Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

korenka
autor
15. sep 2009

jej,ahoj,fly,ako sa máš?
však už vydržím do piatku,a dám vedieť,jo?
😵

flyangel
15. sep 2009

ahoj mscat...aj my si shaname nove byvanie 😀 aj ja hladam nabytok..mozme hladat spolu... 😀
korenka jasne uz verim ze sa vam to podarilo 😉
Kessy moja krasna ty si uz tak kratko pred porodom 😵 moja krasna to tak rychlo bezi...ved este len nedavno si nam oznamila ze cakas mimi a uz zachvilku maly bude na svete.. 😉

mscat
15. sep 2009

fly...no super... 😉 tak máš nějaký návrh..? 🙂

no vidíš..a když už si tu,tak jsem se chtěla zeptat..je možné že provera 5 mg zvedne bazální teplotu?minule když jsem proveru teda brala,tak mi to teplotu vůbec neovlivnilo byla stále nastejno..
a ted jsem teda takto..:!http://www.fertilityfriend.com/home/2843cc .a dnes je to druhý den co proveru beru.a po sto letech se mi hnula teplota trochu tak trošku doufám,že proběhla ovulace 🙂 jsem zvědavá docela co naměřím zítra a moc bych si přála mít už tu ovulku abych věděla že jsem konečně ok. 🙂

flyangel
15. sep 2009

mscat myslim ze provera by ti nemala sama o sebe zdvihnut bazalku..myslim ze bazalka sa ti zdvihla lebo sa v tvojom tele deje nieco...cize pravdepodobne provera ucinkuje..verim ze budes mat ovulku aj ked provera nie je liek na ovulaciu ale ak sa ti nedostavi stale to krvacanie po 14dnoch tak by si mala mat aj ovulku lebo vajko by malo cas dozriet a prasknut...a kde vsade si pozerala nabytok?

mscat
15. sep 2009

fly:já jsem totiž na netu četla,že to může zvýšit bazální teplotu.tak jsem si řekla,že se tě ješte zeptám 🙂 jj vím,že to není na ovulku..ale na sliznici bo na to krvácení 🙂 no právě až ted konečně po dvou a půl měsících se mi nedostavilo krvácení po 14ti dnech jinak předtím to bylo pravidelně na 14tý den 🙂
ted jsem totiž měla i ms 7 dní a to pěkně silnou.tak jsem si řekla,že zkusím zase měřit BT,jestli náhodou se něco nebude měnit 🙂 a čekala napjatě jestli ms opět nedorazí na 14tý den...a ne..konečně jsem se dostala na 17Dc a mohla začít s proverou 🙂 tak jsem ráda za to a k dr.pujdu až v říjnu 😒 dřív nemaj volno.

no já jsem kukala na ikea,kika..a pak vždy jen na to co mi najelo.když jem si zadala třeba návrh kuchyně nebo dětského pokoje a tak.ale chtěla bych konkrétní návrhy víš...nějak se mi nic nezavděčilo nevím proč 🙂 😝 😅 budto moc drahé ale i tak...až moc nobl třeba...nevím nevím no...nevíš značky kuchyní nebo do obýváku já do toho čučím furt a prd 🙂

mscat
15. sep 2009

jo ted jsem našla nějaký že spectrumnabytek.cz tak kukám..

mscat
15. sep 2009

jo a teda ješte sconto nábytek...tam mají moc pěkné stěny do obýváku to se mi líbí nic přeplácaného...pěkné taky

andy2306
16. sep 2009

KORENKA-TAK CO,OPRAVDU VYDRŽÍŠ DO PÁTKU,NETESTNEŠ DŘÍV?držím moc palečky až jsem z toho nervozní.

m.o.n.i.k.a
16. sep 2009

Andy co to vidím, vy se snažíte ? 😕 😕 😕
Tý brdo, ty máš teda odvahu 😉

andy2306
16. sep 2009

nemám odvahu-jen mám ráda děti 😉 😉
tak co stěhování-byteček,jak to vypadá?kdy se máte stěhovat?a četla jsem tu že snad sháníš něco do bytu?

m.o.n.i.k.a
16. sep 2009

Tak já taky miluju děti, ale k tomu patří odvaha. Mě zatím stačí malý lump a to mimíško v bříšku, o třetím ani neuvažujem. Tak to klobouk dolů 😉
My už jsme přestěhivaní tak asi 2 týdny, no do bytečku dokupujeme věci, zařizujeme si ho. 🙂

andy2306
16. sep 2009

je.tak vy už bydlíte v novém?a neříkalas že až v lednu?nebo to vlastně až pak koupíte svů a stěhování znovu,že?tě obdivuju-pořád se stěhovat,uklízet-vybalovat-a hlavně si zvykat někde jinde,navíc jen na chvilku,když chcete jit do svého... 😉 dá se to zvládnout?zvykat si?my bydlíme dva roky ve svém-a stále si zvykám.
m.o.n.i. chytila ses do pasti 😀 😀 😀 😀 já jsem si to tam schválně dala a čekala kdo si toho všimne.
to víš že se nesnážíme-nemůžu-mám dva císaře za sebou-nemůžu být těhotná minimálně tři roky-prý lepší i dýl--a uplně nejlíp,když nebudu už nikdy.

kessy11
16. sep 2009

ahojte babulky,
Korenka to je také napínave, držim palčeky na piatok, v piatok určite musíš testnút ak nie skôr 😀 😀 😀 😀 až sa bojím že to premeškám alebo sem znova prídem počase a objavím že si tehulka ako som našla Mišku 😉
NO andy taška už je na 100% nachystaná včera mi porodila kamoška čo mala TP až po nás 11.11. čiže v 32 tt ale su ok obidve aj malinká je síce v inkubátori ale dýcha sama, tak držím jej palčeky🙂)
ANDY no mne to vychádza na konovi 1.11. podla dr.31.10. ale ja malého ukecávam na narodeninovú párty 11.10.(to sú moje narodky) že som nám vybavila skvele miesto na párty aj s ubytovaním, tak uvidím či sa dá ukecat, to budem presne 38tt a bola by to pecka, nie???? 😉 😉 😉
Fly veru ani mne sa nechce veriť že už sa blížim do finále tiež si este pamätám ako som vám to oznamovala a gulatučka som tiež už sme nabrali 9,5 kg, ale mne je to úplne jedno len aby bola krpček ok🙂))

xena323
16. sep 2009

baby nikoho som strasit nechcela,napisala som len to,co som vedela,aj ja som pracovala ako zdrav.sestra a momentalne pracujem s gynekologmi...samozrejme rada sa necham poucit,ved o tom to je aby sme sa navzajom usmernili a podrzali...a tak ako korenke tak kazdej z vas i sebe prajem aby to bolo to vytuzene,no niekedy sa mi hlavne co sa mna tyka neda nepozriet realite do oci....isla som tiez s malou dusickou na folikulometriu po predtym nameranom foliku 26mm...nastastie praskol,ale bola som pripravena aj nato ze to tak nebude...fly dakujem za objasnenie rastu folikov..drzim vsetkym palce..korenka dufam ze som ti nejako neuskodila,to nebolo umyslom,chcela som byt uprimna a vystrihat ta sklamania,ak by nahodou ale ak je to tak ako vravi fly.prajem nech sa ti zadari..

m.o.n.i.k.a
16. sep 2009

Andy, zvládnout se to dá, navíc se jsme odstěhovali o pár baráků dál, takže stejná lokalita na kterou jsem zvyklá, tak si zvykat namusím 🙂 A vybalila jsem jen věci na sebe a nutné věci, jinak mám vše zbalené víš, takže pak jak se bude stěhovat do svého do 2, max3 měsíců, tak přijedou stěhováci, vše nahážou do auta a zase mi to v novém vyhážou a pak se to jen srovná, takže pohoda 🙂 Nemusím nic balit, jen naše věci a důležité věci co mám vybalené , moc toho není, jinak vše je zbaleno. A uklízet já taky nebudu, pomáhá mi mamka s drahou půlkou, takže já jen ty drobnosti. Pak si budu byteček jen vylepšovat podle svého a už se těším 🙂
No já si říkala, že jsi po porodu a dáváte se na třetí, že jsi odvážná tak brzy se snažit o třetí 🙂

andy2306
16. sep 2009

kessynko--ahojky.tak to kámošce gratuluju a určitě to zvládnou,neboj se.mě min.týden porodila o 6týdnů dřív sestřenka-praskla ji placenta,tak to šlo rychle-málem umřela-ale malá byla v pořádku.ted už jsou obě dv.
no už to máš za pár...tys přibrala jen 9,5 kg?to necháš v porodnici všechno.já jsem přibrala 32 kg za těhu..ale naštěstí už mám 28 kg dole...

andy2306
16. sep 2009

m.o.n.i.-nejsem blázen-a mám dvě děti,kvůli kterým musím zůstat zdravá a živá... 😉
tak at se vám krásně bydlí a at jste co nejdřív ve svém.

monky1
16. sep 2009

ahojte,

andy, 32???? 😨 ty brdo 🤐 ...ale si dobra, ked uz 28 zislo ...a to pri Terezke, alebo pri Haničke?

m.o.n.i.k.a
16. sep 2009

Andy děkuji.

kessy11
16. sep 2009

no ja rátam že este niečo teraz naberiem, ked malinky bude priberať tak ja s ním, ale už to nebudú hádam nejaké horibilné čísla, a uvidíme čo nechám v porodnici 😀 😀 😀 😀
...a tych 28 kg keby dám dole tiež by sa mi nič nestalo a vyzerala by som fajne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

andy2306
16. sep 2009

monky1. ted při terezce 32 kg,při haničce 18 kg
a ty jsem taky dala dolů hned.já prostě v těhu kynu,aniž bych musela jest..ale hned to pak jde dolů.asi to jsou fakt kila,které tam nemají co dělat na mě 😉

michalag
16. sep 2009

Ahooooooojteeeeeeee 🙂 🙂 🙂

andy 🙂 , jeeej vy sa opat snazite 😕 , tak to drzim palce 😵

korenka, v piatok sem urcite nakuknem, siiiiilno vam drzim palce aby to bolo konecne uspesne 😉 😵

kessynka, tebe sa to teda poriadne krati uz len par tyzdnov a budete mat malickeho Samka pri sebe 😵

U nas je dufam zatial vsetko oki, za chvilku idem ku gyn. po vysledky z krvi a hadam mi uz da aj termin prvej poradne ale mame uz aj tehu knizku 🙂 , aj ked este mam strach kedze srdiecko vtedy este nebolo (5tt+5) dalsie sono bude az okolo 12tt, ale keby nebolo podla mna vsetko oki, tak nemam vsetky mozne priznaky tehu ako unava, tazoba na zaludku a uz mi zacinaju vadit aj pachy ... teraz sme 7tt+5 🙂

sonicc
16. sep 2009

Ahojte, chcem sa opytat ci je mozne ze od 7dpo je mi spatne od zaludka a mam naliate prsia. Neviem ci to robi len moja hlava alebo je mozne ze su to priznaky
diky

andy2306
16. sep 2009

ahoj micha...tak to teda letí....srdíčk tenkrát ještě nemohlo být vidět,bud klidná-to jde vidět mezi 7-8 týdnem...bude všechno v pořádku,neboj se.ale to se radí..já se taky bála.
micha-my se nesnažíme,udělala jsem si z vás jen srandu 😀 😀 co fakt vypadám jak blázen?to by mi doktoři dali

michalag
16. sep 2009

andy, tak to si nas teda dostala 😅 😀 😀 😀 ... a dakujem, ja tiez verim ze bude vsetko oki 🙂
Inak ake vitaminy ste brali? Ja som zacala Maternu DHA (brala som ho aj pri Samkovi), ale sestricka mi vravela ze teraz je najlepsi Femibion 800 koli kyseline listovej, tak si ju idem akurat zobrat

andy2306
16. sep 2009

micha-jo-femibion-ten je nejlepší právě kvůli té kyselině listové.
JINAK HOLKY:to mám potvrzené od doktora a moje mamina to viděla ted v televizi,
že vitaminy z lékárny vůbec nepomáhají ničemu-prý dokonce škodí.nežijeme v rozvojové zemi-a pokud člověk jí ovoce,zeleninu-maso,mléčné výrobky-prostě všechno-tak nepotřebuje umělé vitamíny vůbec.a vemte si-dřív nebylo všeho tolik jak dnes-ne tak vitamínů z lékárny-a lidi byli zdravější než my dnes.to je všechno životním stylem.
je to tah jen farmaceutických firem-jak dostat z lidí prachy.ale kyselinu listovou pěkně papkej...a ještě doplnuj jod,nic víc nepotřebuješ,včera to zrovna bylo aj v televizi a i tento doktor tam to říkal.

andy2306
16. sep 2009

a prý se zbytečně pak rodí velké děti a komplikuje to porod-ty umělé vitamíny.to tam taky říkali 😉

andy2306
16. sep 2009

já jsem žádné vitaminy nebrala ,jen tu kyselinu listovou-a jedla jsem všechno.a těhotenství bylo bez problémů a miminko je zdravé.u haničky jsem vitaminy jedla- a těhotenství bylo problémové,skončilo předčasně.to určitě nezpůsobili vitamíny,ale taky ničemu nepomohli.

andy2306
16. sep 2009

kyselina listová by se měla jest už před otěhotněním....a po 12 týdnu už nemá smysl ji brat,protože nervová soustava mimíska je už vyvinutá.

monky1
16. sep 2009

andy, si sikulka 😉 ...za tri mesiace 😵

sonicc - moj nazor, moze to byt tehu priznak, aj ja som mala dost skoro naliate prsia, ale zle mi nebolo....kedy mas mat MS?

dievcata, ako sa vola vitamin, kt. sa uziva este pocas snazilkovania - je z materskej kasicky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre