Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
17. nov 2009

cauko 🙂 ako sviatkujete? 😵

mata1001
17. nov 2009

ahoj no konecne niekto!!!!

lubka0506
17. nov 2009

čo robkáš? ja som prišla z návštevy... 🙂

mata1001
17. nov 2009

ja konikujem a pila som kavicku s maminkou.a chcela som nieco piect ale mamina ma predbehla tak robi makovo jablkovu strudlu. a chceme ist do cintorina.amm pojde cvicit tak zase budem len konikovat a kecat s vami...
a ty ako?co budes robit?

lubka0506
17. nov 2009

neviem budem oddychovat,mám navarené takže pozriem telku a budem koníkovat. Máš tam mamu? Alebo bývate spolu?

mata1001
17. nov 2009

ano byvame s mojimi rodicmi. zatial...

lubka0506
17. nov 2009

takže aj tebe je dobre tak ako mne... 🙂 ...zatial...ja som rozmýšlala,že urobím aspon bábovku akási som mlsná... 😀

mata1001
17. nov 2009

babovku mozem...sice ja mozem vsetky sladkosti.a vy byvate v dome?

lubka0506
17. nov 2009

ano bývame v rodinnom dome...s mm by sme chceli stavat,ale zatial nás nič netlačí a ani sa netisneme...takže je to ešte vo hviezdach...aj ja možem sladkosti,len keby to nebolo na mne vidno,akurát som sa natláčala snickers-kou 😀

mata1001
17. nov 2009

my by sme chceli aspon 3 izb byt ale este splacame auto.takze to tak skoro nebude.a mm teraz zacal pracovat lebo od feb bol nezamestnany.a ja chcem ist uz konecne na matersku tak fakt neviem.bodla by teraz nejaka vyhra...

lubka0506
17. nov 2009

to by nebolo zlé,nejaká výhra...mm pracuje na živnost,preto je stále preč...my sa zo stavbou nejako nenáhlime,pretože on je preč a ja by som tam trčala aj tak sama...a takto aspon ušetríme na nájme a na energiách...

mata1001
17. nov 2009

mas pravdu.
ale to nie je vyhra ked je stale prec....aspon v noci je doma? 😀 😀

lubka0506
17. nov 2009

ano je doma aj v noci ked príde z 10dnovky... vieš čo som naštvaná,chystám papiere do Blavy a nemožem nájst výsledky spermiogramov mm a viem že som ich mala v stolíku a už ich tam nieje...idem hladat,neskor sa stretneme...pa 🙂

mata1001
17. nov 2009

ok tak hladaj.urcite ich najdes.ved take dolezite papiere by si predsa nevyhodila.urcite ich dakde mas....pa

ejasmeja
17. nov 2009

ahojte! zas som netrafila? 😕

ejasmeja
17. nov 2009

no co uz... ja uz zajtra musim do prace, taaaaaaaaaaaaaaaaaaak sa mi nechce! ☹
este ze dnes dostanem male "povzbudenie" v podobe dobrej vecere vo vybornom podniku. dievcata, ak budete niekedy v PO, odporucam Dubrovnik v OD Max a morcacie rezne Croatia! mnaaaaaaaaaaaam! 😝

ejasmeja
17. nov 2009

a k tomu americke zemiaky! 😉

majuska7979
17. nov 2009

ahojte baby 😉

makda
autor
17. nov 2009

ahoj babule 🙂. tak ste tu toho vcera riadne popisali 😀 . co inak, ako sviatkujete? ja stale v posteli, ale uz ma to tam nebavi 😠 . Nastastie uz nemam teploty, len ma strasne hlava boli, mam ju plnu nadchy 😖 . Zajtra idem na kontrolu, tak uvidim, co na to lekarka.

ejasmeja
17. nov 2009

ahoj Makda, mala si chripku? ja som prave iez marodila, 2 tyzdne a zajtra do prace, ach jaj ☹

ejasmeja
17. nov 2009

majuska, si tu nova, vsak? vitaj! 🙂

majuska7979
17. nov 2009

no nova 🙂 baby ma tu vcera pozvali lebo som nemala s kym kecat 😉

ejasmeja
17. nov 2009

tak ja letim na tu veceru, papa!

ejasmeja
17. nov 2009

maji, v akej teme si bola?

ejasmeja
17. nov 2009

mozme pokecat, ked sa vratim, pa

majuska7979
17. nov 2009

ok 😉 to dobru chut 😉 😉

makda
autor
17. nov 2009

eja nie, nemala som chripku. len nejaku virozu, ale aj s teplotami 37,5 ☹. a tebe co bolo?

majuska vitaj 🙂. citala som, ze mas len 24 rokov, ale to vobec nevadi, hlavne, ze sa tu budes citit dobre (dufam) 🙂 😉

majuska7979
17. nov 2009

jasne uz sa citim dobre, hlavne ak baby robia chutky s jedlom a ak mam pradznu ladnicku 😀 😀 😀 😀

makda
autor
17. nov 2009

no ved som citala, co ste to tu vcera pisali. kazda robila chute s niecim inym 😀 . citala som ,ze si v zahranici. kde, ak sa mozem spytat? UK?

mata1001
17. nov 2009

ahojte uz som tuuuu.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre