Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

mscat
5. aug 2009

luci..chytám chytám 🙂

cambina
5. aug 2009

taky jsem jeden chytla 😵

m.o.n.i.k.a
5. aug 2009

Ahoj holky jdu Vás jen pozdravit a za chvíli zase fičím k dr. 🙂
Četla jsem jen tak narychlo, tak jestli je nějaká nová těhulka, tak gratuluji.. 🙂
Cam, já jsem Ti psala na oba tel. zprávu, jak jste jeli na koupák, došli Ti? Je možné, že né, protože jsem psala z netu i tatkovy a on mi říkal pak, že mu nic nepřišlo 😅 😀

mscat
5. aug 2009

cambi:tak ted už jsme na řadě my!!! 😉

mscat
5. aug 2009

moni ahojky.tak jak se máš jak se cítíš?co malý?už je hodnější? 🙂

cambina
5. aug 2009

moni ahoj...nevím o ničem...a nakonec ještě ten den mi malý odjel...na dlouho 😢 😢
dej pak vědět, co u dr.
mscat...jasně...jen mě se vůbec nelíbí ty tvoje cykly 😠 ...čáry máry fuk, at už to máš v poho
já mám vůbec nějak tento cyklus teploty nízké a jako by seřazené...vždycky mi lítají a vyšplhají se až na 37,6 a ted se spíš drží dole, ale snad ovule byla, ikdyž beru tento měsíc opět neúspěšný... to by mii ještě chybělo, aby se mi ovu ztratila....brrrrr
ale pořád trvá, že to tady flákáte ☹

lucinka1104
5. aug 2009

to som rada tak dúfam, že čoskoro tubudete tehu všetky prajem vám to zo srdca všetkým

mscat
5. aug 2009

cambi:děkuju..snad to tvoje začarování pomůže 😉 no snad si měla ovu.
my se jedem zítra podívat na pejska a v pondělí si ho už odvážíme konečně 🙂 😵 ted jdu uspat zvěř 😀

yourly
5. aug 2009

Ahoj holky já se dneska cítím jak simulantka ☹ a mám pocit že tohle bude snad ten nejdelší týden v mým životě... jsem byla dneska na rehabilitaci a říkala doktorovi, že mě dost bolí v zádech a že se tak jako necítím uplně fit tak mě promačkal pokřupal a konstatovat že to je nějaké divné jestli nemám nějaký problém s vaječníkama nebo zánět močáku... pak mi pomačkal jakési reflexní body na noze a uplně jsem vyjekla bolestí při jakémsi, který má souviset s vaječníky.. tak mi doporučil at si raději zajdu na gyndu ať se uvidí co by to mohlo být.. tak jsem teda šla celá nervozní a po prohlídce mi doktor řekl, že vaječníky jsou v pořádku žádný zánět tam není, že těhu můžu být ale zatím to nevypadá, že je ještě brzo ☹ mě chytla hrozná depka a připadám si jak kdybych si to všechno jenom vymýšlela... protože jsem ve fázi kdy nevím co to je, z čeho to je a proč mi to nikdo ještě nedokáže říct :( jestli jenom křuplo hormonům v kuli nebo co...

cambina
5. aug 2009

mscat...pomůže a doufám příští cyklus budeš mít jen jednu periodu...
yourly...a jak jsi na tom? myslím, že těhu může být tzn. kdy jsi měla MS, ovu atd.

monky1
5. aug 2009

ahojte, dievcata, mozem sa pridat? aj ja som snazilka 🙂

cambina
5. aug 2009

monky...jistě...vítej

mscat
5. aug 2009

monky:jasné ahoj 🙂 tak jak dlouho se snažíte?
cambi:taky doufám..ale mám hruzu už ze 13 DC-14DC.že opět dorazí 😒 😠 asi si na 12DC vezmu prášky a to bych neměla dostat až za 14 dní potom.tak třeba si to tím spravím ☹ ale divné je..že mi to začlo už na 12DC..a dva dny hnusné špinění ale opravdu divné a krev pak jak kdyby taková zakalená škaredá.s nějakýma kouskama divné totálně divné 😝

mscat
5. aug 2009

yourly:a kdy jsi měla ms ovu a tak?přesně jak se ptá cambi 😉

monky1
5. aug 2009

este len kratko - cca mesiac, ale snazime sa 😀
uz sa aj zdalo, ze by to mohlo byt ono, lebo vcera som sa citila priserne - tlak a bolest v prsiach,busenie srdca, cela som bola taka nejaka malatna, vkuse spotena.....dnes som si urobila test a nic. Pockam este tyzden a zopakujem ho - kamoska mi vravela, ze tiez jej prvy 3 dni pred m. nic neukazal, az druhy, ktory si urobila den pred m.

flyangel
5. aug 2009

caute kocky...no luci blahozelam 😀

yourly
5. aug 2009

mscat, cambi: no vzhledem k tomu že jsem od ukončení HA měla ms jen jednou a ta začala 11-12.7 bylo to takové chaotické tak ovu dle mých předpokladů i výtoku byla 25-26.7 no a 26. nám to "ujelo" jak jsem už psala tak jsme se nesnažili... no a prostě od 28. od odpoledne mi začlo být divně a už se to jenom stupňuje... jsem zmatená jestli je to jenom nějaká hnusná pms nebo nevím.. pořád jsem taky přemýšlela co to je kovová chuť v ústech a už to asi vím, to jakej mám dneska pocit v puse to je hnus.. mám prostě dneska nějakou smutnou no ☹ nevím proč je mi tak "zle" když mi teda jako dle dr. nic není...

cambina
5. aug 2009

yourly...že vám to ujelo, takže se oficiálně nesnažíte? takže to vychází na 9DPO, tak to dr. ještě nemůže nic vidět, z krve ano... nebo je možné, že máš blbé období... a dr. ti dělal stěry, bral krev?

yourly
5. aug 2009

cambi: no doktor říkal, že je brzo na to, aby tam něco bylo a já to taky sama vím.. a máš pravdu oficiálně se nesnažíme, ale nikdy předtím než jsem brala HA ani v průběhu HA a ten první měsíc bez HA mi nebylo zle.. ted se prostě cítím jinak (píchání v břiše, děsná bolest zad, pálení žáhy - to mi vživotě nedělalo, citlivost na pachy, strašné svědění bradavek a na prsou atd.).. ráno nemůžu ani do obchodu mezi lidi jak je mi blbě od žaludku ne na zvracení jen zle a prostě ty vůně... říkala jsem si, že vsugerovat si to přece nemůžu když jsem zatím jakoby nesnažilka.. strašně mě tenhle stav zaskočil

yourly
5. aug 2009

jinak krev mi nebral ani stěry.. říkal jenom že je všechno vpořádku

mscat
5. aug 2009

ale na 9 DPO mi to přjde brzy na takové těhu příznaky..ale tak třeba je to možné 🙂

yourly
5. aug 2009

mscat: asi jsem prostě nějaká divná no 🙂 nikdo mi nedokáže říct co to je... když už ne ani doktor tak já nevim no.. asi se mi splašily hormony

mscat
5. aug 2009

monky:tak ještě vydrž ze pár dní kdy máš dostat ms?
dívala jsem se,že máš jen o dva měsíce starší dítko 🙂 jaká je malá?zlobivá,vzteklá nebo spíš hodná 🙂 i jsem se dívala na fotečky,kolik měří?na těch fotkách vypadá že je mrnous 🙂

mscat
5. aug 2009

yourly:tak zkus odpočívat,pospávat..a tak.nemyslet na to,co ti je ..snad to přejde

m.o.n.i.k.a
5. aug 2009

Ahoj mscat, jo máme se fajn, až na nějaké starosti, hledám si podnájem, takže toho mám už až nad hlavu.
Malý ten je pořád lump. 😀 Ale někdy i hodný 😅 Co vy?
Cam, fakt? A kam Ti odjel? 😕 U dr. v pohodě, mimčo roste tak jak má a řekla jsem si o první fotečku.
Tak si tedka užíváš klidu a co doma? pořád tichá domácnost, nebo už je to v pohodě? 🙂

mscat
5. aug 2009

moni:aha..tak to ti věřím,že toho máš až až.my se jedem zítra podívat na dva byty.tak jsem zvědavá jak to dopadne.a taky se jedem zítra kuknout na pejska 🙂 teda 9pejsků 😀 Taky je lump pořád 🙂 ale celkem se to dá.Už je jakžtakž rozumný 🙂 jé už máš fotečku? 🙂 tak dej do albumu at vidíme mimiko 😉

korenka
autor
5. aug 2009

lucinka.tak gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeem!!!no,totooooooooooo,takto sa nám darí a pribúdajú tehulky!!! 🙂
cambi,si zlatá,ako na mňa myslíš,no dúfam,že máš pravdu a budem aj ja čoskoro tehu....... 😵
aký poplatok to platíš?nejak veľa?!ja nič také neplatím...
tak baby,monika,lucinka,zuzana.................tehulky naše čerstvé,pošlite ešte raz poriadne výrusy naraz,nech sme aj my infikované!!! 😅

cambina
5. aug 2009

moni..na chatu jel... je fajn, že je všechno v pohodě...a fotečku dáš do alba?
doma se celkem bavíme...my máme pořád nějaké problémy.
korenko...založila jsi tohle téma, takže co nevidět budeš těhu, věřím tomu.
platím roční poplatek 700,-

monky1
5. aug 2009

mscat,
aj ja som pozerala, ze medzi nasimi deturencami je len par mesiacov rozdiel - Hana je velmi zlate a rozumne dieta, zlosti minimalne - snad jej to vydrziiiiiii 😀 😀 😀 ...povedala by som, ze je skor kludas, i ked niekedy ma vie poriadne vytocit. Vie sa aj sama zahrat, ze ani neviem, ze ju mam 😀
..a ms cakam v nedelu - snad nepride ...joooj, ked si spomeniem, ze prve tehu vyslo takmer na prvy sup 😵

monky1
5. aug 2009

mscat, este som zabudla, hana je praveze na svoj vek dost velka - tipuju jej tri roky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre