Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
1. nov 2009

betynka ale to mi dr nikdy nepovedal ze aku mam sliznicu.a to akym vysetrenim pride na to ze aka je?
mam mu zajtra povedat ze nech mi spravi to vysetremie?

lubka0506
1. nov 2009

mata to pri vaginálnom soe vie povedat aká je sliznica...údajne že ked je vysoko tak je pred MS...alebo nie?

bettynka222
1. nov 2009

mati to sa zisti na sone. v case ovulky najlepsie. vtedy ja mavam okolo 8 mm a vraj by mala byt az 10 mm, ale vraj nai tato nieje zla 🙂 baby napriklad mavaju aj len 2-3 mm, aj mne sa ot parkrat stalo. pocuj a nechces cvicit mojzisku? ta je na sliznicu dobra aj na rozn eine veci....a na boj proti neplodnosti 😉 ja osm ju cvicila od potratu a dsot mi to pomohlo. odkedy chodim k dr. na mobilizacie (raz za mesiac - sucast cvicenia) tka nemavam bolesti pri ms....a ti epredtym boli strasne. a mi povedala, ze osm mala celu chrbticu zablokovanu a ze by sa mi tazko znova tehotnelo......a ten gynex je dobry tiez 😉

lubka0506
1. nov 2009

...ja som motovidlo zabudam na písmenká... 😀 ...babule idem sa ešte válat...Dobrú noc a pekný den ... 😉

lubka0506
1. nov 2009

inak napadlo ma že zajtra sa tu budem asi nudit ak tu nikto nebude... ☹ ☹ ☹

mata1001
1. nov 2009

bety gynex som pila anic mi nepomahal.a co je ta mojziska?daj k tomu

mata1001
1. nov 2009

nejake info...

bettynka222
1. nov 2009

lubi no doktori vedia ake cisla maju byt v case ovu, v case ms, v case tehu a taaaaaak

mata1001
1. nov 2009

lubka paaaa a pekne nudenie 😀 😀 😀 😀 my budeme v praci ☹ ☹ ☹ ☹

lubka0506
1. nov 2009

Paaaa... 😝 😉

kristinagabi
1. nov 2009

Baby,ja som zacala brat aloe vera a matersku kasicku. Mate niekto skusenosti? Nedari sa nam a tiez uz skusam vselico... ☹

lubka0506
2. nov 2009

...kristínagabi vitaj. 🙂 Ja som neskúšala materskú kašičku a ani aloe...aj ked som toho vyskúšala vela tak toto nie...možno niektoré kočky ti o tom budú vediet viac povedat... 😵

lubka0506
2. nov 2009

dnes tu nikto nieje??? ☹

bettynka222
2. nov 2009

ahojte lubky 😉

no takze v noci som zakrvacala.....rano som bola u dokiho, vacok tam stale je, len problem je v tom, ze moj doki mi po clostile mal liecbu este doplnit pregnylom, pretoze teraz mam prilis malo progesteronu a asi bol trosku spomaleny vyvoj embrijka, tak uvidime co z toho est ebude

karistinagabi ja osm skusala aloe teraz asi 10 dni, lebo som amla nejaky tumor, ale teraz je z toho tehu, tak mam aloe zakazane, lebo sa pri tom vyplavuju toxiny...vraj keby som to brala uz predtym aspon mesiac, tak by to uz teraz nevadilo, ale takto....inak vela bab po aloe otehotnelo, takz everimz e to bude aj tvoj pripad 😉 a ta kasicka je tiez dobra vec 🙂

lubka0506
2. nov 2009

ahoj betty... 🙂 už som ti odpísala do inej témy...tak nech to dobre dopadne! 😉 a s tým aloe vera to myslíš vážne? pomáha to? 😨

mata1001
2. nov 2009

ahojte baby,ste tu?

bettynka222
2. nov 2009

lubinka ano malo by to pomohat. aloe je vraj vseliek a okrem ineho detoxikuje, takze baby co ziju v mestach to pouzili aj na ocistu organizmu......a vraj to pomohlo. ved kukni temu o aloe 😉 vola sa to tusim pietie aloe vera k otehotneniu

ahoj matka 🙂

mata1001
2. nov 2009

betty ahoj neodpisala si mi vcera ze co alebo kto je ta mojziska...

aj ja so mpila aloe vera gel ale na imunitu a pomohlo mi to.je to super vec...aloe na otehotnenie nepoznam ale nehovorim ze to neexistuje.

bettynka222
2. nov 2009

mati to ten gel sa ma pit...on nie je konkretne na otehotnenie, to len ta tema sa tak vola 😀
neodpisala som ti? asi som bola troksu mimo. no je to cvicenie podla ludmily mojzisovej, kukni si temicku, tam ti babule poradia 😉

mata1001
2. nov 2009

boze betty ja som trdlo... 😀 uz chapem,bola som blondyna volakedy,to mam este z toho... 😀 😀 😀
ok idem najst tu temu kujeem 😉

bettynka222
2. nov 2009

😉

mata1001
2. nov 2009

betty kukla som.no neviem, neviem ci by sa mi to chcelo.ale uvidim... 😒
vy sa ako dlho snz?

lubka0506
2. nov 2009

je tu niekto??? 🙂

m.a.y.a.
2. nov 2009

ahoojte babenky, davno som neprispela 😠 ale v praci nemame dobry net a pada mi to stale tak si len citam co popisete a vecerom padnem od unavy a pc moc nevidim
co mate noveho?

lubka0506
2. nov 2009

neviem asi nič...ja mám len termín v GF... 😵

m.a.y.a.
2. nov 2009

noo ja som dnes dostala druhu mesku od potratu je mi dost na hovby ale som rada ze dosla zase nacas a zacala som brat vitaminky calibrum beby plan tak dufam ze rok 2O1O bude ten nas stastny rok !!! 🙂 🙂 🙂

m.a.y.a.
2. nov 2009

a kedy mas termin ?? este do vianoc stihate a co vam idu robit?

lubka0506
2. nov 2009

...neviem máme len prvú konzultáciu-19.11 sú tam dlhé čakacie doby.Mám z toho trošku strach...ale konečne sa to niekam pohne.

m.a.y.a.
2. nov 2009

luby neboj vsetko bude okej a mate to v PB alebo idete do MT ci ZA ??

lubka0506
2. nov 2009

...nie ideme do BA...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre