Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

monika0001
14. aug 2009

miri a co ti na to povedal doktor? myslim na tu MS

mscat
14. aug 2009

nic moni já ješte nikde nebyla kašlu na to

dzou
14. aug 2009

mscat neboj ved bude lepsie, clovek je raz hore raz dole a ja ti dufa ze sa zachvilu bdes takto skerit 😀 😀 😀

monika0001
14. aug 2009

dzou tak ale ja som cely rok dole a uz ma z toho boli chrbát.. kedy už budem hore? 😀 😝

samia28
14. aug 2009

monika0001 ahojky, citam, ze si pri prvom tehu mavala kyselinu...a boleli prsia...ako skoro sa ti objavila kyselina?
mna totiz od ovu bolia nenormalne prsia...nezvacsili sa...len na dotyk su horuce a bolia...a dnes som 4dpo...a od vcera mam kyselinu ale len v hrdle v ustach...nie v zaludku... 😒 skusam najst na internete, ci progesteron moze sposobovat kyselinu...bo tie prsia pripisujem zvysenemu progesteronu...

mscat
14. aug 2009

dzou:promin nějak sem ti neporozuměla 🙂 za chvíli budu co?skerit nerozumím 😒 🙂

dzou
14. aug 2009

usmievat sa takto 😀 😀 😀 😀 😀

monika0001
14. aug 2009

Samia - aj ja som ju v hrdle mala... no a zacali mi tie priznaky presne tyzden pred prichodou MS. v piatok vecer a dalsi piatok som mala dostat MS.. ale som vedela ze nedostanem...

Miri - ale to nie je morlamne... mat ms kazde dve týždne

dzou
14. aug 2009

miri tak,tak monika ma pravdu 😉

monika0001
14. aug 2009

jo, jo!!!

monika0001
14. aug 2009

ja len pravdu píšem... 🙂

dzou
14. aug 2009

hej hej tak ti drzim palceky aby si mala pravdu aj stym tvoijim tehu 😉

mscat
14. aug 2009

dzou:aha pak už mě to napadlo děkuji 🙂
holky:já vím že to není normální.ale já tu ms ted vubec nemám silnou vím že to mám doharašené,ale nějak se mi to nechce řešit ☹

monika0001
14. aug 2009

jaaj no, ale to je ine.. sama sebe neviem povedat o mne... 😠

mscat
14. aug 2009

akorát bych se ráda někomu vybrečela na rameni..škoda holky že tu nejste..by jsme si popili,jak nepiju tak bych si dala at se to ze mě trošku vyplaví už ☹ 😒 vůbec s žádnou kamarádkou se nescházím,nemám žádnou takovou jakože suprovní a tak...to jsem zatím ani nepoznala 😝

dzou
14. aug 2009

no nic babulky vas opustim, mam aj daco s okom nejaky prievan ci co so si musela dat ocnu mast tak ma uz mooooooooc bolia oci z compu, tak sa majte zatial krasne a moni daj vediet ako pokracujes 🤐

monika0001
14. aug 2009

Miri ani ja nie. OKrem vas tu na konovi.. a prave ma jedna dost ranila.... micka.. neplac. tvoj maly ta potrebuje silnu! a mi tiez... posielam aspon velky cmuk!!!

dzou
14. aug 2009

aj ja teda este posielam velky cmuk pre mirku 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

mscat
14. aug 2009

holky děkuju...akorát ste mě víc rozbuleli ☹ 🙂 ale děkuju..tak vám posílám velký lúbanec 😉 nemůžu se dočkat až můj dojede v pondělí.strašně se těším..až mě obejme tak to potřebuji už, jsem pořád tak sama,jen s tím malým teda.jsem ráda že vás tu mám...člověk často nepotká skvělý lidi a supr kamošky,..bohužel ěm taky většinou každá ranila.tak už ani moc nikomu nevěřím a vůbec se nessvěřuji.teda krom vás tady 🙂

monika0001
14. aug 2009

miri - neboj vsetko bude oki... mi si ta nedame!!!

mscat
14. aug 2009

😉 děkuji...tak drží pěstičky at vám to moni vyjde...my jdeme hajinkat.malý dnes spal od 2 hod až do 5.tak bambuřil.ale už jdem atk dobrou nocinku 😉

monika0001
14. aug 2009

idem ja ja.. papa acmuk

flyangel
15. aug 2009

Ahojte kocky....Mscat neboj moja bude vsetko ok...niekedy sa stava ze clovek prechadza v zivote skuskami a tazkymi situaciami..ale si silna baba tak neboj urcite coskoro zas po burke vyjde slniecko 😉
Dzou nuz kvasinky su plesne kt.prezivaju v posve a nemaju vplyv na cinnost hormonov a vajecnikov a tym padom ani na ovuláciu 😉 takze skusaj dalej ovu testiky mozno ty mas ovulku stale tak neskor alebo teraz bude posunutá....ak by ovulka nahodou nedosla urcite zájdi za dr. aby ti urobil folikulometriu ci prebieha u teba ovulacia...ale dufam ze ano...ak by si otehotnela tak v 1.trimestri je problem riesit mykozu lekari nechcu dat capiky..preto ries teraz

flyangel
15. aug 2009

Monci drzim ti silno palceky aby si bola tehu a na IUI aby ste uz nemuseli ist 😉 Miška ako sa mas?zas kvasinky?nie si sama...aj ja mam mykoooozuu 😖

mscat
15. aug 2009

ähojky
fly:děkuji.. 🙂 já vím,že to bude lepší,ale tak jen mě to už štve ☹ pořád ta dobrá nálada někde vězí..nějak mě obchází... ☹ ono to je tím,že si taky potřebuji oddychnout od malého..nemám chvíli pro sebe..hlava týden neumytá,v baráku bordel..já prostě s ním nemám na nic čas nebo jsem už asi uplně neschopná 😒 😝 a když už by chvilku čas byl tak se mě prostě zase nechce protože nemám náladu tak už nevím 😝 ale až muj dojede vím že to bude lepší,už mi moc chybí..nedá se to pomalu ani vydržet 😅 ☹ ještě že vás tu mám holky.. 😉

a taky máš mykozu 😒 já sem ju taky měla..no já jsem se dočetla že hlavně v létě se objevuje.. 😝 myslela jsem že se udrápu k smrti jak to bylo nepříjemné 😠

flyangel
15. aug 2009

Urcite to bude lepsie ked sa ti drahy vrati.. 😉 moja s mykozou bojujem asi od zimy...neviem preco a z coho ale mne sa mykoza objavila prvykrat v zime... 😒 a stale mam tazkosti so zaludkom...ak nieco normalne zjem tak ma boli cely den zaludok.. 😖 takze to nie je nic moc...a s tou mrchou teraz co bude?nedal ti gynekolog nic?

mscat
15. aug 2009

tak to jsi chudato,to máš pořád něco ☹ 😒 tak a bereš preventivně něco na tu mykozu..já vím že mě ěnco na to doporučovali v lékárně.ale už nevím co.nee já u gyn.ještě nebyla v pondělí se objednám

flyangel
15. aug 2009

tak to sa určite objednaj...mozes z toho staleho kravcania mat straty krviniek a mozes byt potom anemická...
Na mykozu je dobre si davat preventivne-asi raz za tyzden vaginalne globule s antimykotickym a probietickym ucinkom-napr.Kitovuli alebo Gyntima.

flyangel
15. aug 2009

a ak uz mykoza je tu tak odporucam Canesten gyn-combi je tam vag.tableta a krem na vonk.pouzitie,alebo aj Fungicidin je super krem.

mscat
15. aug 2009

jojo canesten jednu tabletu jsem si koupila.ale nakonec jsem ji nepotřebovala.koupila jsem si ten intimní gel lactacyd femina s kyselinou mléčnou a to mi za dva dny pomohlo.ale mě tam doporučovala něco preventivně jestli lactobacily nebo něco nevím 🙂 😅
fly:no jo ty seš v tom znalá 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre