Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

cambina
12. okt 2009

holky...v poho... to se nedá nic dělat..
a vůbec, že se miška tady ani neukáže 😒

andy2306
12. okt 2009

kessy- no já z té nudy dnes vyvařuju a peču.dělala jsem na oběd bramboráčky s čínou..a ted peču cambi tu výbornou buchtu,na kterou jsi tu dávala holkám recept.já ten recept mám už od lonska-a všem to chutnalo,tak ji ted peču..a už se těším až bude,dám kafíčko..mimi usne..a klídek.dnes je hnusně,to bude cesta do školky.. 😉
kessy-tobě se to umí rýmovat často...seš talent... 😀 😀

cambina
12. okt 2009

kessynko...jojo máš moc krásné bříško 😵 a se zpožděním...všechno nejlepší k narozeninám

kessy11
12. okt 2009

cambi díky 🙂
baby ja nemám vôbec vzťah k pečeniu ja keby mám niečo upiecť tak je to za trest, ale papám rada koláčiky, len keby sa chceli samé piecť 🙂 🙂 sa mi mamina smiala že ako budem malému vypekať a ja že tak jak ona nám, lebo tu "lásku" k pečeniu som asi zdedila po nej, nehovorím, že nepeče, ale nepretrhla sa s tými koláčmi 😉

idem niečo upratať a potom dobehnem, tak zatial pa 😀

andy2306
12. okt 2009

tak tojá peču moc moc ráda-a všechno...kdyby mi to chtěli ti dva jest /jsou spíš n amaso)tak peču pořád... 😉 a tu lásku k pečení mám taky po své mamině 😉 tak jak ty po té své 😉
svatební koláčky-ty já miluju naprosto.dat přede mě krabici,tak ji spořádám do hodiny-v sobotu na to vítání jsme jich měli,no ale bylo tu tolik lidí,že jako bych ani neměla ☹ taky jdu něco uklidit,ale já mám uklizené furt,protože právě furt uklízím a pak si tu práci vyloženě hledám... 😀

babojka
12. okt 2009

Skúšam sa k Vám pridať a hlavne k tejto téme. Pri mojom prvom tehotenstve som cítila rôzne, robila som si aj testy nikdy mi neukázal //. Dieťatko nemáme, žiaľ. Teraz sme sa pokúsila po druhýkrat a príznaky nie sú rovnaké ako pri prvom. Mám menšie polesti podbruška občas, rôzne chute a nálady a tá moja únava. Robila som si aj test a zase nič a tam v letáku som sa dočítala, že po užití Pregnylu môže výsledok ovplyvniť. Asi mi len zostáva čakať do 26.10.09 a ísť na odber krvy pretože 27.10. ma čaká genetika.

Skúste mi niektorá z Vás popísať Vaše prvé príznaky cca 2-3 týždne po ovulácii.

Ďakujem.

cambina
12. okt 2009

ahoj babojko... může být... únava, pálení žáhy, popíchávání v podbříšku (někdy střídavě na pravé-levé straně, podobné jak při MS), pocit nevolnosti, pnutí prsou (někdy údajně svědění či ztmavnutí bradavek), pocit chřipky... nebo taky nemusíš pocitovat nic...
test ti může ukázat // už 9DPO nebo taky až 17DPO... nejrozumnější je vždy počkat do termínu MS a věř, že příroda je moudrá a až bude ten nejlepší čas, tak to příjde...
pregnyl může ovlivnit pozitivní TT

andy2306
12. okt 2009

babojka- já jsem běhala pořád na wc,rozšířené zorničky,bolest v podbřišku jako při menstruaci,zvětšení prsou...nechut ke kávě (a tu mám moc ráda).nevolnosti zatim nehledej,to je většinou až tak od 6-8tt.tyhle příznaky jsem měla týden po oplodnění....ke konci-před ms už jsem nepochybovala (akorát jsem měla strach si to připustit,že se to povedlo).a pocit na chřipku,jak píše cambi- to jsem měla taky-zvýšenou teplotu-jak tělesnou,tak bazální.ahojík a držím pěsti

cambina
12. okt 2009

andy..pěkně jsi to dopsala... šikovná... já osobně jsem neměla žádné příznaky, vůbec nic mi nebylo

andy2306
12. okt 2009

cambi- však to je taky příznak 😀

cambina
12. okt 2009

andy 😀 ...jasně

sofinka2009
12. okt 2009

Ahojte iba sa chcem spýtať sem tam odmeriam teplotu telesnu a pred týždňom som mavala okolo 36,5 teraz už 3dni 37,3 som 7dpo môže to byt priznak?

monky1
12. okt 2009

sofinka, ja som presne vdaka teplote 37,3 zistila, ze som tehu 😉

skus urobit test a ked nic neukaze, nevadi, meraj aj nadalej teplotu a testni o par dni

jaruska8
12. okt 2009

Ahojte,
ja som teraz totoal mimo!!!! Predpokladaná ovulka bola 6.10.2009, bazalku si nemeriam, ale viem to podľa hlienu a pobolievaní v podbrušku, lenže pobolievanie v podbrušku neprestalo a ani hlien, ešte aj dnes to bol hlien intezívny bielkovitý a podbruško, predtým ma pichalo napravo, teraz pocit ako pred MS. Prsia nič, trochu citlivé bradavky, ja neviem, môže byť ovulácia týždňová???? Hlien sa mi vždy zmení z priesvitného na krémový a teraz nič, aj bolesti prestanú... Ja neviem, poradíte mi???? Menzes mám dostať 20.10. ☹ ☹ PS: Prepáčte mi tie naturalistické opisy. 😉 😉 Dúfam, že mi poradíte!!

flyangel
12. okt 2009

ahooj kocky ako?

mscat
12. okt 2009

ahojky fly

no copak ty?jak jsi na tom?
jsem se chtěla zeptat když už jsi tady...je možnost otěhotnění s nízkou sliznicí.vím že prý asi ne že by se mimi neudrželo.ale tak jestli třeba náhodou se to někomu nepodařilo nevíš?

jaruska8
12. okt 2009

Baby a tú nízku sliznicu zistí aj gynekológ na prehliadke???? Podľa mňa nie, však???

flamenga
12. okt 2009

jaruska gynekológ dokáže zmerať sliznicu 🙂

flyangel
12. okt 2009

ahooj Miri..nuz s nizkou sliznicou sa sice da otehotniet ale zavisi to na ako dlho...vies mozno sa male udrzi par hodin ,dni ci tyzdnov...pri nizkej sliznici sa da otehotniet ale zavisi to od toho aka je nizka sliznica...ale toto sa da podporit liekmi a to progesteronom kt.by si brala od 14dc...aby ti lieky pomohli zvysit sliznicu a v pripade tehu pomoct babu aby sa uhniezdilo...
jaruska gyn.ti sliznicu vie zmerat podla ultrazvuku 😉

jaruska8
12. okt 2009

Pardón, nie zmerať, ale zistiťči je nízko. Že zmerať, tak to jasnéééééééééééééééé!!!! 😉 😉 Čo zapotím!!

mscat
12. okt 2009

jaruska8:UTZ zjistí nízkou sliznici i ju změří 🙂 mě ukazoval vše dopodrobna..udělal si obrázek a pak ukazoval jak by měla být ještě větší asi o kolik..říkal mi 2-3mm bohužel neřekl mi kolik ji mám.

jaruska8
12. okt 2009

Ahaaaaaaaaaaaaaa, OK, lebo je divné, že podľa mňa plno žien ani nevie, že má takýto problém. Že nízka sliznica, no ešte to nám chýba. 😒

mscat
12. okt 2009

fly:a nechápeš jak je možné že já měla už pořádnou ms bez provery....nasadila se provera a po ms jak když utne? 😅 😝 je to divné ne když provera tu sliznici má podpořit.tak já stále nechápu jak je možné že na mě to působí opačně než by mělo.to se může jako stát? 🙂 😕 a nebo měla jsem tu sliznici už vůbec v pořádku když jsem měla tu pořádnou ms?to by už neměla být tak nízká že ale když byla parádní menstruace 😀

já totiž jsem z toho už pěkný jelen a dr byl ale taky.že ms se mi dostaví pořádná sama od sebe a s proverou nic.

sofinka2009
12. okt 2009

mscat ja som proveru uzivala proveru ked som bola mladsia krvacala som mesiac a pol v kuse a na konci mi nasadili proveru aj na upravu cyklu a ms mi zastavila ale bolo mi z nej hrozne zle

sofinka2009
12. okt 2009

a vraj som mala sliznicu nejak zhrubnutu vlstne opacny pripad

mscat
12. okt 2009

sofinka..no mě ji nasadil taky na úpravu ms ,měla jsem dost nepravidelně....celé léto jsem to měla co 14 dní...pak dorazila ta jedna pořádná sedmydenní pak jsem se konečně dostala na 17dc a nasadila proveru a od té doby nic.ani ted nevím kolik je to už dní co nemám ms...jo už vím 46dc!a nechápu že mi to tak utlo..zdá se mi to divné .
jen sem tam zkusím teda těhu testík...dnes jsem právě zkoušela.ale stínům já nevěřím ty mám pořád. 😝

mscat
12. okt 2009

sedmidenní 🙂

flyangel
12. okt 2009

mscat provera nie je liek na nizku sliznicu...

korenka
autor
12. okt 2009

ahojte,tak krásne foto máte kessy,aj andy!!! 🙂
ja neviem nič nové,ale nejak tuším,že nič nebude...myslím si... 😢
marti,tak ako,testovala si?
cambi,kiežby nedošla,aj cítiš,že by mala dojsť?ja ešte nič necítim...

mscat
12. okt 2009

fly:já vím že to není uplně na nízkou sliznici..blbě sem to napsala 🙂 je to na úpravu ms..a aby se mi vůbec dostavila že.tím pádem by se měla ale i ta sliznice spravit ne?
no to nevadí 🙂

jen jsem zjistila dnes že mám nízko čípek a tvrdý.vždy když jsem zkoušela kde je 🙂 tak byl uplně vzadu ani jsem ho nemohla nahmatat.ted si došahnu lehce což mě překvapilo.plus teda ten čudný stínek na testu.neříkám že jsem těhu ale zas mě to mate. 😝 😝 😠 😠
co znamená přesně když je nízko ten čípek a tvrdší?že to může přijít i ms ne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre