Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
12. nov 2009

aha tu si 🙂 🙂 🙂 ty si tiež z BB?

lubkabb
12. nov 2009

Mňa dr. Trška aj prijímal do nemocnice keď som krvácala, aj mi robil kontrolné sono pred kyretom. To posledné, podľa ktorého si už boli istí, že srdiečko nezačne byť ☹

m.a.y.a.
12. nov 2009

mata: neboj isto ostali 🙂 🙂

lubka 05: noo som z BB )))

flyangel
12. nov 2009

ahooj matka...spermie prezivaju 3-4dni takze aj keby ste sexik mali len pred troma dnami a ty by si mala dnes ovulku..nic sa nedeje tie zdrave spermie si tie 3-4dni pockaju a potom az zahynu a treba pustit novu partiu spermii 😀 😉

lubka0506
12. nov 2009

ano matka spermijky by ti mali zostat zo včera...tak aspon si poistená... a nejakého suseda nemáš? 😅

lubkabb
12. nov 2009

mata - nevadí, spermije prežijú až 3 dni v tele 😉 Zajtra to už len poistíte a o 2 týždne nám už budeš púísať o // 😀

lubka0506
12. nov 2009

ahoj fly 🙂 🙂

m.a.y.a.
12. nov 2009

lubkabb: to poznam mna tiez tak poslala moja gyndoska ale cakala som do posledneho okamihu ze sa mylila ale mala pravdu mne to potvrdil nejaky mlady fesak nieco ako sekundant mal ny menovke a este potom som ho videla na vizete ked sme mali v nemocke ale Trska bol fakt super aj nam prisiel vysvetlit co a ako bude pokracovat a co by sme mali potom robit a nerobit

lubka0506
12. nov 2009

ano vlastne ty budeš dalšia potenciálna tehulka 🙂

mata1001
12. nov 2009

baby mam otazku...moze byt ze dr nevidel na UTz ze som tehula?pozeral mi vajecniky ci mam vajicka a mala som ale mohlo sa to stat ze si to nevsimol?a ked je niekto tehu tak sa mu uz vajicka netvoria,nie?ale ja som mala mrchu ale iba 1,5 dna

m.a.y.a.
12. nov 2009

noo mata ty fakt cakaj riadne dialnice !!!! 🙂 🙂 mas to riadne poistene

lubka0506
12. nov 2009

može byt že si otehotnela aj pred mrchou a potom si mala 1,5 dna mrchu a on to nemusel vidiet...ak tam niečo bolo... 😉

lubkabb
12. nov 2009

mata - podľa mňa máš teraz ovu, to vajíčko čo ti tak pekne dozrievalo sa uvolnilo a tehula ešte len budeš.

m.a.y.a.
12. nov 2009

mata to je fakt velmi skoro, ja som bola v 5tt a nebolo nic vidno len vacok gestacny takze mohla si mat iba vysoku sliznicu alebo ani to nie len tak tam plavalo 🙂

mata1001
12. nov 2009

lubkabb bodaj by si mala pravdu o tych//

fly ahoj ako sa mas?

lubi506 mam suseda ale samych starych 😝 😝 😝 ale o bytovku dalej by aj bol jeden celkom schpny,bohaty a celkom pekny... 😀 😀 😀

lubka0506
12. nov 2009

baby je zvláštne že žena može otehotniet aj počas mrchy,ja som to počula...alebo pred nou ,alebo tesne po nej..

m.a.y.a.
12. nov 2009

a baby vyckavate kym nepride mrcha ci testuje skor?? mata hm?? ako to bude teraz?

lubkabb
12. nov 2009

no, je to zvláštne, ale môjho mm by som na sexík počas mrchy nenahovorila. Je zásadne proti tomu.

lubkabb
12. nov 2009

m.a.y.a. - mne už testovacie obdobie skončilo. Mala som z toho iba depky. Tak teraz radšej čakám a keď už fakt bude dlhšie meškať, tak potom testnem.

lubka0506
12. nov 2009

ani ja nie a nie je to po voli ani mne, aj ked som počula,že vtedy je sex lepší... 😝 blééé...aj ten moj je proti... maya ja testujem až pri meškaní...

lubka0506
12. nov 2009

lubi ja tiež ked nemusím nesiaham po teste...

m.a.y.a.
12. nov 2009

lubka05: tiez som tpo pocula ale neverim tomu ved ovulka trva par dni !! a kolegyna moja starsia nikdy v zivote pouzivala ochranu len plodne a neplodne a nikdy sa nic nestalo okrem toho ked chceli baby a to maju dvoch synov tak neviem ci to pravda

mata1001
12. nov 2009

baby take super je citat ze keby som bola nahodou tehu alebo hociktora je vidno z vasich prispevkov ze mi to tak prajete.ste strasne zlate....
maya ja uz netestujem lebo sa vzdy sklamem,ale pockam mrchu a ked nepride tak testnem.ale myslim ze pride lebo beriem lieky a vdaka nimpride na cas...
lubibb ani mojho by som pocas mrchy nenahovorila na snz a ani ja by som to nechcela...

m.a.y.a.
12. nov 2009

baby mate pravdu cez mrchu to je brutus my sme to niekedy skusali ale bol s tym problem vsade sama cerven a ze by to bolo nejake super ee skor ci nebude nejaky trapas !! ale uz neskusame 😀

lubka0506
12. nov 2009

no samozrejme" zo srdca ti to želám" aj ked ta poznám len z tej maličkej fotky a z nášho klábosenia... 🙂 😉

lubkabb
12. nov 2009

osobne poznám babu, ktorá otehu práve počas mrchy. Sa spoliehala na to, že vtedy nemôže otehu a potom sa musela rýchlo vydávať. Ale ma za muža doktora a má sa pri ňom fajn 😉

m.a.y.a.
12. nov 2009

baby ved sme tu preto aby sme sa podrzali !!! a kazda kazdej zelame aby bola tehulka 🙂 🙂

lubka0506
12. nov 2009

fuuuj...no možno by som si to ešte vedela predstavit v sprche... 😝 😀 😀 😀 inak nie...

lubkabb
12. nov 2009

mata - my tu predsa držíme všetky spolu a prajeme si to navzájom 😉

lubka0506
12. nov 2009

lubi to myslíš vážne? všetky chlpy sa mi naježili...ale aj mne to spomínala kolegyna že jej švagriná tak otehu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre