Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

camelco
13. jan 2012

@janemari toto je fakt nezávideniahodná situácia 😠

nina55
13. jan 2012

@lili_mia teda to je ale **uj 😀 😀 😀 😀 = si ma rozosmiala.
Šak, ale nech si pise a nevyhovara sa 😠

nina55
13. jan 2012

@lili_mia pardon = nie pise, ale MAL si pisat - tfuj 😝

camelco
13. jan 2012

@nina55 @lili_mia mal by nosiť debilníček 😀

zelovocka
13. jan 2012

@nina55 @lili_mia @camelco jáááj, tak ja po anglicky viem, celkom slušne (čítam, pozerám filmy, všetko v angl., najlepšia kamoška z detstva sa vydala za Američana, takže s nimi tiež len tak...), aj ďalšie dva svetové jazyky ovládam, o to pokoj 😎 akurát že neviem sama niečo úplne nové začať. pred rokom som si kúpila učebnicu japončiny a tam sa váľa v prachu 😀 😀 musím začať chodiť na kurz, debatiť so spolužiakmi, robiť úlohy, sama doma som lemra lenivá 😅
@camelco tu v BA chodíme strieľať, muž má novú zbraň, tak sa učíme 😅 tiež si to chcem nacvičiť pred tehu - ako ty si chceš užiť to lyžovanie, človek si potom dáva väčší pozor, však 😉

lili_mia
13. jan 2012

@nina55
@camelco nechápem, ako taký človek dokáže existovať, ale ja som zrejme moc dominantná na takého chlapa 😀 😀 😀 som sa rozčuľovala nad kartami pre rezidenčné parkovanie a on mi na to, ale ja sa s tebou o tom neviem baviť, ty si taká múdra .. ja som si v telke zapla discovery a program how its made a on že prečo práve toto pozerám .. a práve kvôli tomu programu som zaujala posledného frajera, ale v dobrom, že také niečo pozerám a zaujímam sa aj o niečo iné, aké tiene na oči zladiť k svetru 😎

nina55
13. jan 2012

@lili_mia @camelco co vsetko tí chlapi nevymyslia, len aby mohli ist s kamosmi 😖

camelco
13. jan 2012

@zelovocka takže ty máš hlavu na jazyky, ja som skúšala hebrejčinu, ale nejde mi to ich "CH" teraz sa učím španielčinu, a ktoré jazyky ešte vieš, predpokladám nemčina a francúzština

camelco
13. jan 2012

@zelovocka @lili_mia @nina55 škoda, že nebývame v jednom meste, to by sme boli štvorka 😀 😀 😀 😀

lili_mia
13. jan 2012

@zelovocka ja mám stiahnutú francúzštinu pre začiatočníkov a tam aj zostala, som si povedala, že zbytočne sa budem učiť slovíčka, ked ani neviem, či ich vôbec dobre vyslovujem .. ale viem čo znameá il travaille bien - on dobre pracuje 🙂

lili_mia
13. jan 2012

@nina55 mi hovor .. teda píš 🙂 so mnou na prechádzku nieeeeee, lebo je unavený, ale ked ho zavolali na tie jeho autíčka, tak amen tma, proste šiel a ked som chcela byť cez víkend s ním, tak si zbaliť veci na opaľovanie, jemu potiahnúť z auta stoličku na sedenie a vycapiť sa na slnku, a tváriť sa že nepočujem komentáre .. slečna sa ti opaľuje? niekto sa tu priveľmi odhaľuje či niečo v tom že či je pod papučou že som došla s ním .. deti 😀

lili_mia
13. jan 2012

@camelco tak aspoň sii zasnívajme o spoločnej chatovačke 😅

camelco
13. jan 2012

@lili_mia tak aspoň niečo z tej francúzštiny vieš, ešte môžeš pridať Je m´appelle .... volám sa

camelco
13. jan 2012

@lili_mia to by bolo super, taká chatovačka na víkend 😀 😀 😀 ......... normálne nás tam vidím

nina55
13. jan 2012

@zelovocka ty a kam si chodis v BA zastrielat?

lili_mia
13. jan 2012

@camelco aj to viem, ale furt neviem ako sa to píše 😀 😀 😀 čiže ako appel ale ale zdvojené LL

nina55
13. jan 2012

@zelovocka ....som nevedela, ze je tu strelnica 😕

lili_mia
13. jan 2012

@camelco a na tej chatovačke vidíš akurát fantómové postavy, kedže okrem teba tu nemáme fotky

camelco
13. jan 2012

@lili_mia ja so svojou povahou by som im určite niečo povedala, ale boli asi samí "úbožiaci" srať na takých chlapov

camelco
13. jan 2012

@lili_mia ja mám bujnú fantáziu 😀 😀 😀

lili_mia
13. jan 2012

@camelco v podstate som tam bola jediná žena, čo chodila pravidelne, občas sa tam objavila nejaká manželka, ja som tam bola pravidelne a ani som nepindala, že zase tam ide, podporovala som ho v záľube .. brala som to tak, že im je možno ľúto, že doma nemajú podporu v koníčku, ale zas, my dvaja sme ešte neviedli spoločnú domácnosť, do výdavkov na jeho dieťa som mu nekecala, takže sám hospodáril s peniazmi, nemusel brať ohľad na to, že rodina musí aj niečo jesť 😀

camelco
13. jan 2012

@nina55 @zelovocka aj v TO je strelnica, sme aj s mm chceli niekedy ísť so susedom (poliš na dôchodku), aby som sa hlavne naučila techniku streľby, ale akosi nikdy nie je čas ....... myslím, že sa tu dajú aj požičať pistole

lili_mia
13. jan 2012

@camelco tak nám popíš ako si nás predstavujeeeeeeeš

camelco
13. jan 2012

@lili_mia tak ty si ho podporovala, a on ti ani nebol vďačný za to že nepindáš, ako niektoré manželky alebo priateľky, tak to fakt bol riadny pako

camelco
13. jan 2012

@lili_mia tak to by bolo na slohovú prácu a tie ja neviem písať 😀 😀 😀 😀

camelco
13. jan 2012

čo ja by som za takú babskú jazdu dala

lili_mia
13. jan 2012

@camelco ale boooool, chodil so mnou do divadla 😀

camelco
13. jan 2012

@lili_mia to fakt, do divadla, a nenudil sa tam, alebo sa aspoň tváril že ho to baví

zelovocka
13. jan 2012

@nina55 ty si z BA? 🙂 strelnica je na konci Dúbravky, na Agátovej ulici. je to také zašité, ale veď riadny hluk sa tam robí, tak preto.

lili_mia
13. jan 2012

@camelco chodili sme na komédie, ak som chcela niečo vážnejšie, tak bez neho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre