Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

ejasmeja
13. nov 2009

ja som tiez moc neverila Jonasovke, ale potom som to ratala spatne a si predstav, mne to sedelo! tak ktovie... skus aj nabuduce a maj sexik len tak, pre potesenie... 😉

ejasmeja
13. nov 2009

a mozno ti mrcha ani vobec nepride... 😉

lubkabb
13. nov 2009

ďakujem, pokúsim sa nestresovať, ale nie je to ľahké. K tým stresom mi pridáva ten môj potrat v apríli ☹ . Stále je tu nejaká pravdepodobnosť, že by sa to mohlo opakovať. 😔

ejasmeja
13. nov 2009

precitaj si tu spravu o mojej kamoske, ona nemala ziaden cyklus! ziadnu ovulku, ani mrchu! mala z toho strasne depky, uz si nepripadala ani ako zena... a po liecbe mala len anovulacny cyklus a predsa sa podarilo nakoniec celkom prirodzene...

lubkabb
13. nov 2009

ja si myslím, že príde...vždy keď som dúfala, že nepríde, tak prišla, len meškala potvora. Možno ked ju budem čakať, nedorazí.

lubkabb
13. nov 2009

A ako sa máš eja? Užívaš si tehotenstvo? Všetko v poriadku?

ejasmeja
13. nov 2009

skus na potrat nemysliet, lebo to ti nepridava na psychickej pohode, ja som mala velke rizíko, ze mi babo zomrie alebo sa mu nieco stane koli liekom, ktore som brala, ked som este netusila, ze som tehu, ale potom som si povedala, ze nesmiem stresovat, co ma byt to bude, bola som uplne kludna, pekne som cakala do poradne, obklopovala sa peknymi vecami a pozitivnym myslenim a to mi velmi pomohlo. viem, ze je tazke nemysliet na to, ale mne sa to podarilo a verim, ze aj tebe a ze budes mat to vytuzene babo! a bude zdrave, neboj 🙂

ejasmeja
13. nov 2009

tak zatial si uzivem nevolnosti, ale tesim sa, ze som aspon 5 kg schudla 😀 aj ked jem zdravo, vsetky vyiaminy, pestru stravu a tak... a snad je vsetko vporiadku. 20.11. idem do poradne, tak dufam, ze lieky mi babo neposkodili, ale nemyslim na to, beriem ho ako zdrave a verim tomu, ze aj je 🙂

ejasmeja
13. nov 2009

a mrcha ti uz kolko meska?

lubkabb
13. nov 2009

Ti poviem, že je veľmi ťažké nemyslieť na ten potrat...neviem, asi to ani nedokážem. Už na to nemyslím intenzívne, ale často si spomeniem. Možno to chce ešte čas. O mesiac by som mala termín pôrodu ☹ 2 týždne pred mojími okrúhlimi narodkymi (30). Mal to byť náš spoločný darček s mužom. A Vianoce mali byť krásne s miminkom. Pretop sa neteším na tieto Vianoce ale vôbec. Neviem, či ma chytí tento rok vianočná nálada.

lubkabb
13. nov 2009

a aké lieky si brala? antibiotiká?

mata1001
13. nov 2009

ejasmeja mozem sa opytat ake lieky si brala?

lubkabb
13. nov 2009

No dnes je 34DC, ale od potratu to mávam rôzne. Predtým som mala ako hodinky na 28DC a teraz kadejako - ale často aj 35DC.

lubkabb
13. nov 2009

mata - sme sa opýtali naraz 🙂

mata1001
13. nov 2009

aha vsimla som si 😉 😉 😉

lubkabb
13. nov 2009

väčšinou baby po potrate písali, že sa im upravil cyklus na pôvodný, tak neviem, prečo mne nie.

lubkabb
13. nov 2009

Len tie prvé 2-3 mali kadejaké. U mňa je to už 7 mesiacov divné.

mata1001
13. nov 2009

neboj lubi upravi sa ti to...nezufaj.kazdy je iny.niekomu sa to upravi hned niekomu nie.bud rada ze mrchu aspon mas ja ju bez liekov ani nedostanem... ☹

ejasmeja
13. nov 2009

Movalis a ten je v tehu absolutne kontraindikovany, hlavne na zaciatku ☹ aj na imunitu Isoprinosine, este som mala aj mykozu a zapal ucha z potapania, tak cosi vaginalne a do ucha nejaku mast, ktora sa tiez nesmie v tehu. na a v tehu sa nesmie ani potapat... lebo je to strasne nebezpecne pre babo. lenze ja som nevedela, ze som tehu... a tak hrozilo, ze mi dietatko umrie. najprv som bola v strasnom strese, ked som to zistila a lekar nic poriadne nevidel na ultrazvuku. tak som cakala na ten dalsi, ktory bol az o mesiac, ale som si povedala, ze uz to nemozem zmenit, iba ak k horsiemu tym stresom, tak som sa ukludnila, isla na UZV v termine a babu bilo srdiecko! ani som nemohla uverit! take stastie pri tych vsetkych negativnych okolnostiach... a k tomu este aj rozchod s partnerom... takze baby, nezufajte, netreba to nikdy vzdat 😉

mata1001
13. nov 2009

ejasmeja ved ty si vycerpala vsetky negativa co mozes absolvovat v tehu,lieky,mast,potapanie...
ale som rada ze je babenko ok...davaj si pozor na seba 😉

ejasmeja
13. nov 2009

ja verim, ze babo bude vporiadku, napriek vsetkemu

lubkabb
13. nov 2009

joooj, tak to si teda mala krušné chvílky. Ale ja verím, že budete v poriadku.

lubka0506
13. nov 2009

čaute 🙂 ja som zaneprázdnená...máme návštevu...ale ešte sem kuknem 😵 aký ste mali den???? ja pracovný... 😀

ejasmeja
13. nov 2009

dakujem Mata 🙂

ejasmeja
13. nov 2009

aj ja verim, Lubkabb 🙂 a verim, ze aj tebe sa podari otehotniet co najskor, vlastne vsetkym vam, ktore si to zelate! a drzim palce! vsetkych 20 a dalsich 20 babatkovskych 😀

lubkabb
13. nov 2009

baby, idete zajtra voliť?

mata1001
13. nov 2009

lubi ahoj vsak kde si...uz ta s lubkoubb vyckavame a ty nikde....

ejasmeja a v ktorm mes budete vediet ze co cakate?a uz vies mena?

lubkabb
13. nov 2009

Ozaj, čo mená? Ja som už mala vybrané - dievčatko Tatianka a chlapček Andrejko.

mata1001
13. nov 2009

lubi ja nejdem...

ejasmeja
13. nov 2009

mati, no mam iba dievcenske mena, aj ked kazdy mi tvrdi, ze to bude isto chlapec. este neviem, ci to budem chciet vediet dopredu, alebo sa necham prekvapit, ale ak by ste mali nejaku inspiraciu na chalanske mena, tak sem s nimi!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre