Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
28. okt 2009

rozkaz mami 😀 😀 😀 😀 (viem ze obklady sa nerobia cez mrchu.)a ja s nimi zacinam az v dec. 😉

ved si zajtra vykukaj poštara 😀 😀 😀

mata1001
28. okt 2009

mas pravdu.teraz ma to az tak nemrzi,som rada ze ju mam,ved som ju skoro pol roka nemala...

lubka0506
28. okt 2009

😀 😀 😀 my máme poštárku... 😀 😀 😀 ak máš nejakého po ruke tak mi ho pošli... 😵

bobjan
28. okt 2009

Lubka, no čo už narobím..idem na to bud. týždeň... mám sa celkom fajn 😉 teším sa na PN a oddych od práce 🙂

Mata, idem aj ja 😉

mata1001
28. okt 2009

koho?postara?nemame....

suseda?mame ale samych starych...

ale mam 3 kolegov... mladych.2 slobodnych....ak b si mala zaujem daj vediet...a este k tomu su obidvaja na PN.fakt!!! 😀 😀 😀

lubka0506
28. okt 2009

...bobjan moja zlatá takú marodku by som teda nechcela no ale čo nevyberieš si...tak sa potom drž 😉

mata1001
28. okt 2009

bobjan viem ze ides 5.11 do nem.budem ti drzat palce.nech ti to dobre dopadne... 😉

lubka0506
28. okt 2009

mata ty si za prípad... 😀 ale ja som už stará ...už mám tridsat a oni by takú starú babu nechceli... 😀 😀 😀 😝

bobjan
28. okt 2009

lubka, ja som už raz a laparke bola, tak viem do čoho idem....a viem, že sa to dá prežiť a nie je to nič hrôzostrašné...teda dúfam, že to tiež tak bude aj teraz prebiehať, alebo lepšie 😎

ďakujem vám 😵

idem chystať večeru, papa 😉

lubka0506
28. okt 2009

bobjan ja som bola na laparke dva krát...dá sa to v pohode prežit ale lepšia je tá moja PN s chrípkou...držím ti palce a dobrú chut... 😉

mata1001
28. okt 2009

bobjan paaaa

lubka aj ja mam skoro 30...ved sme este mlade... a jeden ma 30 a druhy 25 a treti 37 ale ten je zenaty a este mame 2 brigadnikov a ti maju 20-same mlade mäská 😀 😀 😀 😀

lubka0506
28. okt 2009

no tak dobre prehovorila si ma tak sme mladé... 😝 😀 ja si robím len srandu ja som verná manželka... 😵 😉

lubka0506
28. okt 2009

mata chodila si na folikulometriu??? ked si vedela že nie si tehotná...akosi mi to ušlo,asi som nepozorne čítala...

mata1001
28. okt 2009

ja viem lubi,a ja si robim srandu.to by som si nikdy ani nedovolila tvrdit ze nie si verna manzelka.aj ja patrim medzi verne manzelky,aj ked mam mladych a blaznivych kolegov.aspon je sranda,ale nie som tam sama baba.mam este aj mladu sefku a mladeho sefa.

a jasne ze sme mlade.stare budeme ked budeme oslavovat 90-tku 😉

lubka0506
28. okt 2009

😀 😀 😀 tej 90ky by som sa ani nechcela dožit...to musí byt hrozné... 🤐 a aj ja si robím srandu 😉 nás je v práci vela báb ale máme aj kolegov čo by stáli za hriech... 😝 😀 😀 😀

mata1001
28. okt 2009

lubka ano bola som ale nie na folikumetrii ale kazdy tyzden som sla a kukal mi foliky.to je cele take cudne.a teraz ked mi koncia kramy tak mam mu zavolat a kukne mi foliky ci sa tvoria. tak to asi teraz bude robit folikumetriu.

lubka0506
28. okt 2009

aha... 😕 dobre moja ja idem pod perinu liečit sa...zajtra ked budeš mat čas tak sem nakukni,ja tu budem isto nacapená... 😀 😀 😀 Dobrú noc 😵

mata1001
28. okt 2009

lubka ahoj a liec sa.urcite pridem,mm je v praci do siedmej tak sa nudim....paaaa a dobru nocku

lubka0506
29. okt 2009

ahoj baby je tu niektooo? 🙂

mata1001
29. okt 2009

ahoj no zase len ja....

lubka0506
29. okt 2009

🙂 no konečne aspon niekto...ako bolo v práci???Ozaj a to si tu budeme vypisovat len my dve????

lubka0506
29. okt 2009

Babyyyy kde ste všetkyyy??? 😕

mata1001
29. okt 2009

ahoj lubka no asi len my dve sme tu.zase.neviem kde sa baby flakaju 😀 😀 😀 asi sa snz...
v praci?ani sa nepytaj.som unavena.konecne ze je zajtra piatok...

a ty?ako?co nove? jaj a ja som dostala vcera vecer mrchu.tak som rada...

lubka0506
29. okt 2009

mrcha... 😠 😠 😠 ja som mala včera nejaký krvavý hlien a teraz nič...ja sa liečim,ležím v posteli a pozerám telku...veget... 😀 😀 😀

lubkabb
29. okt 2009

Ahojte baby, ja zatiaľ čakám na ovulku. Teploty stále klesajú tak neviem. Som už 19DC. Dúfam, že bude ak ked nesnažíme, lebo beriem antibiotiká.

mata1001
29. okt 2009

no ty sa mas....aspon si nemusela rano vstavat do robotky a ist do toho hnusneho pocasia....

lubka0506
29. okt 2009

no aj u nás ráno pršalo...ahoj lubi... 🙂 už si zdravá???

lubkabb
29. okt 2009

Buď je posunutá chorobou alebo vôbec nebude ☹ Ale ukazovalo mi aj paprade zo slín, tak čakám. Dokonca som zahliadla aj nejaký hlienik.

lubkabb
29. okt 2009

Ešte som na PN do nedele. V pondelok idem do práce. Už je to fajn. Ale som dlho marodovala - od miinulého utorka. Skoro 2 týždne!!!

lubka0506
29. okt 2009

lubi ja by som sa po tých antibiotikách ani nesnažila...pust tu teraz z hlavy...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre