• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Mirka ahoj, no ako si zvldála vypiť tú sladkú vodu? :fearful:
11. feb 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tehulky a snazilky !!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maminka Adulka, gratulujem ako sa máte ?
Ahoj Mirka
11. feb 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj janka, mame sa fajn, teraz spinkame, ale neviem dokedy, tak teraz tu nieco hladam na nete, lebo treba vela veci vybavit a prisla som Vas pozriet aspon na skok :slight_smile:
a ty ako?
11. feb 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulka ahoj no ako??? vrav ako sa cítiš, čo Alex a tak...Sme zvedavé :grinning:
11. feb 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej terez, ty uz tam mas 8tt, ako sa citis, ranne nevolnosti uz prepukli :confused:

citim sa fajn, len cele telo ma boli ako zbitého psa, kedze som nemohla velmi sportovat pocas tehu, tak teraz mam svalovicu asi vsade, ale aspon budem mat s Alexa bicepsy aspon, ze to zacina takou malou vahou :grinning:
11. feb 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulka a nejaké fotky nám nepošleš? :wink:
11. feb 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akurát som do albumu hodila pár :wink:
11. feb 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak som vas precitala a idem vam napisat moj dnesny stav.
tak rano som vstala o siedmej, lebo som bola objednana na osmu na krv. hned som sla do kuchyne a zarobila "super"drink. fuuuuuj, baby, to je take hnusne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: ak by aj porod nebol taky strasny, tak neviem, ci budeme mat hned druhe mimi, lebo toto bolo hrozne. nezvladla som to vypit na jedenkrat no a to bola chyba. potom ma riadne nadrapovalo (terez, spomenula som si na teba, ako ti byva zle), aj slzy som mala v ociach. potom som sa sla umyt a obliect. a fest sa mi tym grgalo. no proste hruza. pred osmou sme isli s jankom k doktorovi. bolo tam kopec ludi, tak som ani nesedela, ale nastastie ma zobrali tak do 5 minut dnu. tam mi sestricka zobrala krv a sla som k dokimu. ten mi spravil sono, malicka ma 900g, srdiecko jej bije ako zvon 146/min. norma je do 150, tak sme ltt v norme. ale vsetko je ok. a pohlavie sa tiez nezmenilo :grinning:
cez vikend sme boli v sobotu na vylete, presli sme sa trochu po jankovom polovnom reviri. je tam jedna studnicka, tak sme sli k nej. kazdych 15 minut sme si sadli, lebo ja som funela ako slon. :dizzy_face: ale zas to bol aj trochu stupak, tak to bolo asi tym. a v nedelu sme isli k tomu svokrovi na obed, boli sme sa potom prejst po sliacskych kupeloch a na kave v hoteli kaskady, co patri konarikovi. a potom sme isli domkov. unavena som bola ako kon a to som si doniesla domov este nejaku robotu, tak som nad nou klipkala ocami.
jaaj a este par zazitkov z vikendu. pred par mesiacmi mi svokor doniesol maskacove gate, kt.som musela mat maximalne stiahnute, aby mi nepadli. odvtedy som ich nemala nikde oblecene, lebo nebolo kde a tak, ze ked ideme na turistiku, tak si ich obleciem. a neviem, co je to za latku, ale ona sa za tych par mesiacov akosi zbehla a ja som ich nezapla, aj ked sme ich uplne povolili :grinning:
a vcera som sa holila tam dole a to vam bol problem. vobec som sa nevidela. tak mi janko musel pomahat. ja som bud tehotna, alebo riadne priberam :grinning:
inak ahojte vsetky :slight_smile:
11. feb 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adulka. idem kuk tvoje foto :slight_smile:
11. feb 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, malicky je krasny :dizzy_face:
11. feb 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj mirka, no super vikend si mala :slight_smile:
aj ja by som tak strasne isla tiez von, ale musime pockat este nejaky ten den :sweat_smile:
z toho holenia si nic nerob, ja som to robila tiez ako sa zadarilo, obcas otrhana ako kura, ale aj teraz pred porodom som sa holila asi v pondelok a uz ma potom neholili. :wink:
11. feb 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeeeeej adu malicky je taky zlatucky... na spapkanie... :dizzy_face:
11. feb 2008 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulka malý Alex je úplne nádherný :dizzy_face: A dobrý je? Veľa spinká aj papá?
Mirka teda na tú sladkú vodu sa vôbec neteším :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja sa z nej možno aj pogrckám :sweat_smile: A teda no neviem ale svokor ti mal doniesť asi väčšie číslo nohavíc :grinning:
11. feb 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Terezka, je dobrucky, zatial :sweat_smile: , len si musi trosku zvyknúť na tmu a ze v noci sa spinka, ale aj to bude, a papa riadne, sice vzdy desat krat pri tom zaspi, takze kojime hodinu, ale je to v pohode :wink:
11. feb 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pahu presne ideme odznova spolu... :wink:
11. feb 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulka a ty sa po pôrode ako cítiš? Bolí ťa to tam? A pôrod...? :sweat_smile: Vieme aj od Pahu nejaké veci, lebo nám písala čo si jej povedala keď ste spolu volali, ale ak Alex teraz búva tak nám môžeš aj ty popísať nejaké zážitky :confused: A dať možno aj rady pre ďalšie ktoré budú rodiť :confused:
11. feb 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, to s tym holenim je fakt sranda. ale ja som muzovi povedala, ze odteraz ma holi on, aby sa naucil :sweat_smile:
terez, ale ja raz do tych nohavic schudnem, teda dufam :dizzy_face:
11. feb 2008 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som zvedavá čo mne povie môj Marek keď ma bude musieť holiť :sweat_smile: Ale to dá pozor, on je dôsledný na také veci :grinning: Ja sa viac bojím keď mi bude strihať nechty na nohách :sweat_smile: Ja mám také maličké prsty a nechty ešte menšie to budem veru tŕpnuť aby to nepototo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak som konecne po takmer 2-och hodinach dosla do roboty :astonished: vlaky meskali a niektore boli zrusene. tak som taka z toho vystavena, ze by som rovno mohla ist aj domov... :grinning:
tak si vas precitam onedlho a potom sa zase stavim. idem na nejake ranajky. odpadavam od hladu....
11. feb 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez, vidis, nad tym som este neuvazovala. zatial si striham nechty sama, ale uvidime, co bude casom. :slight_smile:
11. feb 2008 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka ahojky a dobrú chuť ti prajem :slight_smile:
Mirka ja som nad tým už uvažovala, si pamätám ako ocino strihával nechty mamine pri mojich dvoch najmladších súrodencoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :grinning: ja mam ten isty problem uz nezapnem nohavice a aj tehot. riflove saty uz ledva zapnem som ako robot :dizzy_face: a mirka s tymi nechtikmi si starosti nerob my sme 34 tt a vsetko si robime sami dokonca si ich striham v tureckom sede sa mi nasi smeju ze ako to dokazem :sweat_smile:
11. feb 2008 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matka. ja si z toho nerobim hlavu, len som nad tym vobec nerozmyslala a teraz ma terez na to upozornila, tak musim manzela na to pripravit :dizzy_face:
ahoj zuzka :slight_smile:
11. feb 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu opäť na skok :slight_smile:

terez: o 6:05 mi odtiekla voda...9:30-45 začali kontrakcie...11:00 ma bali na sálu a 11:20 bola Natáka na svete...takže pôrod bol taký rýchly, že až..samozrejme som neskutočne rada, ale tie posledné kontrakcie.....bola som pripraveá na bolesť ale toto....no každopádne výsledok stojí za to.

a inak aj ja som sa čudovala, že maličká nie je "pomačkaná" :sweat_smile: :grinning: ...je to krásne bábo.....a líčka má ako škrečok :grinning: :grinning: :grinning:

a ešte:
adulinka......tááááááááákto zo sdiečka GRATULUJEME
11. feb 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj snoopy. to si mala super rychly porod :slight_smile: este raz gratulujem k natalke
11. feb 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je take mile ked sa bavite o strihani nechtov, ved mozno vam brusko ani nebude zavadzat..
Aj ja chcem...
11. feb 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snoopy teda si to zvládla naozaj úplne super, taký rýchly pôrod je snom asi každej ženy :slight_smile:
11. feb 2008 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som tu zas :grinning:
Ahoj Adu :grinning: Aký bol víkendík? Prvé kúpanie sama? :wink:
11. feb 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru snoopy to si mala uplne super, take sup sup... :wink:
Malicka je velmi krasna, po kom asi... :dizzy_face:
11. feb 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok