Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
6. júl 2010

ahojte dnes tu nikto nebol? 🙂

janemari
6. júl 2010

@lubka ahoj,tak ako sa citis?

lubka0506
6. júl 2010

ahoj @janemari celkomto ujde iba ma trochu bolia vaječníky a ty???

janemari
6. júl 2010

@lubka a aka bola urodicka?Ja sa citim asi tak ako ked mam dostat mrchu.V nedelu by mala dojst tak ju ocakavam 😔

lubka0506
6. júl 2010

ty neblázni z mrchou!!!! 😠 Nestraš a ani ju nečakaj!!!

lubka0506
6. júl 2010

@janemari...odobrali mi 14 vajíčok z toho bolo 8 vhodných na oplodnenie a z toho máme 6 embryí...

janemari
6. júl 2010

@lubka pekne uvidis ako sa budu vyvijat dalej.Ty mas predlzenu kultivaciu?

lubka0506
6. júl 2010

@janemari ano mám predlženú kultiváciu,čítala som že je to lepšie...aký máš na to názor?...ty si tým už prešla 😒

megynka
6. júl 2010

@lubka0506 gratulujem a držím palce nech to dobre dopadne 😉 🙂

lubka0506
6. júl 2010

@megynka dakujem ti ale gratuluj mi až o 3 mesiace ak sa to podarí dobre?...čím viac a to blíži tým tomu menej verím... ☹ a ty ako?

megynka
6. júl 2010

@lubka0506 pre mňa sú také počty vajok veľký dôvod na gratuláciu, lebo ja sa k takým nikdy nedopracujem, ale dobre tak negratulujem, ja idem zasa vo štvrtok na kontrolu a asi v pondelok OPU a folikulov bolo 7 a dnes už len 5, dva sú malé a vraj to už nedoženú

janemari
6. júl 2010

@lubka rozhodne som za predlzenu kultivaciu.Naco supnut na 3 den oplodnene vajicka dnu ked ani nevedia ci sa budu dalej vyvijat,alebo nie.A u mna to bolo pekne vidiet,ako sa embrijka rozbehli vo stvrtok bolo 4 ks jednotkove a 2 dvojkove.A v sobotu bola len jedna blastocysta a osatne zastali z vyvojom,okrem jedneho ktore zamrazili.

lubka0506
6. júl 2010

baby som z toho jelen aké su to jednotkové a dvojkové??? a aj mne sa zdala PK rozumnejšia...

janemari
6. júl 2010

@lubka jednotkove su bezchybne avyvijaju sa tak ako maju.A cim je nizsia znamka tym su horsie .Na transfer su vhodne jednotkove a dvojkove.

lubka0506
6. júl 2010

aha tak už som múdreišia...baby ja pojdem želám vám dobrú noc...papa 🙂

lubka0506
8. júl 2010

ahoj baby 🙂 teda vy to flákete!!!!...ako to že sem nechodíte??? 😠 nemám s kým pokecat ☹ dnes mi príde manžel zajtra máme transfer...nerobím si velké nádeje...mám akési depky ☹ tak sa majte a píšte niečo až mám čo čítat!!!
@megynka a ty ako pokračuješ?
a nové kočky máme kde? @radlinka???
@janemarie a ty ako? asi sem ani nechodíš že?...tak sa majte už dnes neprídem ani ja papa

megynka
8. júl 2010

@lubka0506 u mňa nič nové, len pichám a pichám a čakám kedy bude OPU, asi v pondelok alebo v utorok sa dočkám, v sobotu idem ešte na sono a folikulov je 5 a čakám aspoň jedno bábo, ideálne by boli dvojičky 😀 a ty čo máš depky? zajtra ti držím palce, neboj podarí sa 😉 mňa už depky prešli 🙂

megynka
8. júl 2010

no takto tu fakt moc nepopíšeme 😀 tak ani ja sem už neprídem 😀

janemari
8. júl 2010

Ahojte ja sem chodim,len vy to flakate 😀 Zajtra idem na kontrolu k dokine zanies papiere z OPU a z ET.Trosku po obchodoch a tak.

lubka0506
8. júl 2010

no teda baby keby som vedela že prídete tak sedím ako prilepená na tej mojej fit lopte a čakám na vás.... 😀 😀 😀
@megynka neviem čím viac sa to blíži tým viac sa toho bojím... ☹ myslite na mna zajtra papa idem na 10.30... 😕
@janemari dobre nakúp!!! 😉 zajtra na večer by sme sa tu mohli stretnút...? 😅
papa a dobrú noc 🙂

janemari
8. júl 2010

@lubka dobru noc a zajtra vecer urcite.Cez den s asnazim byt vonku na slniecku a nieco aj porobit.Ale vecer pokial sa nic vazne nedeje ma tu urcite najdes.

megynka
9. júl 2010

ahojte 😉

@lubka0506 dnes na teba budem hrozne moc myslieť a presne o 10:30 budem mačkať päste čo budem mať silu, neboj, ja som už tiež mala všelijaké myšlienky, ale zasa som plná optimizmu 😉 🙂

janemari
9. júl 2010

Tak oznamujem ze mne sa pomaly ale isto cesta za babetkom konci.Zacala som silnejsie krvacat.Zvysili mi davky utrogestanu a uz len slabucko spinim.Ale nedavam tomu velku nadej ☹

megynka
9. júl 2010

@janemari pokiaľ si prestala krvácať nemusí to ešte dopadnúť zle, drž sa a ležkaj, myslím na teba a mačkám palce

janemari
9. júl 2010

@megynka ja nejako neverim ☹

megynka
9. júl 2010

@janemari ja ťa plne chápem, už som toto zažila a na tvojom mieste by som bola na tom tak isto 😔 ale je zaujímavé že ti to krvácanie prešlo len do špinenia, to sa mne už nikdy nezastavilo, veď uvidíš zostáva ti len čakať, tak ti to prajem, nech je to v poriadku a nech toto bol len planý poplach a posledný záchvev mrchy na 9 mesiacov

janemari
9. júl 2010

@megynka aj mna to prekvapilo ze najprv silne spinenie a potom som chodila u dokiny kazdu chvilku na wc a vobec nic.Potom sme isli este na nakup a ked som sla v Tescu na wc tak som zase slabo spinila.

megynka
9. júl 2010

@janemari skús si ľahnúť a trošku len tak oddych, ukľudniť sa, možno čítať, je to hrozne ťažké na to nemyslieť, ale už som počula o takomto prípade, že špinenie prešlo až do krvácania a po pár dňoch to prestalo a test bol pozitívny, hlavne nech sa to krvácanie nerozbehne, že sa to zabrzdilo, myslím že nádej je

janemari
9. júl 2010

sestricka u dokiny mi odporucila lezat z vyvysenymi nohami tak od prichodu domov len lezim,alebo sedim z vyvisenymi nohami.

megynka
9. júl 2010

@janemari budem na teba myslieť aj v noci a sestričku poslúchni, ja ti verím že to zvládneš a drobec len plaší, držím ti mooooooooooc palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre