Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

dzou
15. aug 2009

ahojte fly moc diki za odpovet som si myslela, ze to nemoze nejak ovplyvnit, len som si nebola ista... no minuly cuklus som podla testu mala ovulku na 14DC a dnes mam 15DC a este stale nic 😒 tak neviem, dugam, ze je len posunuta....tie kvasinky no ja neviem presn ze co, lebo v podstate zatial nemam nejake extra problemy, len kd som chcela s prstom zistim ze aky mam vytok, tak to bolo take priesvitne ale skor ako voda a v tom take hrudecky malicke biele ale nie nejak strasne vela ako ked som mala klasicke kvasinky... ale dnes som opet skusala a uz je to lepsie.Ten canystyn nastastie maju aj tu, tak ak sa to zhorsi hned si ho kupim...
len ma tak napadlo... ja viem, ze vysilujem ale ako casto sa vam fly stava ,ze zena otehotnie pocas MS? Je to vlastne naozaj mozne? Ja spm citala, kopu prikladov kedy sa to stalo, ale ako vlastne to zena vie, ze prave vtedy otehu? To ako mala len jeden nechraneny styk pocas MS? Ja len ma napadlo, ze ja mam cykly fakt dost pravidelne a este aj ked som mala 20r. tak som si raz v ramci jednej studie robila ovu test a aj vtedy mi ukazoval na 14DC, viem ze to bolo pred 6 rokmi, ale mne sa od vtedy cyklus nejak nezmenil, tak ma len napadlo... ze vlastne cez poslednu MS sme boli na dovce, a fkat sme si to tam poriadne uzivali 😀 ze ci je to mozne, ako ja si nemysli, ze som tehu... nemam ziadne priznaky, len ma to napadlo ci je to vlastne mozne... a teda s tou ovulkou to mam za to ze som sa tu minule chvalila, ze aky pravidelny cyklu a ovulku mam 😖

flyangel
15. aug 2009

Mirka,no vyznam aj v teorii a bohuzial aj v praxi 😅 ak ti Lactacyd pomohol tak to je dobre,to potom nebola nejaka silna mykoza...pri silnej by ti to nepomohlo...ja sa umyvam len s intimnymi gelmi lebo od spr.gelov sa mykoza casto tvorí.Dzou pocas menstruacie je takmer nulová šanca otehotniet..aj ked vela zien tvrdí ze otehotnelo pocas ms...lebo styk mali len vtedy...prezradím ti,ako je to možné.Ak žena mala styk počas ms dajme tomu že to nebolo vtedy ked krvácala ostošesť...ale na 4-5dc alebo až na 6-7dc...Ak mala styk na 5dc je mozne ovuláciu mala už na 8-9dc-hlavne ak cykly mala kratsie...alebo mala ovuláciu až 2krát do mesiaca--je to skor výnimka ale stáva-čiže styk na 5dc-ovulacia na 8-9dc-spermie prezivaju 3-4dni v tele zeny...takze v podstate zena mala styk pocas ms ale otehotnela az v case ovulky a to asi 4dní nato...lTakže ženy si preto myslia že pocas ms otehotneli a pritom to pravda nie je..lebo bez ovulky sa mimčo nezadarí...

flyangel
15. aug 2009

Dzou a k tym ovulacnym testom-ak som dobre postrehla tak si testovala od 12dc a ty si mohla mat ovulku aj na 11dc. 😀 takze mozno ze preto ti ovu testy ukazuju negativny vysledok.

mscat
15. aug 2009

fly:jojo pomohl...ono se mi asi teprve rozjíždělo a já se začla hned tím umývat 2x denně.jinak už jsem taky měla párkrát tu mykozu..i horší než byla ted.to jsem to měla celé rozškrábané,popraskané že jsem nemohla se ani umýt,ani čůrat prostě nic.a centimetrový povlak ten bílý tvaroh.hnus.ale já si dávala na chuderku studene obklady 🙂 já su tak hloupá že já s tím k dr prostě nejdu 😝 jsem na to lajdák.

flyangel
15. aug 2009

odporucam si v takychto pripadoch dat nato vyvar z harmančeka-rumančeka...krasne sa to upokuji a a ma aj protizapalovy ucinok 😉

mscat
15. aug 2009

to si hned napíšu..ale to fakt tehdy bylo kruté jen jsem skučela a nadávala že chlapi maj všechno jednodušší 🙂 😠 🙂 😝

flyangel
15. aug 2009

no jasne ze maju vsetko jednoduchsie....nemaju taketo mykozy a zapaly.,nemusia chodit na gyndu a ukazovat svoje najintimnejsie miesta,nemaju mrchu,nemusia sa trapit v tehotenstve a znasat rozne tazkosti,nemusia prezivat muky pri porode,ba ani sex ich neboli..nie ako nas zeny este aj strata panenstva je pre niektore bolestiva 😝 😕 😅 a aj zeny zvykli znasilnit...nie muzov 😲 nooo este nieco ta napada?aaaa ano a o celu domacnost sa starat,deti vychovavat a tiez pracovat

flyangel
15. aug 2009

hehe teraz to vyznelo ako keby som bola feministka 😀 😀 ale toto vsetko je udel zeny.

dzou
15. aug 2009

fly mas pravdu, no k tym otehu cez MS sak aj mne sa to zdalo cudne ale toto vysvetlenie je velmi dobre, takze uz to chapem.... no s tym 11DC mozes at pravdu, lebo na to teste je napisane ze ak som mala cyklus 28DC co som aj mala tak mam zacat na 11DC ale mne sa to zdalo skoro, tak som zacala az 12DC a teraz ked si na to tak spominam, tak sme vtedy aj mali sexik, takze by to az tak nevadilo 😀

mscat
15. aug 2009

fly:ale přesně..já mám an to stejný názor..a bohužel věčně to mojemu předhazuju..když mi něco je! 😒 😅 a on dycky řekne že ale za to nemůže že má ..ehm mezi nohama! 🙂 ale je to tak,fakt ukazovat věčně dr,spodek i prsa,těhotenství není sranda,potom ten porod a domácnost žádný odpočinek žena nemá..a chlap akorát má zájem o vychlazené pívo a teplé žrádýlko televizku a klídeček! 🙂 samozřejěm ne každý,..já bych takového nechtěla...ale jako klasika to tak je 🙂 😝 ale naštestí můj uzná že to my ženy nemáme jednoduché..ale fakt je to celkem krutá nespravedlnost.že všechno schytáváme my..oni můžou kldině vlézt do špinavé vody a my?my nemůžem pomalu ani do bazénu nebo do pěny si vlézt. 😝

dzou
15. aug 2009

tak, tak a pritom ten moj si zatial mysli, ze ked budem doma na materskej ze ako straaaaaaaaaaaaaaaaasne si budem vegetit, ze nebude mat ani co robit od nudy, do by sa inac malo nejak premenovat lebo si viem predstavit ze dovolenka to teda urcite nie je 😠 😠 😠

mscat
15. aug 2009

dzou:ježiš no tak až budete mit bábo,tak ho nech s ním aspon 3 dny doma a uvidíš jak ti bude psát a volat at už dojedeš domu!není pravda vůůbec..nevím jak moc máte zkušenosti s dětmi,ale za celý den si pořádně ani nesedneš to mi věř!a když už si sedneš tak na tebe budto bude čekat nádobí špinavé,nebo pro změnu prádlo,nebo zaméct nebo vytřít a nebo zase rychle se najest než se dětátko vzbudí a pak když s evzbudí zjistíš že sis ješte v 5 odpoledne nestihla vyčistit zuby...a tak dáále fakt to tak je.tak at ten tvuj mě neštve!! 🙂 😀 ale víš co..měl by si honem začít myslet něco jiného nebo až budeš vyčerpaná s detátka,tak je možné že on to nebude třeba vubec chápat.že ti ješte řekne cos celý den dělala vždyt máš jen dítě.to mi taky byvalý řekl..a má odpověd byla že co asi ..létala kolem dítěte nestihla ani ustalt postel!to je ale naprosto normal.

dzou
15. aug 2009

no ved on zase nie je na tom az tak zle 😉 ja mu stale hovori, ze to nie je az take easy a nic sa neboj, ja ho urcite necham doma sameho aspon na chvilu, nech si uzije 😀 😀 no ja mam skusenosti s babenkami segra byvala doma ky mali nemal pol roka, a kedze ho rodila cisarom v plnej anestezie ja som ho mala na rukach skor ako ona 😉 od vtedy chcem strasne deti, jak sa na na maly kukol ' ty si moja mama?' ten pocit musi byt uzasny ked naozaj budem tou mamou ja no a on ma skusenosti uz s vascimi detmi tak 3r. a viac ale sak ja mu to hned vytmavi sa nic neboj 😝

dzou
15. aug 2009

chcem tym teda povedat, ze ten pocit bol uzasny aj ked som bola len teta tak dufam, ze coskoro budem mat na rukach aj svoje mimi

mscat
15. aug 2009

😉 😉 tak to jo..moc ti to přeju at se brzy zadaří a ty ten pocit poznáš!já bohužel ..první chvíle s malým si nepamatuji a nebo jsem si je vůbec neužila což mě mrzí dodneška ale strašně.absolutně jsem v ty první momenty nic nepocítila,nic nechápala... 😢 dodneška mě to fakt štve.

dzou
15. aug 2009

a ty si rodila klasicky alebo cisarom?

dzou
15. aug 2009

ja len teda som chcela vediet, ale ved hlavne je co prezivas s malym teraz ved je to tvoj anjelik sak to je vidno na fotkach, aj ked niekedy s diablom v tele, ze? 😀

mscat
15. aug 2009

oboje! ☹ 😠 🙂 proto jsem byla dost ko potom a první chvíle s miminkem byly divné ☹
mě to vyvolávali od pondělí malý je ve čtvrtek narozený.od 8 od rána jsem byla na kapačkách pak mi pichli vodu a ješte daly dva čípky..no komplet rozvrtali au au 😒 rozjeli se mi bolesti po 5 minutách.kolem 12 hod.mi bolesti ustupovali porod se zastavoval. tak po 10 min.já už pomalu spala na koze.malému sláblo srdíčko tak mi dali opět kapačky a to se mi rozjelo fest ani ne po minutě...noo jenže já už byla na 9 cm a malý mě nesestupoval,byl seklý někde že o mou pánev nebo co.prostě jak já tlačila tak on šel proti mě ☹ a to teprve byly už extra bolesti když já měla nutkání tlačit plus mě ješte pořád vyšetřovali.. 😝 a malý furt nikde.noo tak mě brali na císařa a celkově uspali.ty minuty než mě uspali to bylo něco.a pak už nic nevím.jen to že mě nemohli vzbudit,že jsem se dusila slinama nebo čímsik,pak mi byla strašná zima,na sále byly nějaké komplikace byla jsem tam přes dvě hodiny.noo takže tak. 😒 jak jsem se vzbudila tak jsem měla rozpraskané rty ani nevím jak ej to možné,kůžičku uplně sedranou nevím co se mnou dělali.pak mi jako bylo ok jen jsem nemohla 3 dny pořádně vstát hned jsem měla tmu před očima 😝 ztratila jsem že hodně krve.a malého mi přítel přivezl na pokoj chvíli potom jak jsem s evzbudila a bylo to divné.usnula jsem s břichem vzbudila se bez břicha a pak na mě malý kukal.nedocházelo mi to.nelíbil se mi v první moment 🙂 koulil na mě očička,měl šišatou hlavičku a byl celý biologický tatínek,tak jsem byla zaražená 🙂 šok. 🙂 noo takže to bylo asi tím porodem trošku pocit,že nemůžu být máma,jestli ej to opravdu ten adrianek co byl schovaný před chvíli ještě v bříšku a tak.divné zvláštní no.ale třetí den už jsem ho nechtěla nikam dát 😉 a pak už si to užívala a začla ho naplno milovat 🙂 jen ty první chvíle byly na nic.

dzou
15. aug 2009

tak to je hrozne co si musela prezit 😖 este ze to dobre dopadlo.... a teraz mas doma krpca 😀 niektore porody su hrozne... to je asi na celo tehu to najhorsie, no ja neviem porovnat... este som nezazila, ale tak asi ani jedna z toho nebola nadsena

dzou
15. aug 2009

ale tak zatial nie som este ani tehu/ teda aspon o tom neviem 😀 tak rozmyslat nad porodom je esyte daleko ale ten tvoj pribeh... no dufam, ze to nebudem musiet prezivat a priatel bol pri porode?

mscat
15. aug 2009

dzou:víš to bych nebyla já,kdybych to neměla extra víš 🙂 😝 no..jako porod jako takový bych popsala,že se dá vydržet,že to bolí,ale dá,funět prodýchávat a fakt jako bych to zvládla opravdu dobře,to můžu říct že jsem silná na bolest 🙂 že opravdu jsem rozhdoně nekřičela,jen drtila přítelovi ruku a dýchala a funěla..ale právě o to to bylo horší s těma komplikacema to už pak dost bolelo když nešel ven to už byly muka strašné fakt. 😝 jinak ale bych popsala jako supr,že jen se soustředíš a prostě vydržíš bolest.bolí ale prostě je to přirozené naprosto v ten moment. 🙂 jo bývalý přítel byl u porodu a za to jediné jsem mu vděčná..velká opora to je i když nevěděl chudák první co dělat jen si prý pak necítil ruku 😀 akorát mě držel vlastně za ruku nebo masíroval záda,ale to mu nešlo tak jsem to dělala sama 🙂 a vem si to,že to mu bylo 19 a byl u porodu! 🙂 to klobou dolů před ním fakt 🙂

dzou
15. aug 2009

no to hej vsade hovoria, pisu....ze priatel, manzel je velka podpora pri porode... aj ten moj chce byt , ze nieco take si nenecha ujst aby to nevidel 😀 no a tu v uk mozes kludne rodit aj vo vode, a nic sa neplati taky maly bazenik daju na izbu ked chces ... a priatelova segra hovorila ze jej to dost pomohlo kvoli bolestiam ale potom vysla von a rodila klasicky.. tak zvazujem ze asi aj ja to tak urobim... no a zase napisem... len tie// mi chybaju 😉

mscat
15. aug 2009

neboj dočkáš se 😉 zatím si užívejte dokud jste sami dva 😉 pak vám to aj bude chybět ty chvilky společné v klidu 🙂 já taky chtěla rodit do vody,ale tady v bv to není.jenže tady je celkově přístup na hovno.uplně katastrofa.

dzou
15. aug 2009

tu som sa akurat vcera dozvedela ze si mozem vybrat aj nemocnicu ktoru chcem neviem ci na SVK alebo v Cechach je to mozne , ale tu si ich este mozem aj na nete porovnat ze ktora je lepsia

mscat
15. aug 2009

jo tak tady taky můžeš jít rodit kam chceš..ale tak nejlepší je to nejblíž no 🙂

dzou
15. aug 2009

no tak jasne ale mi tu mame tak v okoli 3 nemocnice, tak aspon si budem moct vybrat, len tak teda dufam, ze sa podari coskoro, ak ked priatel je teraz na vazkach ci pokracovat alebo nie, kedze stratil pracu... ale sak ja stale hovori, ze rodit nebudem hned zajtra ze je tam este dost casu na to aby sa vsetko poriesilo...

andy2306
16. aug 2009

mscat..to je hrozné.je mi to líto,že jsi měla taký porod,no ale už je to daleko....a za tebou.u druhého si to vynahradíš.
každé ženě nemusí ta vazba naskočit v první moment,co uvidíš své miminko..mě to u naší první nensakočilo hned..asi to bylo tím,že jsem ji viděla až měla týden...narodila se předčasně a byla na tom špatně,tak ji s kyjvoa vezli na jip do brna...takže jsme se nemohli seznamovat hned.
zato tentokrát to naskočilo snad už před porodem..a můžu říct,že v momentě,co mi ji donesli terinku na jip po císaři,tak jsem ji milovala ihned v momentě...tím nechci říct,že tu první dceru mám mín ráda,ale prostě bylo to tentokrát jiné,bez problémů.
mcat...a ty tam nemáš žádnou kámošku,s kterou bys mohlav šechno probrat?Dívám se,že ty nebydlíš daleko ode mě--já bydlím sice v okr.kroměříž,ale jinak jsem z Hodonína a jezdíme tam často,to už je kousek....tož dojed na pokec 🙂)
s tvojím bude líp,až zas dojede.a kde je že neni doma,má práci mimo domov ajezdí jednou za čas?

mscat
16. aug 2009

ahojte
andy:já s tím počítala s takovým porodem,u mě totiž nemůže jít nic lehce víš jsem takový trošku smolař,teda spíš naše rodina 😝 😅 tak hlavně ale,že se malý narodil v pořádku,jinak na ten porod ale vzpomínám často a na ty první chvíle.snažím se to vybavovat,proč a jak to bylo...mamka se bála že mám poporodní deprese,když jsem se neměla nějak k malému.že ho nebudu chtít 🙂 ale já se k němu měla,jen mě to prostě pár dní nedocházelo vůbec.,že jsem máma. 🙂 a je pravda,že jsem byla psychicky trošku zdrbnutá z toho porodu,protože to byl fakt děs 😝 ale když už byl malý u mě první noc,tak jsem naspala fakt jen hodinku,jak jsem se o něj bála ,svítila na něj mobilem 😀 on si vesele bubinal a já na něj čučela 🙂

juj,tak to je mi líto,že s Haničkou to bylo tak zlé,ale naštestí je zdravučká a v pořádku.tak sis to vynahradila druhým porodem 😉 a ted si je užíváš obě dvě 🙂
a kdy se hanička narodila?v kolikátém měsíci?
andy:nee nemám vůbec.mám jako známé co maj taky třeba tak staré dítě nebo děti,ale to pokecáme když se jen potkáme venku a tak.Ale to není často.Jinak nemám fakt nikoho..bývalé spolužačky ty maj uplně jiné starosti nevídáme se.s těma si moc nerozumím.ale tak víš,já měla hoodně kamošek,ale nedá se říct že by byly upřímné víš.každá hned bodla dýku do zad.Takže proto já už s nikým nic radši. 😒 špatné zkušenosti.jinak s kým se nejvíc bavím je má mamka 🙂 s tou máme opravdu stejné názory a to je mezi nama přes 30let rozdíl 😀 asi už jsem stará koza 😀 ne..jen si prostě rozumíme. 🙂
ráda bych dojela na pokec 😉 jojo Hodonín je kousíček od nás.vlakem přímo z břeclavi.
Můj pracuje v Praze už je pryč 10 dnů.ježiš to letí.ale zítra konečně dojede na 9 dní.obvykle jezdí jen na 4.tak se váážně nemůžu dočkat..tak je mi smutno už.aspon že se přes tu webku vidíme ale to není ono a ani to není často.
vidím že terezka už bude mít za chvíli 3 měsíce.to fakt letí.ani se nenadáš a bude ti běhat 🙂

flyangel
16. aug 2009

Ahojky...fííha Mirka tak to musela byt fakt nepríjemné,ale moja dufam ze ak sa zadarí druhé mimčo..porod uz budes mat omnoho lepší a budes mat aj krajsie zážitky 😉 ja som na porodnici videla dst vela vecí..takze uplne si viem predstavit co si zazivala...vela zien ma take problemy ze branka nezájde alebo bábo sa zasekne-zena je vycerpana nevladze tlacit...a tak sa bábo bud porodí kliesťami,vákuom alebo CS.

mscat
16. aug 2009

fly:ahojky
no to bylo 😝 hlavně když mě každý na střídačku při kontrakcích furt vyšetřoval to bylo něco 😅 a děkuju..taky doufám,že si to snad líp užiju a moc se na to těším.ale jak se znám pujdu zas na císařák beztak.od porodu mi totiž aj zustal vyšší tlak.takže s těhotnestvím mě myslím ješte aj stůpne 😝 no malý on byl od 30 týdne hlavičkou dolů takže v pohodě...ale on měl že špatnou rotaci...hlavička nesestupovala do porodních cest 😒 já jsem vlastně tlačila o sto šest,ale nesměla jsem potom už. ☹ 😒 snažila jsem se co mi síly stačily,ale on chudato si tam tu hlavičku lámal.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre