer 😀 horšie je to niekedy cez víkend 😀 ale to len tak na utuženie vzťahu aby sme sa mohli udobrovať 😀 😀 😀
joj lubi, dúfam že nebudeš mať takú mrchu ako ja, niekedy je to fakt hrozné, niekedy sa to dá aspoň tabletky mi zaberú ale teraz ani tie nepomáhali ☹

lubka0506
3. máj 2010

megy neboj prídu v stredu vtedy sú dlhšie stránkové dni... 😉
baby mne je taká zima,to je tým hnusným počasím... ☹ akurát som si zaliala čajík.... 🙂

lubka0506
3. máj 2010

...tak to si na tom s upratovaním ako ja...mm mi hovorí že som chorá 😀 😀 😀
...na hádkach je najlepšie to udobrovanie a ešte ten sex 😀 😀 😀

mata1001
3. máj 2010

lubi ja som ho prave dopila.... 🙂
baby ja sa idem osprsit,ide panelak ochvilu.
majte sa pekne... 🙂

megynka
3. máj 2010

lubi ty si teda veštica 😉 že mňa to nenapadlo, ja blbá, veď sa ma pýtala, že či v stredu robíme dlhšie a že nie, že celý týždeň do 15:00 a mňa fakt nenapadlo že ona chce prísť v stredu, ty máš úplnú pravdu 😉 tak to sa pripravím a držte v stredu palce 😉 joj lubi si my fakt vylepšila náladu 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre