• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

27. februára 2017 
ahoj holky, včera jsem si udělala těh. test, který je citlivý od 5. dne po oplodnění .Testovací čárka byla úplně slaba, :slight_smile: ale vidět tam šla.... Jenže jsem dnes na nějakých stránkách na netu četla, že u některých testů může být údajně rozmazaná barva pod papírem a že to těhu vůbec nemusí znamenat.. :angry: . tak to je síla takže asi zase nic . Už jste někdy něco takového slyšely? Já ne, v pátek si ho udělám znovu a snad ...mějte se a ahoj
:wink:
19. aug 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zkus o pár dní déle testovat znovu...

a jaký si měla test???
19. aug 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbeta.hod rapid clear (zelená krabička), my jsme se včera po tom výsledku už tak natěšili.. :frowning2:
19. aug 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbeta.hod no další zkusíme v pátek a uvidí se :wink:
19. aug 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirenkam: jo určitě zkus. Já zkusím příští týden....

mám bolesti a včera jsem měla malé krvácení už jsem z toho trochu nešťastná... Nevím oč jde. Jinak já tentokrát po ovu taky špinila asi 3dny. Pak to přešlo. Dva dny klid a pak začali pobolívání břicha.
19. aug 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, na jiných stránkách mi holky psaly, že je blbost, aby ti test něco ukázal 5.DPO...U toho testu píší - vysoká citlivost již 5-8 den po oplodění vajíčka...

Odpovědi: no všude na diskuzích doporučují testovat opravdu až před MS, protože uhnízdění bývá pokaždé jinak a dokud není vajíčko uhnízděné, tak testíky nemají cenu, musíš vydržet
je fyziologicky nemožné dostat pravdivý výsledek testu /ať už pozitivní nebo negativní/, oplozené vajíčko hcg NEPRODUKUJE, ten produkuje až placenta, jejíž základ se vytvoří až po zahnízdění v děloze, což 4. den po oplodnění prostě nejde, navíc nemůžeš vědět, kdy k oplodnění došlo, oplodnění nespadá v jeden okmažik s oplodňující souloží, může k němu dojít kdykoli po ovulaci a po oplodňující souloži, dokud jsou spermie a vajíčko živé, ale kdy přesně, to nevíš, takže si myslím, že rozumější bude počkat

Takže, kdyby to tak bylo jak píší , tak co si má člověk o těch testech myslet???U to :angry: ho testu píší - vysoká citlivost již 5-8 den po oplodění vajíčka...asi na nás nešťastnících chtějí jen vydělávat???
19. aug 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo asi jo a taky se jim daří vydělat. Vždyť to je takových testů...
19. aug 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: to máš pravdu :slight_smile: napře se pořád testuješ, kdy bude ta ovulace a pak zase jestli to vyšlo.
Nikdy se mi nestalo, abych u toho těh. testu viděla i tu druhou čárku nebo její náznak, tak to včera vypadalo tak nadějně, a dnes jsem se dočetla na netu o té rozmazané barvě pod papírem :unamused: tak uvidíme, ono to jednou snad vyjde... :slight_smile:
19. aug 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já o tom už taky četla... ale myslím že je to malá pravděpodobnost. hlavně testuj víckrát ať je jistota
19. aug 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak dlouho se snažíte? :slight_smile:
19. aug 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my? Už rok.
19. aug 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi začali tedy až letos někdy zjara, takže to je asi ještě celkem v pohodě...
19. aug 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo to asi jo... jestli neotěhotním tak mám jít na podzim na gyndu preventivně a uvidíme co se bude dělat dál..
19. aug 2009 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
mscat, jj bříško roste, ráno mám trochu kulaté jak se vzbudím a odpol. už mám více kulatější-jím :grinning:
Ted už mám problém zapnout kalhoty, tak chodím v teplákách a sem tam si vezmu i kratasy.
Taky trička už mám pomalu malé, vylízá mi z něj pupík :sweat_smile: Takže v září si musím něco koupit většího. :wink:
A jak vy užíváte miláčka? :slight_smile:
19. aug 2009 o 18:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, to tu nikto nie je :frowning2:
Ako sa mate?
19. aug 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keksikuju ostosest :sweat_smile: , tak im drzme palceky, dobru noc :slight_smile:
19. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky a krásný čtvrteční dopoledne... konečně zítra pátek
20. aug 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, babulky :wink:
20. aug 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak se ti daří monky
20. aug 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj alzbetka..celkom to ujde, manzel ma 3 tyzdne dovolenku - zacal v pondelok, skoncila mi mrska a tak snazilkujeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:...som zvedava, ako to tento mesiac dopadne, lebo zatial som naladena pozitivne :slight_smile: ....vela toho popisat nestiham, stale niekde behame, nieco vybavujeme :fearful:
..a meriam teplotku, len mam pocit, ze je akasi nizka :confounded:
...a ty ako? co nove?
20. aug 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatím stále v očekávání... čekám co nám přinese tenhle cyklus. Mě teplota zatím den za dnem klesá... dnes 36,7 :confounded:
20. aug 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojteeee :slight_smile:
20. aug 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj
20. aug 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa mate???
20. aug 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
36,7??? ja som mala aj 36,2 .... dnes rano 36,5
...ja uz tomu vobec nerozumiem, lebo moja bezna teplota (v podpazusi) je uz 3 dni 35,8 - 36,2. Kupili sme aj novy teplomer a to iste. A aj manzel ma nejaku nizku - 36,1....myslite, ze je blby teplomer? lebo potom musia byt vsetky - merali sme aj ortutovym, dvomi digitalnymi a ukazuju rovnako
20. aug 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monky, ja si myslim ze teplomer je oki :wink:
20. aug 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale v podpaží bazálku naměříš jen hodně těžko
20. aug 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alzbetka, ja viem, nemeriam v podpazusi :grinning: :grinning: :grinning: ...to len pre kontrolu, ci sa nezblaznil teplomer....viem ze bazalka sa meria vsade inde, len nie v podpazusi :grinning:
20. aug 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to jsem ráda..... :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooooooooooojte babulky, MISKA čo to tam vidímmmmmm že 5 tt, jááááááááááj strašne moc a z celého srdiečka gratulujem, nechodím sem často len sem tam a dneska tu nájdem toto, no paráda, veľmi ale veľmi sa teším s tebou miška, teraz mám úsmev od ucha k uchu čo sa tak teším,

no rozprávaj kedy vysiel testík, už si bola u lekára, no čo hovor hovor, tešííííííííííííííííííííím sa pa pa
20. aug 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok