Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

yourly
4. aug 2009

Holky můžete mi prosím s něčím poradit? já se moc nevyznám v té bazální teplotě... jak tak sleduju ty vaše křivky, když sem některá dáte odkaz tak máte teplotu nad 37 jen kolem ovu je to tak??? Co znamená když mám teplotu 37,1-2 už několikátej den?? může to souviset s tím, že mi není dobře a mohlo by to být těhu??

lucia321
4. aug 2009

Yourly, bazálna teplota sa v deň ovulácie zvýši cca o pol stupňa, može to byť tvojích 37,1. Tento stav trvá do menzesu. Ak menzes nepríde a tebe teplota zostane po tri týždne zvýšená, je pravdepodobné, že si tehotná.

zuzana1971
4. aug 2009

ahojte, zase ja 38 rocna 😀
davala som si dnes druhy testik, je tam silna ciarka, ale tazko porovnat s predchadzajucim ci je slabsia, alebo nie, lebo ten prvy testik po 4 dnoch vybledol...na niektorych fotkach sa mi zda silnejsia, na niektorych slabsia 😖

zuzana1971
4. aug 2009

mscat - dakujem 😉

mscat
4. aug 2009

zuzana:ahoj 🙂 nemáš zač.moc ti to přeji 😉
a neměj obavy z těch testíků..ta čárka už se nedá zapřít je víc než jasná 😉

reivka
4. aug 2009

zuzana skús si pozrieť pohlavie buduceho dietata tu http://www.obfocus.com/calculators/gender.htm

reivka
4. aug 2009

a gratulujem zuzana 🙂 😉

mscat
4. aug 2009

reivka:kukala jsem do tvého albumu 🙂 ty kočárky jsou moc pěkné..jaká značka je ten růžovo černý 🙂 a prosímtě řekni mi,jaké to je mít dva klučiny po třech letech 🙂 já bych si k malému přála asi brášku... 🙂 jestli jako kluci drží i při sobě 🙂 nebo se spíš mydlí 🙂

alzbeta.hod
4. aug 2009

ahojky jsem tu zas. Vypadá to že to zase dostanu včas. Teplota 36,4, břicho jak časovaná bomba. Tak snad příště. 😀

reivka
4. aug 2009

mscat, ten kočík je značky Bevi typ Ovo, a mať dvoch chalanov 3 roky po sebe je podla nás ideálne, velmi si rozumejú a ako bratia držia spolu, ked bol ten menší ešte menší, tak starší ho bránil pred chalanmi, teraz už ani tolko nemusí naučil sa pri nom 😀 a vedia sa hrať, je to super, až teraz som pochopila že keby druhé bolo dievča, tak sa ani jeden nemá s kým hrať, takto si rozumejú v chlapčenských veciach a nie je medzi nimi veľký rozdiel, takže si rozumejú, teraz by sme chceli dievčatko a potom k nemu nejakého súrodenca aby sa aj oni dvaja zase spolu hrali a vekovo by si rozumeli 😀 🙂

karolina23
4. aug 2009

ahojte chcem sa spytat ta teplota pri ovulacii sa meria normalne alebo inym spôsobom lebo som citala ze sa to najlepsie meria zo spodu 😨

alzbeta.hod
4. aug 2009

já měřím celý cyklus v pochvě jestli jsem pochopila dotaz. Musí se měřit vždy stejným teploměrem ve stejný čas a ve stejném místě.

lucinka1104
4. aug 2009

stačí aby bola hore 17 dní 😉
mera sadole a musí sa už od skončenia mrchy až do Daľšej

nela00
4. aug 2009

karolin po cely čas cyklu by sa malo merať rovnako, presnejšie je to dolu ako v ustach 😉

alzbeta.hod
4. aug 2009

přesně tak... v dole je teplota přesnější než např. v ústech.

mscat
4. aug 2009

reivka:děkuji.tak to je pěkné že drží při sobě..že mají takový vztah 🙂 já si právě taky myslím,že by k malému byl vhodnější chlapeček 🙂 navíc má mnoho aut motorek a všeho pro kluky tak by si hráli,to bych si moc přála 🙂 aby měl brášku..aby byli tak jak ti vaši kluci 🙂 a je mezi nimi někdy nějaký rozbroj 🙂 tak ten starší je asi rozumný,když tak pěkně přijal brášku a brání ho. 🙂 některé ty děti jsou na sourozence ošklivé,ale myslím si,že to záleží i dost na výchově..ani jedno se nesmí odstrkovat,tak je dobře vychováváte 😉

alzbeta.hod
4. aug 2009

no krásný grafík... a snaživý. 😀

reivka
4. aug 2009

dakujem mscat 🙂

mscat
4. aug 2009

reivka 😉 musíš z ních mít velkou radost 🙂 ted aby se zadařila ta holčička a potom holčička ješte k ní 😀

mscat
4. aug 2009

lucinka:tak by to už mohlo vyjít 😉

reivka
4. aug 2009

noooo mscat, hlavne keby sme teraz mali dievčatko a potom už môže byť aj chlapček, tak by to chcel mm 😀

karolina23
4. aug 2009

ako som to spravne pochopila po skonceni menstruacii by som si mala merat teplotu a kolko by mala mat teplotu? 😀 dakujem za odpoved

mscat
4. aug 2009

karolina:ano po skončení ms..když ti to nebude nepříjemné můžeš i v průběhu ms nebo při slabší ms měřit BT.ke konci třeba.měla by být nižší...u každé je to jiné...neměla by být vyšší jak 37..

mscat
4. aug 2009

tak 36,2-třeba až 36,7..jak říkám u každé je to jiné..já mám nejnižší 36,6..ale já zatím neovuluji tak možná by byla jinak i nižší..

lucinka1104
4. aug 2009

dakujem

zuzana1971
4. aug 2009

dievcata, ja uz som sa ten posledny mesiac mesiac vykaslala na ovu test, aj na bazalnu teplotu 😀
ovu test som si robila dodatocne po rozchode s partnerom, bol pozitivny 3 dni po rozchode, cize som predpokladala, ze ovu bude 5 dni po rozchode, tak dieta nehrozi, vyplakala som sa, zacala flakat zdrave jedlo, uzivanie baby planu, jedla pokazene plesnove syry 😀 , nosila tazke veci, opalovala sa...a fakt neviem ako to mohlo vyjst, ked soms tym najmenej ratala 😕

cambina
4. aug 2009

ahoj....hlásím se po prvním dnu v nové práci... zatím jen 7hodinové školení...ufff
teda mscat....ty tvoje cykly jsou šílené 😲 😠
zuzko... prdlajs slabší....test už tmavší čárku udělat neumí...máš je krásné 😵

cambina
4. aug 2009

zuzko...no počkej...ty jsi vlastně psala, že jsi se rozešla s přítelem a já jsem ti povídala, že s novým partnerem budeš hned těhu, vid?....no téda...vůbec mi to nedošlo 😅 ....a je to nakonec trochu jinak.... a už to teda ví tvůj přítel?

cambina
4. aug 2009

nikde nikdo, tak já mezitím vypíšu pár zajímavostí z chytré knihy

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre