• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prípravy IV

20. mája 2008 
uz som kukla. tolko bab sa tu pohybuje, ze okrem teba nikoho nepoznam :grinning:
boli ste len styri? my sme si tiez robili stretko Junoviek a prisli tri babenky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
pekne ste tam zapozovali teda :dizzy_face: kocky ste vsetky :sunglasses:
11. mar 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zazi :wink: To sme z témy Grafy BT a diskusia :dizzy_face: Tam sú tiež strašne fajn babule a keď je tu ticho, tak sa mrknem tam :grinning: A ďakujeme, však sme vedeli že to potom zverejníme :grinning:
11. mar 2008 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz na dne koncim kocky. dufam, ze tu uz nikto nie je :grinning: papa zajtra :wink:
11. mar 2008 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face:
tak opat dalsi prac.den pred nami :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes sa opat ukazem az okolo obeda, tak zatial papa
12. mar 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekne ranko prajem... :wink:
12. mar 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajojte bambulky..ako moje???
12. mar 2008 o 08:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ahojky...Konecne ze sa aj ukazes...Ty asi stale snazilkujes... :wink: :wink:
12. mar 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky zabka..ale moja..kdeze snazilkujem..."zarezavam " v novej praci....a tak nemam cass vas ani kuk ....ale dnes sa uz da...
snazilkovat nesnazillkujeme pretoze chodim taka unavena z novej robotky..ze nieco navarim a padam do postele... :sweat_smile:
ani neviem kolky DC som dnes...a mrcha asi aj meska....no viem ja? :sweat_smile:
12. mar 2008 o 08:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis to mozno si uz aj tehu... :sweat_smile: ....Takze mas toho vela v novej praci?
12. mar 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :wink:
ako sa dnes mavate? mirka, kedy si vcera odisla? :slight_smile:
12. mar 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zuzi :wink:
12. mar 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babuľky :grinning:
Ako sa dnes máte? Ja už pomaly začínam baliť :grinning: Juuj, len aby nám tam nepršalo,... Snežiť môže, ale nie pršať.... :angry:

Annavi, to je fajne že si sa takto dokázala odreagovať :grinning:
12. mar 2008 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pavli, neboj. prsat nebude. budete mat urcite krasne pocasie :wink: a dnes este robis?
12. mar 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zazi robím :grinning: My tam totiž musíme prísť tak, aby sme chytili poslednú lanovku o 15,30, ktorá nás vyvezie hore, lebo ináč sa tam nedá dostať :wink: Vyrážame asi zajtra ráno okolo 9,00, dáme si zrejme niekde obed...a tak... :wink:
12. mar 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj ale ti zavidim ja by som tiez rada niekde vypadla...
12. mar 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kočky :slight_smile:
ako sa tu mávate? pahu ty sa máš, že ideš na lyžovačku, ja síce neviem ani ako vyzerajú lyže :sweat_smile: , ale taká dovolenka by padla :wink:
12. mar 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru adu. a podla obrazku, co poslala pahu, to tam vyzera uplne nadherne. sla by som tam, aj ked sa neviem lyzovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi, ani nehovor :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Vy dve sa ako mate? Meno este stale nie je jasne :confused:
12. mar 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
teraz tu nik nieje ked som tu, no skoda :frowning2: tak zas niekedy inokedy ahojte a drzte sa
pahu peknu dovolenku :wink:
12. mar 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je tu uz opat obed, tak som tu :dizzy_face:
ahojte vsetky, co ste tu uz davno neboli :slight_smile:
adu, ako malicky? uz ste si nasli svoj rezim?
pavli, hned by som sla s vami. ja mam toho opat kopec, ale dnes sa mi extremne nechce. uplna nechut do vsetkeho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zuzka, vcera som opat odchadzala normalne o stvrtej, len som sa nestihla ani pozdravit, lebo som si neuvedomila, ze su styri hodiny a uz ma cakal manzel
12. mar 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, dobru chut, ak este obedujes.
vsak to vobec nevadi, ze si sa nestihla rozlucit. ja som len rada, ze si nekoncila neskoro. mas odpustene :grinning:
adu, diki, mame sa dobre. dnes ma mala aktivny den. stale sa v brusku vrti a ked zdvihnem tricko, ze kuknem, tak prestane, potvora jedna mala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
meno sme este naisto nevybrali. stale mame cas. a teraz sa nad tym ani nezamyslame. o necelych 5 tyzdnov ideme domov, tak uz zacinam stresovat, ci vsetko postihame zariadit. dnes si asi budem musiet s manzelom spolu sadnut a premysliet si nejaky plan, nech sme zorganizovany.
si predstavte, som mu povedala, ze budem mat este tyzden pred odchodom volno, tak ze parada, budem pomaly balit. a on ze keby som si posunula nastup na matersku a este ten tyzden potiahla... to snad nemysli vazne, ze vsetky tie veci by som balila kedysi po veceroch :angry: no ty chlapi su teda niekedy nenarocni...
12. mar 2008 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, este obedujem. nenahanam sa, lebo moja nechut k praci je dnes maximalna, takze nemam sa kam ponahlat:grinning:
chlapi su niekedy naozaj srandisti, to si netreba vsimat :wink:
12. mar 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, vsak ja som mu to hned vytmavila :grinning: neboj. uznal, ze to bol blby napad. ja viem, ze peniazky by sa zisli, ale ja sa predsa nejdem kvoli nim zmorit. a ked si predstavim, co nas caka, ked sa vratime na Sk... :confounded:
a co dnes dobreho mas na obed? ja perkelt ale s cestovinami :wink:
12. mar 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulkyyyyyy ja sa musim pochvalit akeho mam najlepsieho muza.
pred mesiacom sme boli na spg. kde mu nasli len 4 miliony spermii a z toho len 1 milion bol dobry a morfologia bola 80%, dnes bol na kontrlolnom a vyslo mu ze ma 10milionov a z toho 4 miliony dobre a morfologia len 72%.... ja sa tak moc moc moc moc tesim , aspon nejake zlepsenie.... jupiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning:
12. mar 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bola som v záhorskej a teraz mám anglinu, takže čaute :grinning:
12. mar 2008 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz, mala som tu klienta, tak som sa odmlcala. na obed som mala cestovinovy salat. sme mali po vikende trochu lahsie jedlo. ale dnes sa opat docpem - idem robit bryndzove halusky. uz sa na ne moc tesim :slight_smile:
bianka, super, ze sa manzel tak zlepsil. uz len teraz drzat paste, nech sa bojovnici dobojuju tam kde maju :wink:
pavli, ahojky
idem robit dalej, papa
12. mar 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ja uz verim vsetkemu...
12. mar 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka, supiš, dúfam že teraz to už všetko pôjde aj samé :grinning:
12. mar 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano , to by bolo krasne.... ale mam lepsi pocit teraz z toho IUI. dava mi to viac nadeje... zajtra zacinam brat lieciky... :grinning: :grinning:
12. mar 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bianka a kde máš grafík? Šupni ho sem, nech si ťa obzriem :grinning:
12. mar 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok