Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

zuzana0612
16. jan 2012

@camelco no to nie, nezmeníme.

mirela40
16. jan 2012

@camelco ale neboj nieje vsetko take super ,napriklad zdravotnictvo to je tu hroza kym sa k niecomu dopracujes skorej zomries a ta ich logika napr. ides k zubarovi dostanes dotazik otazka 1. pijete alkohol ? 2. kolko denne? no chapes u zubara ,doteraz mi nikto nevysvetlil co to ma spolocne so zubami ale nevadi 😀

mirela40
16. jan 2012

@zuzana0612 no nie priamo byvala som v jednej dedinke pri NMnV

camelco
16. jan 2012

@mirela40 aaaaaaaaale, to mám od svojho kolegu, ak sa niečo "zadarí", tak povie, "ty si lama"

camelco
16. jan 2012

@mirela40 nie všetko je dokonalé 😀

mirela40
16. jan 2012

@camelco ahaaaa ja cumim ako blazon ,ze co uz zase som mimo ako s tym orbitrekom 😀

camelco
16. jan 2012

@mirela40 😀 😀 😀 😀

zelovocka
16. jan 2012

@zuzana0612 jaaa som bola tá s tým zvedavým nosom 😀 kuknem! len ideme ešte iba teraz jesť (už som mŕtva od hladu 😀 ), lebo muž zistil, že baterka na aute vybitá aj štartér pokazený, tak rovno auto šupovali do servisu a teraz sa vrátil. už mi aj zlosť vyšumela 😉

mirela40
16. jan 2012

@camelco nikde to nieje dokonale ,zivot na SK ma svoje vyhody aj nevyhody v porovnani s UK ,doma mate aspon rodinku ,ktora pomoze ,podpori ,ale moja rodinka ma moze len na dialku a raz za cas ked ma pridu mrk ,to je to co mi tu chyba najviac rodina a kamarati /skutocni nie taky dvojtvarovi ako tu /

mirela40
16. jan 2012

@zelovocka aj ja aj ja kuk 🙂

camelco
16. jan 2012

@mirela40 tak to viem o čom hovoríš, s mm žijeme na západe a rodinu máme na východe, aj keď to nie je až tak ďaleko ako keď to porovnám s vzdialenosťou UK - SVK

camelco
16. jan 2012

@zelovocka tak vy máte tiež recht 😒

mirela40
16. jan 2012

@camelco je to tazke a to este nemame deti ,svokra byva 3 hodiny autom co je na jednej strane dobre /preto tak dobre vychadzame/ 😀 ,no neviem si to predstavit ,mm pracuje od rana 7 do vecera 8 nech stihame platit pozicku ,no skratka ideal 😀

zelovocka
16. jan 2012

@mirela40 aj ja som od NMnV 😀 😎

mirela40
16. jan 2012

@zelovocka no nekecaj to je supeeeer 😀 ja som tam chodila na strednu a kde byvas v NMnV?

camelco
16. jan 2012

@zelovocka @mirela40 a ja poznám NMnV 😀 😀 😀 😀 😀 ......... chodila som tam na služobky

zelovocka
16. jan 2012

@mirela40 ja som chodila na gympel, ale zakotvila som v BA 🙂 (VŠ) rodinka ti chýba, čo? viem o tom svoje, tiež som žila v zahraničí 😉

mirela40
16. jan 2012

@camelco no super ako sa hovori svet je maly 😀

janemari
16. jan 2012

@lili_mia nejak sa strácam v príspevkoch nakoľko to tu trochu zanedbávam,ale čo som pochopila z posledných ty stále dúfaš,že sa bývalý vráti. Vráti sa v tom prípade ak mu vzťah zlyhá,ale ty budeš zase len dočasná prechodná stanica kým si nenájde niečo iné. Prepáč,že ti to takto píšem,ale chlap ked odíde od ženy,ukončí vzťah ,už to viac nerieši,je to pre neho minulosť. A ked vzťah nevýjde potrebuje "butlavú vrbu" ktorá ho uteší,poskytne mu všetky služby ale to len do času kým nenatrafí na nejaký nový objekt. My ženy sme "hlúpe" lebo aj ked vieme,že niečo skončilo stále to riešime,čo by bolo keby,čo ak a podobne a tým sa trápime. Držím palce ,aby si čím skôr zabudla,začala žiť svoj život a aby ti don potom vstúpila osudová láska.

camelco
16. jan 2012

tak to je skutočne malý .......... ja už som sa stretla so spolužiakom s VŠ na ceste domov z dovolenky ........ on na dovču ešte len cestoval 😀 😀 😀 ..........a ich autobus mal pauzu tam kde náš, v Rumunsku 😀 😀 😀

mirela40
16. jan 2012

@zelovocka ja som v BA pracovala predtym ako som odisla ,mne teda Ba je nesympaticka ,ja zboznujem TN keby som sa vratila chcela by som zit tam! Hej rodina a kamarati to je to co mi velmi chyba ,ale tu mam chlapa tak co s tym?!a kde si zila ? preco si sa vratila?

mirela40
16. jan 2012

@camelco 😀 tak to je sila

mirela40
16. jan 2012

@janemari krasne si to napisala 😀

zuzana0612
16. jan 2012

@mirela40 @zelovocka ja kúsok od MY 😀.

zuzana0612
16. jan 2012

@zelovocka no tak pozri, ale poslal som ti ip....

camelco
16. jan 2012

@mirela40 to ti poviem, že to bola sila 😎 😎 😎 😎 som kukala jak puk 😀

mirela40
16. jan 2012

@zuzana0612 no teda baby to mozeme aj niekedy dat kafco 😀

janemari
16. jan 2012

@mirela40 a nie je to pravda? Ja mám niekedy pocit,že sme pre chlapov len nejaký tovar,ked a im znepáčime bez výčitiek svedomia nás vymenia.Alebo im slúžime len ako kuchárky,upratovačky a sexuálne hračky. Naozaj česť chlapom,korý si svoje ženy vážia,ľubia ich a nielen slovami.

mirela40
16. jan 2012

@janemari mozno jeden s dovodov preco mam cudzinca ... to mas vidiet ked mu ozehlim ako okolo mna beha a varenie striedame sa ,pracujeme rovnako a preto aj pracu doma si delime ,taktiez mam narok byt unavena a vobec nema problem ked nenavarim ,velakrat mi povie hlavne si oddychni ,ked vidi ze som na dne napusti mi vanu ,no snad mu to vydrzi inak ho hned vymenim 😀

lili_mia
16. jan 2012

@janemari asi to všetko vyplýva z toho, že neviem a priznám sa, že sa ani nesnažím pochopiť, prečo tak chlapi konajú .. ako rukou mávnu nad niečím, to ako fungujú štýlom, šak ked vyjde, tak vyjde, ked nevyjde, tak nevyjde

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre