Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
15. jún 2010

@magynka ked som brala proveru som sa aj ja citila divne po vysadeni je to lepsie.A ako vidim pomaly ma dobiehas 😉 Ja uz vcelickujem dve denne 🙂

@lubka kde si ako si dnes dopadla? 😲

lubka0506
15. jún 2010

ahoj baby 🙂
janemari ja som tam dnes nevolala akosi to nevydalo...strážila som neter a potom mi to vypadlo 🙂 ak nedostanem zajtra mrchu tak tam určite zavolám... 😒

lubka0506
16. jún 2010

ahoj babule nie je tu nikto? 🙂

camelco
16. jún 2010

@lubka0506 ....... ahoj 🙂
ja som tu este 😀 😀 😀

megynka
16. jún 2010

ahojte aj ja som tu ale len kuknem, zdravím vás a zasa pracujem, dnes sa už cítim o niečo lepšie 😉 janemari tiež som uvažovala že mi je tak nanič z tej provery, len doteraz som pri nej nemala žiadne problémy, tak ma to prekvapilo

lubi a ty ako ms už dorazila? alebo ešte čakáš?

lubka0506
16. jún 2010

ahoj megy nie ešte nedorazila...čakám 😉
ahoj camelco ako? 🙂

megynka
16. jún 2010

joj lubi, to už máš dlho, veď už by si mala pichať ďalšie injekcie, však keby to išlo podľa plánu

lubka0506
16. jún 2010

ano ale vždy sa do toho niečo vys... 😒 je to také natahovanie zbytočné...príroda si robí čo chce!

camelco
16. jún 2010

@lubka0506 ........ no dnes bol mm u urologa ........ ziadna slava ☹ ........ a ja teraz citam MK namiesto prace 🙂

janemari
16. jún 2010

ahojte 🙂
@lubka nechapem preco ti nekazali hned prist 😖 A ako sa citis?
@megynka ja si myslim ze je to tou proverou,bolo mi aj na vracanie a skratka blbo.Potom som si precitala letacik od nej a zistila som ze su to priznaky pri brati provery 😒

camelco
16. jún 2010

@lubka0506 ......... mala by si zavolat

camelco
16. jún 2010

@janemari 😒 😒 😒

megynka
16. jún 2010

camelco nebuď smutná, neviem síce aké výsledky mal tvoj manžel ale ten môj má tiež zlé ale hlavné je že vždy sa to dá nejak riešiť, neboj budeme mať detičky, len možno trošku ťažšie ako ostatní 😉

megynka
16. jún 2010

lubi a ty tam okamžite teraz zavolaj a zajtra šup do centra, nech to dajú na poriadok, mne fakt kázali hneď prísť ak by ms nedorazila

camelco
16. jún 2010

@megynka .......... ja verim ze urcite budeme mat deticky, aj ked to urcite prirodzenou cestou nepojde ........ ved na to tu mame CAR, no nie 🙂 ........... takze pockame este na krvne vysledky, v pondelok genetika a uvidime co bude dalej 😉 ........... budeme bojovat az kym nebudu na teste / / 😀 😀 😀

camelco
16. jún 2010

@lubka0506 ........ uz to neodkladaj a volaaaaaaaaaaaaaj

janemari
16. jún 2010

camelco co je 😕

camelco
16. jún 2010

@janemari ........... v poslednej dobe mal problemy so zilami (krcove) na nohach a dnes mu doky potvrdil aj krcovu na semeniku, vraj to preslo z noh a ked riesime problem s babom tak to musia operovat .......... ale to bude niekedy az v septembri - oktobri

janemari
16. jún 2010

camelco tak to mi je luto?A neda sa aj tak urobit ivf? 😔

camelco
16. jún 2010

@janemari ........ v july ideme na kontrolu do CAR tak uvidime co nam odporuci doky ........ zatial to nadejne vyzeralo ze by to mohlo vyjst 2.IUI ale po tychto vysledkoch neviem, neviem ............ mozno este ICSI ........ vsak uvidime ........

lubka0506
16. jún 2010

baby ste tu???

lubka0506
16. jún 2010

tak som tam volala...sestrička povedala že ak do piatku nedostanem aby som prišla v piatok ráno a ak aj dostanem tak mám príst v piatok ráno 😒 ...takže v piatok výlet smer Blava... 🙂

camelco
16. jún 2010

@lubka0506 ......... jasne sme tu 😉 .......... dobre ze si zavolala 🙂

lubka0506
16. jún 2010

@camelco neboj dobre to dopadne...ja si myslím že vám odporučia ICSI 😒 ...musíš verit!

camelco
16. jún 2010

@lubka0506 ........ saaaaaaaaak ja tomu veriiiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 .......... do konca roka musim byt tehu 😎 lebo sa v robote zblaznim 😠 uz ma to tu vrcholne nebavi 😠

camelco
16. jún 2010

@lubka0506 ......... a do ktoreho CARu v BA chodis?

lubka0506
16. jún 2010

do GF... 🙂

lubka0506
16. jún 2010

...teda Gyn Fiv 🙂

megynka
16. jún 2010

lubi tak v piatok na výlet, no som zvedavá, ale hádam bude ok, veď tá potvora ms musí raz doraziť 😉

janemari
16. jún 2010

lubi tak super a uz na nic necakat a riesit 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre