Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
26. júl 2009

hmm a jestli se zadaří brzo no v to moc nevěřím.,ale nevadí...jednou to přijde určitě 🙂 😉

rubyred
26. júl 2009

andy2306... velmi sa mi páči, ako sa tešíš na to období batolete, prežila som to, a je to fakt sranda, až na tie nervy okolo toho 😀 Pri mojej dcére som si skoro ani nevšimla, že mala nejake batolecí období, proste bola tak tiché a hodné decko, že som si mohla gratulovať. S mojim Riškom to už bolo o dosť horšie, to sme si užili aj on a ja 😀 No ale hovorí sa, že chlapci sú divokejší ako dievčatká... Ale nesťažujem sa, a už sa teším, kedy si to budem môcť všetko zopakovať, hoci sa nám zatiaľ nedarí ☹ Ináč s tým cisárskym sa netráp, u mňa to tiež nebolo všetko štandardné ako z učebnííc. Ver mi, že všetko dobre dopadne 😉 Zajtra idem k dr, držte mi palce, veľmi si prajem, aby mi spravila ten hormonálny profil, podľa mňa tam je celý môj problém...

mscat
26. júl 2009

rubyred: 😀 ono to vypadá a zní složitě taky jsem na to hleděla a studovala jak tydýt 🙂 a ted už mi to jde 🙂 jo a jinak já bych asi taky potřebovala hormonální profil udělat..malý má přes dva roky a já mám ješte mléko v prsou 😝 a to byl kojen do 4 měsíce.a menstruace je co 14 dnů 😝

rubyred
26. júl 2009

mscat: pri mojom Riškovi som mala to isté, pamatám si, že po odstavení som to mlieko mala ešte také dva roky... tiež som sa bála, či nemám rakovinu prsu, no a potom mi to samo od seba zmizlo, ani neviem ako. Som zvedavá, čo mi povie zajtra dr. mscat, neboj, verím, že všetko bude ok, prajem Ti to!
Ináč ešte na zasmiatie: Keď som kojila môjho Riška, tak som mala toho mlieka tolko, že som to dávala do misky ešte aj nášmu psovi, ktorému to nenormálne chutilo 😀

mscat
26. júl 2009

rubyred:no tak před rokem to bylo ješte takové mlezivo,vodové nažloutlé...ale znovu se mi začlo dělat mléko pěkně bílunké husté 😝 😕 tak nechápu.děkuji..tak pak taky hned napiš co zjistíš u dr ju? 🙂
tak to jsem se vážně zasmála 😀 to jsi hodná panička..pejsek měla aspon zdravé mléčko 😀 😉 však ono je to dost sladké tak není divu že mu to chutilo 🙂

flyangel
26. júl 2009

Ahojte kocky...andy super ze Terezka je také zlatícko...a to krvacanie by uz malo ustat,nech sa nato pozrie ten gynekolog a mal by maternicu skontrolovat aj cez usg ci tam nie je zapal nejaky..Cambi,ako sa mas?a vy kocky?

mscat
26. júl 2009

rubyred:nemáš někde nějaký svuj profil? 😉 třeba na lidech nebo na libku? 🙂

mscat
26. júl 2009

ahojky fly:tak jaká u tebe? 🙂

flyangel
26. júl 2009

no ja sa mam ok,zatial...v noci som zvracala,asi som sa prejedla alebo co... 😒

mscat
26. júl 2009

ježiš jakto?myslíš že přejedla?a snažilkujete nebo jak? 😉

flyangel
26. júl 2009

no neviem vecer sme boli na pizzu a potom ako sme sa vratili tak hned vsetko slo von..ale dnes to je uz ok..ale zas citim ze ma akosi boli v podbrusku ako minule co mi bolo zle...nechapem to 😠 😒 a teraz mi skoncila mrcha..ale nesnazilkuje teraz...asi ako Michalag...

andy2306
26. júl 2009

fly...myslíš,že to může být zánět dělohy?nestraš...ala taky si to myslím.a co myslíš že mě čeká za vyšetření?klasické plus ultrazvuk?bojím bojím?a jak mě ale vyšetří když krvácím..nebo i tak?ach jo...musím furt mít nějaký problém.za šestinedělí dvakrát na pohotovosti..a ted toto.jiank doufám,že se ti podaří co nejdřív otěhotnět....nebo vy nesnažilkujete?

rubyred: mám už doma tříletou dceru..a je to divočák...je hodná,ale divoká,takže vím,co mě čeká ad o čeho znovu jdu,ale možná že Terezka překvapí a nebude taká divoká,no necháme se překvapit.

mscat
26. júl 2009

andy:já měla zánět dělohy ale přitom jsem nekrvácela.bylo to tři čtyři měsíce po porodu.jen mi tehdy řekli že mám prosáklou dělohu a nic víc.jen jsem měla hrozně velké bolesti,přirovnávala jsem je téměř k porodu 😝 tak snad andy budeš v pořádku..ženy to maj hrozně těžké,pořád nějaké problémy a chlapi vubec nic.. 😝

andy2306
26. júl 2009

mscat no jejda....to sis teda užila,co?no chlapi to mají jednodušší,to je pravda..ale nemůžou za to.zase přichází v životě díky tomu o hodně krásných věcí.nikdy nepoznají,jaké to je nosit v bříšku miminko,rodit....kojit....já jim ten jednodušší život nezávidím ani trochu.
možná se mi taky pomalu zavinuje děloha..a proto krvácím.no napíšu pak jak jsem dopadla.

flyangel
26. júl 2009

Andy...nuz po porode a hlavne cisaráku sa moze objavit ten zapal maternice-delohy 😖 skratka bol velky zasah do pohl.organov,rozreze sa cela maternica a tak sa vybere male a ten cely proces hojenia sa maternice moze byt komplikovany takymito zapalmi...kt.mozu sprevadzat bolesti,krvacanie,...a ak je tam zapal,tak to moze komplikovat prave to krvacanie kt.je dobre lebo maternicu vyčistuje ale zaroven dráždi.Dr.by ta mal vysetrit aj napriek krvacaniu...aj mna vysetroval ked som krvacala...mal by urobit obycajne gyn vysetrenie cez vaginu a aj pohmat podbruska-ci tam nie je bolestivost a citlivost.Dalej v kazdom pripade aj usg,mal by vziat aj kultivaciu z krcka-na cytologiu co ukaze zapal..ale kym budes krvacat nespravi ti to...lebo mozu byt skreslene vysledky...akurat ak bude mat podozrenie na zapal,da ti atb a v tom pripade ak kojíš mas zas problem,lebo budes musiet s tym pri uzivani atb prestat 😖 ouu Andy dufam ze to bude len krvacanie kt.sa zastavi a bude vsetko ok.

michalag
26. júl 2009

Aaaahooojteeee 🙂 🙂 🙂 🙂 ,

flyangel
26. júl 2009

Ahoj Miška 😉

andy2306
26. júl 2009

fly...to myslíš vážně že bych nemohla kojit kvůli antibiotikům?já jsem brala v šestinedělí dvakrát antibiotika když jsem skončila na pohotovosti se 40 cítkama....a kojila jsem normálně,měla jsem antibiotika pro těhotné.no to mi ani neříkej,to já tam snad ani nepůjdu,protože kojit chcu a budu.

andy2306
26. júl 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

flyangel
26. júl 2009

no andy to závisí ze ake atb by ti dali...s niektorými sa samozrejme da kojit,ale so vsetkymi...nedavno moja kamoska musela prerusit kojenie kvoli atb.,ale este si z toho nic nerob...mozno ti nic nie je len skratka dlhsie krvacas.

tun1ska
26. júl 2009

Ahojte. Som tu dnes prvý-krát, hoci vás sledujem už nejaký ten dník. Ako čítam , máte hojné a plodné skúsenosti. Ja sa snažím o bábo od začiatku júla. Od polovičky mesiaca si meriam BT. M mám dostat na budúci ,týždeň. Včera mi klesla na 36, 8, dnes je zas 37,1st...Je to normálne? Pokúsim sa pripojit moj graf, a ked niekto bude vediet, reagujte prosím...Bolia ma prsia ako pred menzesom, min. týždeň som testovala - negat. Držím palčeky:🙂 😀 http://www.fertilityfriend.com/ttc/calendar_mod...

mscat
26. júl 2009

andy:no máš pravdu nemůžou za to 🙂 ale někdy,když mi furt něco je,a pořád musím na gyndu,nebo furt kmitat v domácnosti..hmm tak někdy mě to dost naštve,že oni jen do práce a jinak doma mají vše nachystané,poprané,navařené a tak 😝 🙂 nic je nebolí,nic jim není,na nikoho ho nemusí pořád vystrkovat.. 🙂 tak to mě někdy fakt naštve.říkám tomu krutá nespravedlnost..žensky schitají všechno.. 😝 😅 😕

flamenga
26. júl 2009

ahojte, myslíte, že je nutné posamovoľnom potrate čakať min. 3 cykly?

flyangel
26. júl 2009

Tun1ska myslim ze BT by si mala merat od zaciatku cyklu a nie v strede...bt pomaha zistit ci prebehla ovulacia a tie teploty pred mrchou su len orientacne a ani vysoka teplota neznamena tehu...Dalsim bodom je ze test si mas robit najskor 3dni pred menzesom a nie dakedy teste po ovulacie...totiz ak by si mala ovulku na 14dc tak sa ti musi male zahniezdit co trva4-10dni a az potom zacne produkovat hcg hormon co zachytava teh.test...cize ak by si aj tehotna bola test z min tyzdna ti absolutne iny vysledok ako / ukazat ani nemohol..takze testuj az 3dni pred mrchou alebo 11-12dni po ovulacii

mscat
26. júl 2009

andy:já kojila při antibiotikách na zánět dělohy 😉 akorát si mě první chtěli nechat v nemocnici..to jsem zamítla.

mscat
26. júl 2009

andy:teplotu nemáš?třeba to nebude zánět.já měla víc jak 38 teploty a hrozně velké bolesti že jsem ani nemohla chodit..oni mi to totiž přes tři týdny idioti neléčili..pořád nevěděli co mi je..tady vubec nejsem spokojená s doktorama flákaj to 😠 😠 vubec jim nevěřím.doufám že kvuli tomu ted nebudu mít problélm s otěhotněním.delší dobu když je to neléčené může vzniknout problém 😒

andy2306
26. júl 2009

mscat..nemám teplotu,jen to krvácení,ani mě nic nebolí.doufám,že to dobře dopadne a kojit taky budu moct dál...

flyangel
26. júl 2009

no mscat jasne ani ja nie som s lekarmi spokojna..no ja napr.som pri zapale maternice nemala teploty len silne bolesti...a ja som dostala atb pri kt.sa kojit nedalo...ale urcite dr,.by ti dal lieky kt.by neovplivnili kojenie..

flyangel
26. júl 2009

andy verim tomu ze to nebude nic vazne 😉

cambina
26. júl 2009

ahoj 😉
andy...jsi moc hodná...zatím mi notas bez problému funguje...
já jsem krvácela 6týdnu a byla jsem z toho pěkně na nervy... kojení a antibiotika nevím, ale asi by ti dr. nenapsal nic, co by mohlo uškodit.
je nádhera, že Terezka je tak hodnučká a že v noci tak spí.

ahoj fly...no já mám právě po periodě, příští týden čekám na ovu, bereme vitamíny, piju čaj, zatím neměřím..
a co ty? jakpak se máš?

flamenga...já jsem otěhotněla po druhém cyklu, ale provázely mě problémy, tak možná přece jen je lepší počkat po třetím cylus...naopak dr. doporučují počkat půl roku

miško...kde jsi zase?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre