Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

m.a.y.a.
18. nov 2009

lubkabb po akom case ste tehu?? a tu kyselinu papas az teraz ci uz predtym ?

mata1001
18. nov 2009

lubi ja si kupujem rapidclear.myslis ze mam pockat?a a dokedy?

ejasmeja
18. nov 2009

uz som sa najedla... ach, mnaaaaaaaaaaaam! to bola dobrotka! len skoda, ze sa do mna teraz tak malo vojde! 😀

lubkabb
18. nov 2009

kyselinu papám od mája - začala som ju papať hned po potrate. + E, C a posledný mesiac som užívala Sarapis - ten mi veľmi pomohol. Prvý krát som mala plodný hlien a asi aj za ovulku vďačím jemu.

m.a.y.a.
18. nov 2009

lubka jasne zatial potichucky, chapem ale ten krasny pocit ze vidis // je super co??

ejasmeja
18. nov 2009

mati, ja som mala tiez rapiclear a ukazal mi taaaaaaaaaaaaaku ciaru asi po 1 sekunde, ze som skoro odpadla od stastia 😀

lubkabb
18. nov 2009

no, to teda je 😵 😵 😵

lubkabb
18. nov 2009

hlavne keď ma už išli liečiť na neplodnosť.

m.a.y.a.
18. nov 2009

ejasmeja: vidim ze aj ty mas 14tt nooo pekne sa nam to tu tehulkuje baby 🙂 🙂 len tak dalej a teraz mata je na rade co?? mata hm?? kedy testujes??

lubkabb
18. nov 2009

maťa - skús počkať aspoň na 12 DPO, aby si zbytočne nebola sklamaná a nevyhadzovala testy do koša.

ejasmeja
18. nov 2009

lubi, som ti vravela, ze priroda zariadi... a inak mala som taky tusak, ze si vtom, este ked mse si pisali, ze mas oneskorenu ovulku, uplne na zaciatku, len som to nechcela zarieknut, tak som ti nic nevravela 😀

m.a.y.a.
18. nov 2009

baby nejako ste vela popisali od stvrtku normal nestiham citat !!! mojmu mm dost vadi ked si pisem s vami a nevenujem sa jemu tak som nemala kedy a teraz si odbehol tak som tu 🙂 🙂

mata1001
18. nov 2009

ejka aj chceeeemmmm taaaakkkkeeeee dve velke tucne chutnucke ciary!!!
a dokedy mam cakat s tym testom? hm?

ejasmeja
18. nov 2009

maya, no ja si myslim, ze mam troska viac ako 14 tt, lebo to sa tu rata od poslednej mrchy a ja som tu poslednu mala iba slabunku, kratucku a uz som bola tehu, to som si ista... a aj UZV ukazal, ze babo je starsie. ale v piatok si o tom chcem este pohovorit s lekarom. aby mi to potvrdil podla UZV

lubkabb
18. nov 2009

m.a.y.a. - no aj ja som tu väčšinou, ked je mm v práci ako teraz. Ale nie že by mi bránil, len aj on chce klikať na internete. On má svoje on line hry. Som mu naznačila, že by som si na 30-ku priala notebook. Ale je to dosť drahý darček, tak asi z toho nič nebude.

ejasmeja
18. nov 2009

tak ja som cakala dost dlho na tucne tmave ciari mati, lebo som este vtedy netusila, ze som tehu, ale taaak som sa tesila, ze az! som chodila jek vyskerena opica 😀
a sa mi tak zda, ze existuje testik, co odhali aj skorsie tehu, ako po 10 dnoch, len netusim, ako sa vola, skusa sa opytat v lekarni

mata1001
18. nov 2009

mayka ahoj stratena...no citaj nam tu bolo veselo...
ale kludne ma mozes predbehnit s tymi // ja vam doprajemkazdej jednej...dufam ze aj moj cas sa krati a budem tehu...

lubi tak pockam.bude to tak lepsie.aj ked nerada si robim testy lebo potom som sklamana.

lubkabb
18. nov 2009

ale ináč je to riadna náhoda, my sme mali sexík 3 dni pred ovulkou! O-3 deň a potom už od vtedy nie, lebo mm bol unavený, potom mňa pobolievalo bruško, som čakala mrchu 😀

ejasmeja
18. nov 2009

hehehe! Lubi, ja som tusila, ze ti mrcha nedojde a ze budes tehu 😀 juuuuj! sa tesiiiim! 😀

m.a.y.a.
18. nov 2009

eja: tak to je super ze je uz vacsie 🙂 a kolko to je dost dlho cakanie na // ?? ci som zvedava ?

lubkabb: u nas je to tiez tak ja nemozem s vami pisat ale mm hned surfuje online ale nejdem sa hadat pockam kym niekde zdrhne alebo ide makat 😀 😀

a o tom testiku co ukaze skor som pocula a dokonca mi ho v lekarni raz ponukali ze ci chcem pred mrchou alebo po vynechani mrchy testovat?, treba sa opytat !!

mata1001
18. nov 2009

babbyyyyy teraz som sa dotkla mojich bradaviek(ze mojich? jasne ze su moje ja blba 😀 😀 ) a bolia ma auuuuu

lubkabb
18. nov 2009

mata...mňa nebolia bradavky ale celé moje prsia 😀 😀 😀

m.a.y.a.
18. nov 2009

mata: si jasna tehulka !!! ani netestuj ja som tiez mala prve take priznaky ze som nemohla ani na bruhu lezat mi vadila moje prsia 😀 😀

ejasmeja
18. nov 2009

maya, ja som si test urobila, az ked mi dalsia mrcha meskala 19 dni! a to som uz pred tou poslednou, tou slabuckou bola tehu, cize odhadom som bola mesiac tehotna, ked som si robila test a ciarka tam bola okamzite! vobec som nemusela cakat 20 ci 40 minut, ako pisal test, ale bola v tej sekunde, ako som to okvapkala. uplne nie ze ciarka, ale ciarisko! 😀

mata1001
18. nov 2009

lubi ale teba uz mozu boliet lebo si tehu,ale ja nie som,aspon nemam dokaz.
mayka cmuuuuuukkkkk mam vas rada....

m.a.y.a.
18. nov 2009

no baby dnes je ti veeeeelmi pozitivna naladka a hned mi je lepsie pri vas 🙂 🙂 ja som bola dnes na zubnej chirurgii a rezali mi lico z vnutra nemozem ani jest ani pit ani sa bozkavat ☹ ☹ som normal znicena a usta ma bolia ale vase spravicky ma mooc potesili 🙂 🙂 tesim sa s vami

ejasmeja
18. nov 2009

lubi, aj mna boleli cele prsia a obcas este aj teraz bolia, ale uz nie tak, ako na zaciatku, nastastie! 😀

ejasmeja
18. nov 2009

mayi, mne vysekavali zub, bolo to desne, ale prezila som a uz ma aspon netrapi, neboj, to rychlo prestane boliet 😀

m.a.y.a.
18. nov 2009

eja: noo viem si predstavit tu dialnicu 😀 😀 ja som ju tiez mala a len co som docikala tak vybehla a veru ani som necakala ako pisu 3min 🙂 super pocit dufam ze to aspon este raz zazijem

ejasmeja
18. nov 2009

ty uz mas jedno babo, mayi?
urcuíte to zazijes 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre