Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
18. júl 2010

megynka vieš že rozmýšlam aj ja nad novou prácou,tá teraišia sa mi hnusí! za viac ako 11 rokom mám toho tam plné zuby... 😒

megynka
18. júl 2010

@lubka0506 veď to,mne to tam tiež lezie na nervy a to som tam len 5 rokov,ale ani kolegyne tam nie sú normálne, že by som tam mohla niektorej dôverovať...mohla by som ísť učiť na stavebný učňák tu v pb, ale tam som bola 4 roky a bolo to dosť o nervy, tak neviem

lubka0506
18. júl 2010

@megynka mne ani nelezú kolegyne na nervy ako tá robota,natahovanie a zima naozaj ma to prestalo bavit! Ja som inak rozmýšlala že si dám žiadost do nemocnice...ešte uvidím 😒 ...ked my asi samy nevieme čo by sme chceli že?...alebo vieme a to sa nedarí 😒

megynka
18. júl 2010

@lubka0506 presne tak 😉

lubka0506
18. júl 2010

@megynka ty nie si nikde vonku??? ako to? Ja budem mat vychádzku tak sa chystám von,ukazuje sa tu slniečko. 😵

megynka
18. júl 2010

@lubka0506 ráno sme boli s hafanom na vychádzke a teraz som si dopila kávičku, dnes asi nepôjdem nikde, veľmi sa mi nechce, manžel pôjde ešte večer na cvičák so psom ale ja ostanem doma, lebo ona sa nám doháráva a ešte na ňu skáču psi a mňa to nervuje, tak s ňou pôjde sám 😀

lubka0506
18. júl 2010

😀 😀 😀 no dobre tak pekný den ja sa idem nachystat von...lebo som ešte v pyžame 😀 😀 😀

lubka0506
18. júl 2010

papa 😉

megynka
18. júl 2010

@lubka0506 pa...a peknú vychádzku 🙂

janemari
18. júl 2010

@megynka tak uz je to definitivne ☹ Ale ako pises ked clovek nema v zivote stastie tak neuspech rychlejsie preboli.Ja som verila,ze sa uz do prace nevratim a dnes idem prvy krat po PN do prace a este aj do nocnej.Co uz,bez prace sa neda.A ja budem asi tiez musiet riesit pracu 😖

megynka
18. júl 2010

@janemari tak nech ti tá nočná v pohode a rýchlo ubehne

lubka0506
19. júl 2010

ahojky babule...u mna dnes krv negatívna ☹ v piatok ešte jeden krát a potom jedine hor sa do druhého kola... 😖

megynka
19. júl 2010

@lubka0506 😔 😔 😔 ...my sme od dnes zaradení do programu darcovských vajíčok a viac o minulosti už nechcem hovoriť a nad budúcnosťou rozmýšľať teraz nechcem a tak už vám budem písať len tak, bežné veci a budem vám držať palce v ďalšom boji a nevzdávajte sa kým máte aspoň nejaké šance 😉 🙂

janemari
19. júl 2010

@lubka0506 takze sa potvrdilo co sme cakali.@megynka budem aj tebe drzat palce a nakozaj si dobre oddychni.Ja som myslela ze tento mesiac vypnem a konecne si to uzijeme,ale stale ma pobolieva brusko takze na nejake prirodzene snazenie nemam ani chut.Vo stvrtok ideme do centa dohodnut sa kedy bude KET.

megynka
19. júl 2010

@janemari to budem držať palce 😉 mňa už tri dni pobolieva bruško tak čakám kedy dorazí mrcha...sa teším to si zas užijem bolesti a ešte som ani nebola u svojej gyn, pôjdem až v piatok nech ma vypíše do práce, tento týždeň ešte ostanem doma

janemari
19. júl 2010

@megynka no ja som uz v praci,vo stvrtok do centra a buduci tyzden idem k svojej gyne na preventivku.Vychadzalo mi na zaciatok mesiaca ale kedze som bola pred ET tak sa to prelozilo.Ale som rada ze tento mesiac uzavriem gynekologov a budem mat mesiac pokoj.Aj ked som si povedala ze kaslem na cele snazenie zase som do toho spadla a dala som si vypocet od jonasa aj ked sme par krat skusali a nic.Ale co uz pre zabavu to stoji,nie? 😉

megynka
19. júl 2010

@janemari 😀 ja som vedela že ti to nedá, uvidíš budeš skúšať všetky dostupné možnosti a raz sa podarí, moja známa s endo zostala teraz po ivf tehotná...raz sa to podarí aj tebe, si ma potešila, že to nevzdávaš...je jasné, že človek po takom sklamaní nemá chuť na nič, ale to že tak veľmi túžime po dieťatku, nám zasa začne vŕtať v hlave a budeme hľadať čo by sme ešte skúsili 😉 ....no a jonáš sa tiež môže zadariť 🙂 kto neskúša nemá šancu uspieť 😉

janemari
19. júl 2010

@megynka ako skusat budeme,ale nebudeme to silit.A chcela by som to hlavne aj kvoli praci,lebo naozaj je cas vypadnut.Ale uvidime ako dopadneme vo stvrtok na com sa dohodneme s dokim.Ale chcela by som mat uz to KET za sebou.Stala ma pobolievaju vajecniky aj maternica,ale myslim,ze je to dosledok stimulky,ale zase blizi sa aj cas ovulacie,takze neviem 😅

megynka
19. júl 2010

@janemari jasné siliť to netreba, to by nebolo ani dobré 😉 a vieš možno by bolo dobré aj ten KET robiť keď už budeš tak nejak aj psychicky na to pripravená, no veď ty najlepšie vieš ako sa cítiš, ja som to dnes napríklad v centre nezvládla, normálne som u docenta ešte vyronila aj slzy, ale on je zlatý človek

janemari
19. júl 2010

@megynka tak ja dufam,ze sa tam nerozplacem.Ako nejako sa tym neuspechom nezaoberam,ale ked mi jedna kolegyna v noci povedala,naco sa trapim v robote preco nejdem na matersku,tak mi to jedno nebolo.Ale ako ja beriem to KET ako nieco co treba urobit a chcem to uz mat za sebou.Nerobim si nijake nadeje,ze ano teraz to na 100% vyjde.Ale jedno je iste,ze ked budem po KET tak budem minimalne 3 dni len lezat,lebo teraz som nie.

lubka0506
20. júl 2010

ahoj kočky 🙂
@megynka do ktorého centra si chodila? do Martina?

megynka
20. júl 2010

@lubka0506 boli sme teraz v ISCARE v Martine, ale boli sme tiež aj v Heliose, môj osobný názor - lepší ISCARE a hlavne lekár určite lepší a jedna embryologička je tam tiež z Heliosu, myslím že sa k nám postavili maximálne profesionálne a snažili sa urobiť len to najlepšie pre nás a dokonca nám všetko vysvetlili a ukázali aj v labáku, aj naše oplodnené vajká nafotené ako sa vyvíjali, konečne sme sa dozvedeli kde asi bola teraz chyba a pravdepodobne aj predtým

lubka0506
20. júl 2010

@megynka tak to je dobre lebo mne v GF nepovedali ako sa vyvíjali embryjká ani kolko bunkové boli...len povedali že sa vyvýjali dobre a nič viac. Ja som chcela íst do Martina ale mm povedal že v BA už vieme kde to je a tak...uvidíme 😒

megynka
20. júl 2010

@lubka0506 do Martina to máte bližšie,ale veď podľa toho ako to vy cítite, ale ISCARE ja môžem naozaj odporučiť, na základe našich predchádzajúcich ivf nám samozrejme nesľubovali že to bude hračka, snažili sa čo to dalo a naozaj sme sa s manželom zhodli na tom, že takýto prístup sme ešte nezažili v žiadnom centre, predtým nám len povedali - slabo sa vyvíjajú a to bolo všetko a keď sme sa pýtali prečo je to tak tak že to ťažko povedať, keby nám to už aspoň na 3 pokus takto niekto vysvetlil ako teraz už by sme mali teraz darcavské vajká a možno by som bola tehotná...a najviac zo včetkého na štve, že pri prvom ivf sme mali blastocystu, ale tým že mi zbabrali ET som zrejme neotehotnela, čo mi potvrdil docent v tomto centre

janemari
20. júl 2010

@lubka0506 aj ja sa pripajam k megynke odporucam ti Iscare v MT,ved tam chodim aj ja.A je to v nemocnici takze to najdete urcite lepsie ako v BA. A najtiaz je tam ist prvy krat a uz nemas problem.

lubka0506
22. júl 2010

ahoj kočule 🙂 teeeda tu už dva dni nikto nebol??? 😠 zdá sa mi že ked nezablúdim ja tak skoro nikto...
ja mám zajtra ešte jednu krv,vlastne aby mi ešte potvrdili čo už viem... ☹ ...ja dúfam že sem do večera niekto zablúdi...papa 🙂

janemari
22. júl 2010

@lubka0506 ahojky,no ja som zabludila a uz aj utekam do prace

silvi2
22. júl 2010

ahojte,ja budem mat v decembri 30 a tiez este nemame mimco 😠

ivonne
22. júl 2010

ja mam prvni dite v39letech.tak hlavu vzhuru holky🙂

m.a.y.a.
23. júl 2010

ahooojte babenky, hlasim ze nasa MATA uz porodila, syncek je na svete ale neviem kedy presne dufam ze sa sama potom ozve, tak vam zelam krasny slnecny den a aj vikendik paaa 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre