• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
Pahu, dobre teda, to mi odlahlo, ked si aj makkým.. :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No ja uz pomaly koncim, drahy ma vynimocne caka a berie domov... :wink: :slight_smile: :slight_smile: Az zajtra si pôjde do Nemecka, tak aspon raz nejdem domov busom.. :sunglasses: :wink:

Tak pekny zvysok dna, ahojte zajtra babušky.. :wink: :grinning: :sunglasses:
25. feb 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky tak porada skončila pred 5 minútami a ja tu budem ešte nejakých 13 minút s vami :grinning: Ale aspoň som si vybojovala niečo svoje na tej porade, to ma veľmi teší :slight_smile: Ale ma riaditeľ nepotešil, keď povedal že porada bude bývať takáto raz týždenne a vždy na inom stredisku a ja musím tam vždy chodiť robiť zápis :sweat_smile:
25. feb 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa nellie. pekny zvysok dna prajem :wink:
no vitaj spat terezka. tak ani si sa nenazdala a ides uz pomaly aj domkov. rychlo to dnes zbehlo, nie? :wink: a co si si vybojovala?
25. feb 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka, aspoň sa poprechádzaš, či nie? :grinning: A bola to nuda? My sme sa tu nenudili, prečítaj si predošlú stránku :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2008 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzka napíšem ti to zajtra, lebo teraz už všetko balím :grinning: Ale v podstate som spokojná s mojim výsledkom :grinning:
25. feb 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vobec vas nestiham :pensive: precitam vas dnes vecer doma. papa vsetkym, kt.uz odisli a kt.este len odidete. ja som tu tak do stvrtej - pol piatej
25. feb 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre kočky tak idem, zajtra som tu ráno zas pred 6-tou tak si prečítam čo ste všetko popísali :grinning:
25. feb 2008 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka, ja som tu do 16,30 a ani minútku navyše. Musím ísť domov upratovať :grinning:

Pa Terez, Pa Nellie :wink:
25. feb 2008 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa terezka zajtra :wink:
mirka, tak dufam, ze nebudes moct dlhsie, oki? :pensive:
25. feb 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mirka a nemohla by som ti tam poslat nejaky virusik do tvojho PC, aby si si mohla ist domov vylozit nozicky? :zipper_mouth: :dizzy_face:
25. feb 2008 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teda už ste všetky odišli, tak pa, ja idem o pol hoďku :grinning:
25. feb 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este tu pahu. ale dufam, ze mirka je uz na odchode alebo uz odchadza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja este 1 a pol hodiny, ale sa mi xce tak straaaaasne spat... :unamused:
25. feb 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zazi vydrž, to už nie je veľa :wink:
25. feb 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty uz pomaly aj belis, ze? ja som si zatial lupala pomaranc a teraz ho jem. nech mi cas rychlejsie zbehne a nech nezaspim :grinning:
25. feb 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, zuzi, zatiaľ nebelím ale balím už o chvíľku :grinning:
25. feb 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pahu, tak vidis. v poslednom case vymyslam nejake nove slova. aj terezku pravidelne vzdypremenujem, ked jej poprehadzujem pismenka v mene. ach jaj... hlavne, ze sa stale chapeme :grinning:
25. feb 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zazi a spájaš slová dokopy :grinning: :grinning:
Teraz sa už radšej rozlúčim, idem sa pobaliť a domenko :grinning:
25. feb 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa pahu. ja uz len hodinku :wink:
25. feb 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pa a nech ti to rýchlo utečie :grinning:
25. feb 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja balim. papa zajtra kocky :wink:
25. feb 2008 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby!
Dobré správy: máme nakúpený nábytok do detskej, ale postieľku sme kúpili inú (nie tú ktorú mám v albume) - ale oveľa, oveľa krajšiu! :grinning: A podľa lekára Réka je už otočená hlavičkou dole, tak sa pripravujeme na hladký bezproblémový prirodzený pôrod. :grinning: Máme už aj zmluvu na odber pup. krvy, už sme aj zaplatili zálohu.
Zlá správa: naše eurookná do detskej a do kuchyne ešte stále nie sú hotové, hoci náš dom je už úplne rozbombardovaný, lebo sme všeko pripavili na výmenu okien a malovanie. Nakúpili sme materiál a ja som v rámci tehu cvičenia nanosila tehly do izby (samozrejme som ich nosila po jednom a robila som si prestávky) - za čo ma svokra prekne sprdla a sprdla aj môjho manžela že mi to dovolil. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja som sa nakoniec rozplakala, lebo teraz vôbec hádky neznášam a aj tak som kvôli tým oknám úplne vynerváčená... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak nám držte palce, že keď prídem o dva týždne, tak nech už máme všetky tieto práce za sebou a potom vám ofotím našu novučičkú detskú izbu! Zajtra ešte pridám nejaké fotky, aj fotky bruška, ale teraz sa mi už nechce, som unavená. :sweat_smile:
25. feb 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko fešandy, tak som si prečítala čo ste tu včera všetko popísali :grinning: A s vami je veru fakt riadne veselo :grinning:
Kiluška ahojky, no po dlhšej dobe som rada že si sa ukázala :wink: Ja ti nejdem vravieť že si nemala nosiť tehly, lebo ja by som ich určite tiež nosila :sweat_smile: My sa máme inak fajn, akurát náš drobec dáva o sebe pravidelne vedieť že je v brušku lebo moja prvá cesta ráno väčšinou vedie priamo na wc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale potom je už dobre :slight_smile: Teším sa na tvoje fotky, určite všetko pekne pofoť, nech sa môžme kochať a inšpirovať :slight_smile:
26. feb 2008 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky babulky :sunglasses:
26. feb 2008 o 07:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Ann, už si v práci? Ja som dnes vstávala zas o 4:30 tak budem celý deň možno hotová ak sa nejako nepreberiem :sweat_smile: A večer zaspím zas tak rýchlo že ani nebudem vedieť kedy :grinning:
26. feb 2008 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojky terka..ano moja uz som v robotke...jaaj ci sa dobre hajinkalo....sa mi ranko tak nechcelo vstavat.... :unamused:
26. feb 2008 o 07:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a som totalne grogy...vcera sme cele poobedie behali so svagrinkou po obchodoch....bolo fajn ale aj unavne..... :sweat_smile: co uz clovek starne.......uz nemam taku vydrz ako kedysi :grinning:
26. feb 2008 o 07:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annavi ani mne sa nechcelo vôbec vstávať :sweat_smile: Ale uvidím ako bude v robote a možno si na piatok vezmem aj dovolenku aby som mohla byť spolu s manželom :grinning: Včera som mu to navrhla a reagoval úplne normálne :grinning:
A ešte chcem aj Mirku prehovoriť na nejaký oddych :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pomôžeš mi?
26. feb 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terka ja uz tiez v piatok nejdem do robotky...vo stvrtok popoludni spravim malinku rozlucku s mojimi najmilsimi kolegami a v piatok uz do robotky nejdem....by mi aj bolo viac smutno......drahy dojde v piatok pred obedikom..nabalime auticko a hajde do TN..... :sweat_smile:
no samozrejme ze ti pomozem Mirku nahovorit na oddych....ved sa musi šetrit.... :slight_smile: :wink:
26. feb 2008 o 07:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Annavi super som rada že mi pomôžeš :slight_smile: A tú rozlúčku robíš v práci alebo idete niekde vyraziť?
26. feb 2008 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok