• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

22. januára 2017 
Holky můžete mi prosím s něčím poradit? já se moc nevyznám v té bazální teplotě... jak tak sleduju ty vaše křivky, když sem některá dáte odkaz tak máte teplotu nad 37 jen kolem ovu je to tak??? Co znamená když mám teplotu 37,1-2 už několikátej den?? může to souviset s tím, že mi není dobře a mohlo by to být těhu??
4. aug 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yourly, bazálna teplota sa v deň ovulácie zvýši cca o pol stupňa, može to byť tvojích 37,1. Tento stav trvá do menzesu. Ak menzes nepríde a tebe teplota zostane po tri týždne zvýšená, je pravdepodobné, že si tehotná.
4. aug 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zase ja 38 rocna :grinning:
davala som si dnes druhy testik, je tam silna ciarka, ale tazko porovnat s predchadzajucim ci je slabsia, alebo nie, lebo ten prvy testik po 4 dnoch vybledol...na niektorych fotkach sa mi zda silnejsia, na niektorych slabsia :confounded:
4. aug 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat - dakujem :wink:
4. aug 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana:ahoj :slight_smile: nemáš zač.moc ti to přeji :wink:
a neměj obavy z těch testíků..ta čárka už se nedá zapřít je víc než jasná :wink:
4. aug 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana skús si pozrieť pohlavie buduceho dietata tu http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm
4. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a gratulujem zuzana :slight_smile: :wink:
4. aug 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka:kukala jsem do tvého albumu :slight_smile: ty kočárky jsou moc pěkné..jaká značka je ten růžovo černý :slight_smile: a prosímtě řekni mi,jaké to je mít dva klučiny po třech letech :slight_smile: já bych si k malému přála asi brášku... :slight_smile: jestli jako kluci drží i při sobě :slight_smile: nebo se spíš mydlí :slight_smile:
4. aug 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky jsem tu zas. Vypadá to že to zase dostanu včas. Teplota 36,4, břicho jak časovaná bomba. Tak snad příště. :grinning:
4. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mscat, ten kočík je značky Bevi typ Ovo, a mať dvoch chalanov 3 roky po sebe je podla nás ideálne, velmi si rozumejú a ako bratia držia spolu, ked bol ten menší ešte menší, tak starší ho bránil pred chalanmi, teraz už ani tolko nemusí naučil sa pri nom :grinning: a vedia sa hrať, je to super, až teraz som pochopila že keby druhé bolo dievča, tak sa ani jeden nemá s kým hrať, takto si rozumejú v chlapčenských veciach a nie je medzi nimi veľký rozdiel, takže si rozumejú, teraz by sme chceli dievčatko a potom k nemu nejakého súrodenca aby sa aj oni dvaja zase spolu hrali a vekovo by si rozumeli :grinning: :slight_smile:
4. aug 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa spytat ta teplota pri ovulacii sa meria normalne alebo inym spôsobom lebo som citala ze sa to najlepsie meria zo spodu :fearful:
4. aug 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já měřím celý cyklus v pochvě jestli jsem pochopila dotaz. Musí se měřit vždy stejným teploměrem ve stejný čas a ve stejném místě.
4. aug 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stačí aby bola hore 17 dní :wink:
mera sadole a musí sa už od skončenia mrchy až do Daľšej
4. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karolin po cely čas cyklu by sa malo merať rovnako, presnejšie je to dolu ako v ustach :wink:
4. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
přesně tak... v dole je teplota přesnější než např. v ústech.
4. aug 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka:děkuji.tak to je pěkné že drží při sobě..že mají takový vztah :slight_smile: já si právě taky myslím,že by k malému byl vhodnější chlapeček :slight_smile: navíc má mnoho aut motorek a všeho pro kluky tak by si hráli,to bych si moc přála :slight_smile: aby měl brášku..aby byli tak jak ti vaši kluci :slight_smile: a je mezi nimi někdy nějaký rozbroj :slight_smile: tak ten starší je asi rozumný,když tak pěkně přijal brášku a brání ho. :slight_smile: některé ty děti jsou na sourozence ošklivé,ale myslím si,že to záleží i dost na výchově..ani jedno se nesmí odstrkovat,tak je dobře vychováváte :wink:
4. aug 2009 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no krásný grafík... a snaživý. :grinning:
4. aug 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem mscat :slight_smile:
4. aug 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka :wink: musíš z ních mít velkou radost :slight_smile: ted aby se zadařila ta holčička a potom holčička ješte k ní :grinning:
4. aug 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucinka:tak by to už mohlo vyjít :wink:
4. aug 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo mscat, hlavne keby sme teraz mali dievčatko a potom už môže byť aj chlapček, tak by to chcel mm :grinning:
4. aug 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako som to spravne pochopila po skonceni menstruacii by som si mala merat teplotu a kolko by mala mat teplotu? :grinning: dakujem za odpoved
4. aug 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karolina:ano po skončení ms..když ti to nebude nepříjemné můžeš i v průběhu ms nebo při slabší ms měřit BT.ke konci třeba.měla by být nižší...u každé je to jiné...neměla by být vyšší jak 37..
4. aug 2009 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak 36,2-třeba až 36,7..jak říkám u každé je to jiné..já mám nejnižší 36,6..ale já zatím neovuluji tak možná by byla jinak i nižší..
4. aug 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem
4. aug 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, ja uz som sa ten posledny mesiac mesiac vykaslala na ovu test, aj na bazalnu teplotu :grinning:
ovu test som si robila dodatocne po rozchode s partnerom, bol pozitivny 3 dni po rozchode, cize som predpokladala, ze ovu bude 5 dni po rozchode, tak dieta nehrozi, vyplakala som sa, zacala flakat zdrave jedlo, uzivanie baby planu, jedla pokazene plesnove syry :grinning: , nosila tazke veci, opalovala sa...a fakt neviem ako to mohlo vyjst, ked soms tym najmenej ratala :confused:
4. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj....hlásím se po prvním dnu v nové práci... zatím jen 7hodinové školení...ufff
teda mscat....ty tvoje cykly jsou šílené :astonished: :angry:
zuzko... prdlajs slabší....test už tmavší čárku udělat neumí...máš je krásné :dizzy_face:
4. aug 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzko...no počkej...ty jsi vlastně psala, že jsi se rozešla s přítelem a já jsem ti povídala, že s novým partnerem budeš hned těhu, vid?....no téda...vůbec mi to nedošlo :sweat_smile: ....a je to nakonec trochu jinak.... a už to teda ví tvůj přítel?
4. aug 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikde nikdo, tak já mezitím vypíšu pár zajímavostí z chytré knihy
4. aug 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok