Prípravy IV

adulina
21. dec 2007

neviem co sa stalo s nasimi pripravami III, ale neda sa listovat, tak skusim zalozit nove pripravy IV, dufam, ze budu uspesnejsie ako tie predosle a preventivne Vam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak hor sa sem lebo Kilka nam o chvilu odide prec

pahu
10. mar 2008

http://www.adriadatabanka.com/ubytovani/italie/...

Tu sa skúste na to mrknúť, dúfam že sa to podarí otvoriť 😀

Ideme vo štvrtok doobeda, lebo o 16,00 sa m,usíme dostať hore poslednou lanovkou 😉

zaza_na
10. mar 2008

pahu, vsak to je co nevidiet. uz balis? 😝 ja by som uz asi bola aj zbalena 😀
krasne je tam 😵

pahu
10. mar 2008

Zazi, ja viem, ja dnes začnem žehliť, zajtra má manželov dedko meniny a v stredu sa pripravíme, vo štvrtok ráno dobalíme a vypadneme 😀

zaza_na
10. mar 2008

pavli, a na kolko vlastne idete? a ako cestujete? my ked niekde ideme, tak ja zvycajne vsetko pobalim, inak by sa moj manzel balil 10 monut pred odchodom 😀

pahu
10. mar 2008

Zazi, ideme od štvrtku do pondelku, to je myslím 5 dní 😉 Jasnačka že budem naháňať ja jeho s balením, však uvidíme, podľa mňa sa aj tak budeme baliť až ráno 😀

zaza_na
10. mar 2008

pahu, to by bolo pre mna prilis stresujuce 😉 on uz vie, aka som ja nervozna, ak nieco robime na poslednu chvilu. neznasam to 😀 raz, ked sme isli domov, som bola uz tyzden pred odchodom takmer komplet pobalena... ja si rada porozmyslam, co vziat a mnoho veci ma napadne postupne a niektore zase nakoniec nevezmem 😝
tak dufam, ze budete mat super pocasicko 😵

pahu
10. mar 2008

Zazi ďakujem, teraz už asi pádim domov, idem tancovať so žehličkou pri doske 😀 😀 😀

zaza_na
10. mar 2008

papa pavli. pekny zvysok dna, aj ked pri zehlicke. dobre si zatancuj 😀

zaza_na
10. mar 2008

idem aj ja kocky. papa zajtra. ale asi tu uz nik nie je. mirka? dufam ze si uz doma... 😒

jankabelka
11. mar 2008

Dobré ránko kočky 🙂

mirka20
11. mar 2008

dobre ranko 🙂
ja som vcera odisla z roboty uz o pol stvrtej, lebo nam volali z predajne nabytku, ze nam dosla komoda a nocne stoliky, tak sme isli po tom.
neviem, ci sem dnes pridem castejsie ako vcera, ale budem sa snazit. ak nie, tak prepacte

pahu
11. mar 2008

Ahijček 😀

jankabelka
11. mar 2008

Ahoj Mirka a Pahu 😉

bianka30
11. mar 2008

ahojte, dobre ranko prajem... Pahu taliansko sa uz blizi ze?

pahu
11. mar 2008

Blíži sa nám, včera sme ešte čosi prali, ja požehlila, dnes ideme k dedkovi, má narodky a zajtra pobaliť a vo štvrtok vypadnúť 😀 😀 😀

bianka30
11. mar 2008

super, az na to zehlenia, to je vec, ktoru pokial nemusim nerobim....

zaza_na
11. mar 2008

dobre ranko 😉
vidim, ze dnes tu bude zase trosku tichsie. ale to neva. mirka, ja to chapem, ze na nas nemas teraz tolko casu. som len rada, ze vcera si nekoncila zase nejako neskoro, ale praveze aj skor 😀

pahu
11. mar 2008

Ja som tu, ale dorábam všelijaké vecičky 😀 A o 10,00 mám poradu 😉

zaza_na
11. mar 2008

pahu, uz sa ti schyluje k porade. ja prave ranajkujem 😀

mirka20
11. mar 2008

ahojte 🙂 prave obedujem, tak som sem nazrela, ale tu je akosi ticho.
pisala mi terezka, ze uz je uplne v poriadku, ale ze jej byva casto zle aj cez den. zajtra by mala mat pristup na net, ale az vecer, tak sa tu ukaze 🙂
ja som pridala foto nasej novej komody, kt. vcera manzel poskladal, tak som sa moc moc vytesovala. uz mozem zacat prat a zehlit vecicky, len nemam bohuzial cas, takze to bude musiet pockat kym neskoncim v robote 😝 viete aka je krasna. a presne sa nam hodi k posteli. sme mali trochu obavy, ze sa netrafime farbou, ale trafili sme sa 😵

mirka20
11. mar 2008

ozik, som vam zabudla odovzdat pozdravenie od terezky. takze terezka vas vsetky moc pozdravuje 🙂

mirka20
11. mar 2008

tak ja idem opat pracovat. papa

pahu
11. mar 2008

Mirka, peknú máte komodu 😀 Aj mne by sa zišla keby som už bola tehu 😀

henrieta76
11. mar 2008

ahojte

zaza_na
11. mar 2008

mirka, peknu ste kupili 😉
ja obed este nie, to ja az tak za hodinku. pavli, vsak aj ty uz budes onedlho kupovat 😉
ahoj heni, ako sa mate? 🙂

pahu
11. mar 2008

Už som aj napapkaná 😉
No ale dnes nám to tu pekne viazne... 😒

zaza_na
11. mar 2008

veru, viazne to tu riadne. ja som bola trochu zaneprazdnena - davala som si dokopy nejake papiere. a teraz obedujem 😀
ani terezky niet, ani mirka, ani nellie a andulla, zabka a kila... a tak dalej...

pahu
11. mar 2008

Zazi, ja dobieham pár dní, keďže som bola na koníku závislá, než mi prišla mrcha 😉 Ale už je to fajn, teraz sa zapodievam fotkami zo stretka so snažilkami 😀 Idem urobiť ďalší albumík 😉

zaza_na
11. mar 2008

pahu a mas tu ten album, na koniku? 😉

pahu
11. mar 2008

Zazi, už je tam, klikni mi na môj fotoaparátik 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre