Príznaky tehotenstva veľmi krátko po ovulácii

korenka
18. jún 2009

Ahojte moje babuľky!!!
Takže zakladám staro novú tému 😉
Ale musíme mať aj nové motto!!!.............a to,že v tejto téme všetky otehotnieme!!! 🙂
Javiem,že v poslednom čase som vás zanedbávala,ale po dovolenke som tu každý deň!!!
Tak žienky moje,nech sa v tejto téme preberá len tehotenské radosti!!!

andy2306
13. okt 2009

KESSY -a nedávej si tu kávu moc silnou,aby si neporodila přímo v té kavárně 😉 😀 😀 káva dráždí dělohu,takže třeba už dnes pojedeš...... 😀

mscat
13. okt 2009

tak jsem ještě zjistila jednu věc..co už mám teda pár dní 😅
hrozně moc silný výtok,nebo teda asi hlen...ale hned u otvoru 🙂 bílý hustý i trošku řidší,trošku lepkavý..jsou tam pak hrudky když to v těch prstech zkusím a je ho teda moc.
tak holky nevíte copak to může být nebo jaký hlen?

cambina
13. okt 2009

takový hlen je při ovu nebo může být v těhu...nebo možná při nějakém zánětu...asi

andy2306
13. okt 2009

cambi-t ak to vlastně může být cokoliv.... 😀

cambina
13. okt 2009

andy...ano jednoduše řečeno.... 😀
mscat...ale ted hledám na netu, co všechno by to mohlo být...

mscat
13. okt 2009

cambi:děkuji... 🙂 je ho teda hodně uplně to ze mě teče 😅 ale už pár dní jen jsem tomu nevěnovala pozornost protože vím jak na tom jsem s plodností 😝 🙂 😒 tak to moc neřeším..jen jsem se chtěla zeptat.tak třeba bude ovu nebo tož nevím ..ale musím si dnes koupit asi ten teploměr 🙂

jéé holky jedu ve tři hodky ke kadeřnici..po čtyrech měsících 😀 jak já se těšííím 😉
a o víkendu tu máme hody tak asi budu muset něco dobrého uvařit 😀 oblečení už jsem si konečně koupila at mám taky co na sebe už 😀

jaj ale pořád se mi nějak točí hlava..když třeba zakřičím na malého když zlobí bo tak něco 😅 tak hned se motám.a musím si sednout.
nemáte to taky někdo ted ,jestli to není tím počasím. 😝

andy2306
13. okt 2009

holky-nekupujte kočárek x-lander AA -je na seznamu špatných kočárků,co obsahuje ftaláty-škodlivé látky-prý se bude vyřazovat z ČR (vyrábí se to v polsku)-je jich jinak moc,ale tento se kupuje často,tak proto píšu tento.bylo to ted v sama doma a našla sem si ten seznam těch špatných.to je hrůza jak můžou prodávat něco co škodí dětem...

cambina
13. okt 2009

mscat...nesvědí? nepálí?

monika0001
13. okt 2009

ahojte..... ako sa tu mávate? idem vas na chvilu kuk a potom zas idem papapapappa.....
😉

mscat
13. okt 2009

jo ten x-lander vidím na každém rožku.každá druhá mamina ho má.

takže je to cokoliv ten hlen 😀
cambi to jsi hodná 😉
a bolí tě něco?jako jestli se hlásí ms jak se cítíš?

mscat
13. okt 2009

cambi:nene vůbec nic ...umývám se lactacydem a od té doby ju mám hezky zdravou 😀 😀

mscat
13. okt 2009

ahoj moni 😉

mscat
13. okt 2009

jen podbřišek jak na ms sem tam se ozve jinak vše v pořádku.

andy2306
13. okt 2009

já si myslím že to bude spíš ovu...když na gyndě řekl že těhu zatim ne.tak zavolat tvojeho 😉
jo,to má ted právě každá ten kočár...to je radost.prý je to rakovinotvorné.....a přitom je drahý jak potvora.
ještě že ten můj neni na seznamu,by mě jeblo-máme ho nový..a na další nemáme teda.

cambina
13. okt 2009

mscat...
Normální výtok se může zmnožovat v průběhu menstruačního cyklu, při sexuálním vzrušení, během těhotenství, při užívání hormonální antikoncepce a při zavedení nitroděložního tělíska. Abnormální výtok je provázen svěděním, pálením, nebo bolestí při styku. Vyžaduje lékařské ošetření.

http://www.tehotenske-priznaky.info/prvni-prizn...

andy2306
13. okt 2009

cambi-ty jo,ty máš zdravku?ty toho fakt hodně víš..jde vidět,že máš hodně nastudované co se snažíte.....myslím v dobrém samozřejmě,fakt jsi dobrá 😉

mscat
13. okt 2009

andy:ovu?..no možná...zítra dojede můj.
já byla u toho dr 29...a my ještě teda 2.10 měli keksík.a to jsem do mojeho rýpla že se "neudělal" 😀 😅 protože holky...tak už to poznám ne ale ze mě vůbec nic nevyteklo.prostě nikde nic nebylo.asi až ráno pak.ale fakt jsem mu nevěřila že jsem to tentokrát nepoznala že jestli su blbá či co? 😀 😝 chtěla jsem to vědět že kdyby čistě náááhodou 🙂 a 7-8 jsem malinko zašpinila.tak budto je to furt doharašené nebo nevím 😝

andy2306
13. okt 2009

no vidíš mscat-třeba zrovna to vyšlo.....jsem teda zvědavá co to je ten tvůj výtok...já doufám že ten těhotenský 😉

mscat
13. okt 2009

cambi 😉
tak mě se akorát děsně motá hlava...ale to bude počasím a tlakem.v nic jiné nevěřím jo a polévá mě horko. 😝

mscat
13. okt 2009

cambi..jinak děkuji že jsi to prostudovala co to může být 😉 a co teda ty..nic tě nebolí nebo tak? 😉 😉

andy:děkuji ...ale já opravdu s tím nepočítám...ale tak zázraky se někdy dějí..uvidíme dnes si koupím testíky akorát u nás neseženu mamatest 😠 😠 neschopní tady v břeclavě.ostatní mi totiž ukazují viditelné stínečky a o to nestojím chci něco pořádného. 😝

cambina
13. okt 2009

andy 😀 ...ty jsi kecka 😀 samozřejmě to mám z netu,ale máš pravdu, že za tu dobu snažení jsem se dost vzdělala...
mscat....kdy jsi měla naposledy periodu?
já jsem celkem v poho...sem tam mě bolí na mrchu, kupodivu mě prsiska moc nebolí... cítím se mrchovsky

andy2306
13. okt 2009

nejsem..víšv tohp fakt dost 😉 ještě že tě tu holky mají,fakt
zázraky se dějí,přesně tak.my jdeme ven.tak hezké odpoledne.mamatest ti můžu koupit a poslat jestli chceš 😉

mscat
13. okt 2009

cambi:no dááávno.od 29.8-4.9. 😒
16.9-18-9=slabé špinění lehké krvácení.nasazena provera 14-23.9
25.9 zašpinění
29.9 u dr
2.10 sexík, 7-8 trošičku zašpinění...a dál ten výtok.ms po proveře nikde.a to ta poslední byla strašně silná tak nechápu kde je to seklý.

mscat
13. okt 2009

andy:děkuji..to by bylo fajn.kdyžtak příští týden podle toho jak na tom budu.zítra si změřím ještě bt 😉 a když bude nízká tak je to jasné aj bez testu 🙂

cambina
13. okt 2009

mscat...zkus ten test

cambina
13. okt 2009

to je depo-provera? nebo co to je?

cambina
13. okt 2009

mscat...napiš mi, co to je za proveru

michalag
13. okt 2009

Ahooojteeeee kocky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cambina
13. okt 2009

no ahoj miško..... já jsem si tě už našla na těhulkách...
jak se máš?

mscat
13. okt 2009

cambi:provera 5mg..na úpravu ms.depoproveru tu jsem měla taky to je ta antikoncepční injekce 😠 😠 😝

já test zkoušela...mě se tam vybarvuje čárka i v limitu..ale zustane to jen jako stín.nic víc.nevybarví se to pěkně do fialova.a ty stíny já mám pořád.i když před pár dnima sem si zkoušela taky testík a ten byl čistě bílý žádný stín.tak nevím.ale pila jsem kofolu to může ovlivnit výsledek.stínům nevěřím musí to být pěkně sbarvený jinak to není těhu.

miška no ahooooooj kdepak vězíš?my už tě tu tolikrát vzpomínali 😢 😢
no povídej jak je jak se cítíš?? 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre