Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

zuzana1971
4. aug 2009

cambi, myslis ex-priatel? ano vie....osud je nevyspytatelny, ze som sa dozvedela, ze som tehy 2 tyzdne po rozchode.... 😀

cambina
4. aug 2009

no tak nic...já tady půl hodiny vypisuji z knížky a mě se to nakonec ztratilo 😝 😠 😖

zuzko...jojo myslím...a co na to povídal?

cambina
4. aug 2009

zuzko...a vy jste se spolu snažili 10 let o mimčo?

zuzana1971
4. aug 2009

cambi, no za tych 10 rokov s viacerymi 😀 , s tymto to vyslo na piaty pokus... 😀 , tesi sa, stale mi vypisuje, ze si mam davat pozor na seba, napisat mu ako som dopadla u lekara, ked pojdem, atd, ale zatial nic konkretne nenavrhol...no a dala som mu pred 2 tyzdnami na vyber, rozhodol sa pre tu druhu 😖 ...mozno by sa rozhodol inak, keby vedel, ze je mimco uz na ceste...no uvidime....teraz mi zalezi LEN na tom, aby bolo mimco ok, a bilo mu srdiecko, ked pojdem buduci tyzden gynekologovi

cambina
4. aug 2009

zuzko...takže on si našel ženskou jo?... a to jste teda spolu chtěli mimčo? tak snaží se o mimi a najde si ženskou 😠 ... no jo před dvěma týdny, to ještě nevěděl, jaké štěstí ho ted potkalo... no to jsem zvědavá, jak to bude s vámi dál..., ale je jasné, že ted je pro tebe nejdůležitější miminko...

korenka
autor
4. aug 2009

ahojte babuľky moje 😎
tak bola som dnes u dr.,robila mi sono folíkov,bol len jeden dominantný,a asi už po ovu,som dnes 14DC,ale sliznicu ževraj mám výbornú.......no,to ani neviem,čo znamená? 😖 ...fly,ty si odborníčka naša... 😅
predpísala mi už clostylbed,mám ho brať už od 3DC do 8DC,na 3 mesiace,ak sa to v tomto období nepodarí,tak ideme na IUI,už sme rozhodnutí,nebudeme večne len čakať 😵
cambi,tak ako sa ti pozdáva nová práca?v akom zameraní je?
zuzana,si silná osoba,teraz budeš duplovane,hormóny robia zázraky,vtedy je žena silná za dvoch,niekedy aj za troch 😀 ,len sa teš a opatruj a neboj,to rýchlo ubehne,kým pôjdeš k dr.,a aj kým budeš rodiť 🙂

zuzana1971
4. aug 2009

cambi, no neviem ci si tu cudziu zenu hladal, alebo sa mu nahodou pritrafila, a je to uz jedno...myslim, ze sme sa vzajomne podozrievali, ze na vine neuspechu je ten druhy, a to tiez nerobilo dobre vo vztahu... 😖
no a tie stojky, a vsetko okolo toho 😀
No ale kym dosla ta druha, tak nam to klapalo na 200 percent vo vsetkom bez chyby 😖
nechavam to este otverene....mam ho este rada...uvidime co prinesie buducnost...zmierim sa so vsetkym, hlavne nech je male zdrave

zuzana1971
4. aug 2009

dakujem Korenka, a drzim aj tebe palceky 😉

cambina
4. aug 2009

ahoj korenko.... pokud dnes ti řkl, že máš dominantní folík (kolik měřil?), tak ovu by měla být dnes, zítra, pozítří asi

cambina
4. aug 2009

jojjo zuzko...je dobře, že to necháváš otevřené...oni chlapi dokáží být hodně divní

mscat
4. aug 2009

zuzana:tak držím moc pěstičky aby jsi to zvládla at už sama s miminkem nebo s oporou v tatínkovi...je to smutné,že většinou vždy ti chlapi si najdou jinou ženskou...jsou celkem nemožní..málo kdy některý odolá 😝

cambina
4. aug 2009

korenko...já jsem dnes 16DC a asi mám po ovu, nechce se mi nějak měřit, tak jen podle čípku odhaduji... takže pro mě následuje další neúspěšný měsíc

mscat
4. aug 2009

cambi:a jak to vypadá s přítelem?je to ok?

karminka
4. aug 2009

ahoj holky,

tak mě je poslední týden nějak divně. měla jsem tu virozu, ale už jsem vyležená a od včerejška v práci. je mi pořád nějak blbě od žaludku,ale nezvracím,spíše takové divné návaly a bolest podbříšku. se skoromanželem se snažíme první měsíc,tak uvidíme, zda se zadařilo tak brzy. za 18 dní nás čeká svatba 🙂 dělala jsem si včera test,ale negativní,tak je to asi brzy,co? jsem 17 dní po oplodnění, teoreticky jsem toho 18.7.měla 1.den ovulace (podle grafů z počítače),ale sama ještě nevím,kdy mám ovulaci...cyklus mám 31 dní pravidelný, MS bych měla dostat teď v pátek nebo sobotu...tak asi ještě počkám, testík ještě určitě udělám o víkendu,tak jsem zvědavá.

flyangel
4. aug 2009

Ahojky...babenky ja mam uz 2.den taky hnedy a krvavy vytok....zajtra idem poobede na gyn....Korenka no ak si mala ovulku tak dominantny folik tam uz nema byt,ak tam bol tak ovu len bude 😀 a sliznica ak je vyborna ..tak to je super...znamena to ze je to dobre lebo by sa oplodnene vajko dobre uhniezdilo 😉

lucinka1104
4. aug 2009

cam a čo teraz robíš?
korenka ahojky 🙂
zuzi oneskorene gartulujemk tehu

korenka
autor
4. aug 2009

ahoj luci,ako bolo na dovče?
ahaaaaaaa,tak som zase múdrejšia,dík fly,cambi......čo nová práca?páči sa?a čo robíš?
fly,máš nejakú skúsenosť o tom clostylbede?...ževraj sa z toho priberá,ale na to kašlem,len nech mi to podporí k tehu a limit 3 mesiace je dobrý,na jeseň budeme múdrejší..... 😔

flyangel
4. aug 2009

korenka nie nemam s tym skusenosti...ale v podstate od vsetkych hormonalnych prostriedkov sa pribera ale neva...hlavne je aby si uz bola tehu 😉 korenka to ty si mala minule ruzovy vytok ze ano?

lucinka1104
4. aug 2009

KORENKA NA AKEJ??????????????????,ale nie suoer, len som aj zabudla, že som niekdy bola 😀 vrátila by som sa hned a to som už chcela isť domov v polovici dovolenky 😝 😝 😝 😝 😝 😝
do vianoc budeme tehu všetky 😵

korenka
autor
4. aug 2009

ano,myslíš teraz pri ovu,pred pár dňami?
mala som aj špinenie ešte pred dovčou,to neviem čo bolo... 😕 ,a po dobratí Norephisteronu prišli MS po 4 dňoch,ale divná,prvý deň strááááááášne bolestivá,ale len také špinenie bolo 5 dní,takže divné celé...
dnes mi brala aj krv na horm.profil a idem aj na vyšetrenie štít.žľazy,pre istotu 😝

flyangel
4. aug 2009

nuz to vsetko robia tie hnusne hormony...ja ma dnes slaby krvavy vytok....ale neviem preco...ovulku som mala mat asi v piatok...tak neviem co to je.

korenka
autor
4. aug 2009

luci,no,aj ja som už zabudla a bolo strašne dobre,akurát dnes som povypisovala recenzie,nech si ľudia poprečitujú,aby sa mohli ľahšie rozhodnúť,lebo neboli nikde vypísané a to chýba
tak baby.............nové heslo,najmä pre tie,čo sa dlho snažíme a bojujeme o dušu,aj sa dlho poznáme :
do Vianoc musíme byť tehule všetky!!!
...proste už štedrovečernú večeru musíme jesť 2 v 1!!! 🙂

lucinka1104
4. aug 2009

fly žeby hniezdenie

lucinka1104
4. aug 2009

či budúci piatok 😲

korenka
autor
4. aug 2009

aha,takže máš špinenie pred ovu?koľký DC si dnes?

lucinka1104
4. aug 2009

vy ste to dnes dáko rýchlo zabalili

cambina
5. aug 2009

ahoj 🙂
korenko souhlas s tebou.... holky, tady už s těhu prolomily ledy, tak to půjde jak po másle.
miška od nás se vytratila...hádám, že ted ovuluje...ta se objeví až z pozitivním testem 😉 , korenka má úspěšný dominantní folík 😉...atd.atd...určitě nám i v srpnu přibudou další těhulky.

mscat...ty už by jsi mohla mít ty cykly v pohodě 😒 mít periodu 3x za měsíc je fakt ujeté... ale možná, že jak ti už naběhne normální cklus, budeš hned první měsíc těhu.

jinak holky..jsem se dočetla, že dr. nemá právo vybírat registrační poplatky... což já platím 700/ročně... 1x za rok vyšetření mě příjde na trochu víc peněz, cca 820,-...pořád zvažuji o výměně

juliett7
5. aug 2009

mate niektora skusenosti s bolestami v podbrusku na 6DPO?

cambina
5. aug 2009
zuzana1971
5. aug 2009

dobre ranko 🙂 , veru cambi, tiez verim, ze pribudnu dalsie tehulky 🙂 a drzim palce, ja zatial neviem nic noveeee, neistota je hrozna....neviem sa dockat 11.8.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre